Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Stworzony w przydomowym garażu nieznanego człowieka pochodzenia polskiego projekt generator prądu produkującego energię z wysokim napięciu z wykorzystaniem technologii używanych od dekad przez samochody dostawcze od energii o napięciu 12V oraz wysokim amperze. Projekt perpetuum mobile został odgórnie skazany na wygnanie, niestety od samego początku miał rzucane kłody pod nogi. Mieszkańcy nie wierzą w istnienie i możliwość produkcja prądu z prądu. Uważają, że obce jest zaprzeczanie prawom fizyki wyprodukowania więcej prądu niżeli urządzenie zużywa.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Przemysł i energetyka, Biznes, woj. młopolskie
Centrum laserowe Veyna zajmuję się laserową obróbką metali. Swoim klientom gwarantuję rzetelną współpracę oraz szybką realizację zamówień. Wycinanie laserem możliwe jest w stali nierdzewnej, aluminium oraz czarnej blasze. Oferujemy realizacje na materiale firmowym, bądź dostarczonym od klienta. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie firmowej.
Kategorie » Przemysł i energetyka, Usługi dla firm, Usługi dla każdego
Centrum serwisowe Nova Trading to firma zajmująca się dystrybucją stali nierdzewnej i aluminium. Posiada również nowoczesny par maszyn, stworzony do obróbki metali. Usługi takie jak np. gięcie blachy, ciecie wodą, szlifowanie, polerowanie, frezowanie i wiele innych usług. Przeprowadzane są bardzo szybko i sprawnie, a dzięki nowoczesnym technologią materiał nie jest przy tym uszkadzany..
Kategorie » Budownictwo i remonty, Producenci i hurtownie, Przemysł i energetyka, woj. kujawsko-pomorskie
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment produktów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich działających w branży energetycznej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te realizowane na indywidualne zapotrzebowania na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Czyni to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy utrzymaniu ich wysokiej jakości, chroniąc jednocześnie środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy. Utrzymując nowoczesny park maszynowy, wysokiej jakości materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając kompetentną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne wykazują, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Potwierdza to otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.
Kategorie » Przemysł i energetyka, woj. młopolskie
Program SQLogic Piekarnia to pakiet oprogramowania dla piekarni i cukierni. Służy do obsługi pojedynczej piekarni i sieci piekarni. Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 roku. Nasz system zarządzania SQLogic składa się z elementów takich jak: - sprzedaż, - zakup, - analiza sprzedaży i zyskowności, - produkcja, - magazyn, - rozliczenia, - serwis, - umowy z kontrahentami, - zamówienia przez internet, - książka przychodów i rozchodów, - zamówienia internetowe, - środki trwałe, - arkusz kalkulacyjny, - zamówienia mobilne. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i ma czytelny interfejs. Pozwala na szybką i wydajna pracę. Wyróżnia nas natychmiastowy i kompetentny serwis, który zawsze służy pomocą. Opracowana przez nas technologia umożliwia obsługę dowolnego stanowiska pracy w biurze klienta, prowadzenie bezpłatnych rozmów i szkoleń przez internet.
Kategorie » Przemysł i energetyka, Gastronomia, woj. śląskie
Przemysłowe urządzenia do ochrony środowiska i magazynowania. Firma zajmuje się projektowaniem, doradztwem, produkcją, sprzedażą i serwisowaniem szerokiej gamy urządzeń do ochrony środowiska oraz systemów magazynowania artykułów przemysłowych i handlowych. Zakres działalności w ochronie środowiska obejmuje doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż urządzeń: • do destylacji i odzysku zanieczyszczonych rozpuszczalników • do oczyszczania wód procesowych i wodnych odpadów przemysłowych • do rozdzielania emulsji wodno-olejowych • do uzdatniana wody z każdego rodzaju zanieczyszczeń • do oddzielania szlamu lakierniczego od wody przy lakierowaniu w kabinach i ścianach wodnych • urządzeń myjących do zastosowania we wszystkich dziedzinach przemysłu • pras do wytłaczania szlamu lakierniczego oraz zgniatania puszek Oferujemy także: • doradztwo i sprzedaż środków do oczyszczania wody obiegowej w kabinach lakierniczych (koagulanty) oraz do oddzielania emulsji olejowych od wody. • doradztwo i sprzedaż środków chemicznych do obróbki powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. • kompleksową technologię z zakresu obróbki osadów ściekowych i resztek pofermentacyjnych - suszenie i termiczna utylizacja osadów ściekowych • opatentowaną technologię Biothys Gelactiv® do neutralizacji uciążliwych zapachów. • doradztwo i sprzedaż urządzeń do redukcji odpadów kuchennych i resztek pokarmowych. • doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż: o urządzeń „Paternoster” do wysokiego magazynowania wykładzin i dywanów o urządzeń „Paternoster” do magazynowania artykułów przemysłowych • profesjonalny serwis we wszystkich w/w dziedzinach.
