Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Firma Z.U. DDDD Zbigniew Mleko już 30 lat świadczy usługi w zakresie deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz dezorodyzacji na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasze usługi są dostępne dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zajmujemy się również usuwaniem pluskiew (bez użycia chemii, czyli metodą parową), zwalczaniem karaluchów, prusaków, os, szerszeni oraz much. Odszczurzamy oraz odkomarzamy tereny zielone. Prowadzimy zabiegi dezynfekcji specjalnej w mieszkaniach (po zgonach), a także zabiegi dezodoryzacji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Wszystkie osoby szukające pomocy zapraszamy do kontaktu.
Kategorie » Środowisko i ochrona, Rolnictwo i leśnictwo, Dom i ogród, woj. młopolskie
Firma specjalizującą się w fumigacji, dezynsekcji zabytków, mebli i detali architektonicznych z drewna. Corneco to marka działająca po to by owady, robaki i "korniki" które zjadają i gryzą drewno, zostały zwalczone na zawsze. Fumigacja i dezynsekcja drewna. www.szkodnikidrewna.com tu znajduje się szeroki zakres wiedzy nt. owadów które słyszymy w ciepłe wieczory jak gryzą nasze więźby dachowe i drzewo kominkowe. Firma Corneco wykonuje gazowania (fumigacje) kościołów, muzeum, skansenów etc.
Kategorie » Rolnictwo i leśnictwo
Firma Piast zajmuje się sprzedażą różnych odmian gorczycy. Współpracujemy z wieloma rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy.
Kategorie » Rolnictwo i leśnictwo, woj. zachodniopomorskie
Altana - element wystroju ogrodu, a nie główna jego część, można zatem doskonale się bez niej obejść, jednak dążąc do uzyskania pełnej kompozycji, warto wybudować w ogrodzie altanę. Wystrój altany zależy od zdolności twórczych właścicieli, możliwości finansowych oraz warunków panujących w wybranym miejscu. Najczęściej spotykany wariant altan ogrodowych - drewniane altany, jednak taki wybór wymaga stosunkowo ostrożnego zachowania, zwłaszcza mając na uwadze to, że w takich altanach często urządzana jest kuchnia plenerowa.
Kategorie » Dom i ogród, Rolnictwo i leśnictwo, woj. łódzkie
Drowis.pl - to sklep internetowy dla hodowców trzody chlewnej, drobiu, bydła, koni, królików, szynszyli itp. W naszej ofercie znajdą Państwo karmniki, poidła, koryta, uchwyty ścienne do poideł smoczkowych oraz wszelkiego rodzaju sprzęt zootechniczny. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wyposażenia obór, chlewni, kurników i królikarni, a także szerokie grono zadowolonych klientów to potwierdzenie naszego profesjonalizmu i gwarancja satysfakcji.
Kategorie » Rolnictwo i leśnictwo, Sklepy i handel
O!Polskie Ratownictwo - www.ratownictwo.opole.pl. Portal opolskiego i polskiego ratownictwa.
Kategorie » Rolnictwo i leśnictwo
Pracownia EkoVentus zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony, inżynierii i kształtowania środowiska. Wykonujemy: raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy i audyty ekologiczne, programy gospodarki odpadami, operaty ochrony powietrza, operaty wodno-prawne, pozwo
Kategorie » Dom i ogród, Rolnictwo i leśnictwo
Osób online: 1