Kategorie » Środowisko i ochrona, Przemysł i energetyka, woj. zachodniopomorskie
Przedsiębiorstwo Ścierne oferuje wysokiej jakości pasy ścierne. Są one wykonywane przez wiodących producentów narzędzi tego typu - między innymi 3M, VSM, Deerfos i Norton. Do ich produkcji używa się najwyższej klasy surowców, co sprawia, że charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i dużą trwałością. W szerokim asortymencie firmy oprócz tradycyjnych pasów ściernych znajdują się pasy ścierne bezkońcowe. Znajdują one zastosowanie zwłaszcza w szlifierkach i pilnikach elektrycznych. Ponieważ na rynku istnieje wiele różnych modeli tych urządzeń, Ścierne oferuje także usługi wykonania pasów ściernych bezkońcowych o niestandardowych wymiarach. Firma od roku prowadzi sklep internetowy, który znajduje się na jej stronie. Jako pierwsza w branży umożliwia Klientom zakup konkretnych pasów online, dlatego też działa na terenie całej Polski. Aby jak najlepiej zadbać o Klientów, Pasy Ścierne sklep gwarantuje szybką realizację zamówienia oraz jego terminową dostawę. W razie wątpliwości zapewnia także fachowe doradztwo techniczne.
Kategorie » Sklepy i handel, Przemysł i energetyka, woj. młopolskie
Firma Graftex dostarcza materiałów uszczelniających, termoizolacyjnych i tworzyw konstrukcyjnych. W ofercie znajdują się między innymi: pierścienie uszczelniające, klingeryt, materiały termoizolacje, tworzywa konstrukcyjne, uszczelki, termoizolacje i wiele innych. Klienci wybierając produkty firmy Graftex mogą być pewni jakości, ponieważ materiały posiadają certyfikaty i atesty wielu międzynarodowych Instytutów Badawczych, ponadto profesjonalni doradcy pomogą wybrać potrzebne produkty. Firma gwarantuje terminowość i bezpłatną dostawę.
Kategorie » Przemysł i energetyka, Sklepy i handel, woj. kujawsko-pomorskie
PHU METAL-SERW to profesjonalna naprawa siłowników hydraulicznych, ale nie tylko. Prowadzimy serwis maszyn budowlanych i rolniczych na terenie zachodniopomorskiego w tym wózków widłowych, naprawiamy pompy i maszyny budowlane. Firma świadczy usługi związane z profesjonalnym serwisem układów hydraulicznych.
Kategorie » Motoryzacja, Przemysł i energetyka, Usługi dla firm, woj. zachodniopomorskie
Pompki SWEDO są tworzone w oparciu o wieloletnią współpracę z branżą HVAC. W środowisku instalatorów klimatyzacji nazywane są idealnymi. Pompki stosowane są tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzania skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora. Parametry techniczne oferowanych przez nas urządzeń są dostępne na stronie www.swedo.pl. Dobór urządzeń zależy od parametrów technicznych kładzionej instalacji: jej długości i wysokości. Zapraszamy do współpracy ekipy monterskie z całej Polski.
Kategorie » Sprzęt RTV i AGD, Przemysł i energetyka
Plastech.pl to portal branżowy, w którym znajdziesz opakowania, tworzywa sztuczne, maszyny i urządzenia oraz produkty recyklingu. To również miejsce służące promocji firm oferujących wspomniane już opakowania, tworzywa czy maszyny. Na stronach serwisu jest giełda ofert biznesowych oraz katalog firm, gdzie wystarczy bezpłatna rejestracja, aby przedstawić swoją firmę. Dla poszukujących wiedzy dostępny jest branżowy słownik - Plastechopedia, a dla tych, którzy chcą wiedzieć co w branży tworzyw sztucznych i opakowań piszczy, polecamy dział Wiadomości. Jeżeli mają państwo jakieś pytania lub problemy związane np. z produkcją opakowań, to warto rozpocząć nowy temat na naszym branżowym forum. Serwis dostosowany jest do wszystkich urządzeń. Dla poszukujących klientów z zagranicy przygotowana została specjalna wersja anglojęzyczna. Serdecznie zapraszamy na www.Plastech.pl!
Kategorie » Przemysł i energetyka, Dom i ogród
Firma UNIWERSAL jest firmą z wieloletnim doświadczeniem i doskonale wyszkolonymi pracownikami. Dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym. Oferujemy wynajem : dźwigów samochodowych, podnośników koszowych, żurawi od 10 do 200 ton, urządzeń budowlanych wraz z wykwalifikowanymi operatorami. Działamy nie tylko przy dużych inwestycjach, ale również współpracujemy z klientami indywidualnymi. Obszar naszych prac obejmuje województwa : małopolskie, śląskie i podkarpackie. Pomożemy zarówno przy budowie domu, wykopaniu fundamentów jak i przy dużych zleceniach. Każdą pracę wykonujemy z dużym zaangażowaniem i precyzją , o czym świadczy rosnąca ilość zadowolonych klientów.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Przemysł i energetyka, woj. młopolskie
Osób online: 1