Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Jesteśmy w stanie jako zespół muzyczny nie tylko urozmaicić wydarzenia typu wesele, piknik czy bankiet ale niejednokrotnie wręcz stworzyć dla państwa niesamowitą atmosferę. Oczywiście zespół muzyczny M-ART Band powstał w oparciu o zaufanie, pasję i przyjaźń osób które połączyła muzyka, jednocześnie już niejednokrotnie potwierdziły swoje umiejętności. Wiele cennych i przydatnych informacji znajdziecie państwo bezpośrednio na stronie https://zespol-martband.pl na którą gorąco zachęcamy a tym samym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie » Rozrywka i kultura, Usługi dla każdego, woj. mazowieckie
Bębniarze z z KLICK&DRUM od wielu lat realizują swoją pasję, z powodzeniem prowadząc warsztaty bębniarskie dla dorosłych i dzieci. Oferują zajęcia grupowe typu Drum Circle, oprawę muzyczną imprez muzycznych, a także działają jako profesjonalny zespół muzyków. Dołącz do nas i baw się dobrze. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie » Edukacja i nauka, Rozrywka i kultura, woj. mazowieckie
Widowiskowy pokaz iluzji jest idealną atrakcją na wszelkich imprezach rozrywkowych. Dzięki pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu wykonawcy, występ iluzjonisty prezentowany jest na wysokim poziomie artystycznym. Zachęcamy do skorzystania z oferty iluzjonisty Konrada Mościńskiego oraz obejrzenia jego oferty na stronie internetowej. Śmiało możemy polecić Konrada Mościńskiego jak artystę sprawdzonego oraz sumiennego podczas wszelkich przyjęć i eventów.
Kategorie » Rozrywka i kultura, woj. śląskie
Wamat to renomowany producent, który specjalizuje się w artykułach takich, jak trybuny sportowe, statywy oświetleniowe, podesty składane, estrady mobilne i wiele więcej.
Kategorie » Rozrywka i kultura, woj. podkarpackie
Dobra zabawa, świetne atrakcje, ciekawe wyjazdy i imprezy integracyjne to jest oferta agencji eventowe o nazwie International Event z Warszawy. Jeśli znudziły cię już monotonne wyjazdy w te same miejsca to musisz to zmienić a na pewno z taką agencją jak ta jest to wszystko możliwe.
Kategorie » Rozrywka i kultura, Hotele i turystyka, woj. mazowieckie
Osiniec.pl zaprasza na wesela Gniezno u nas możesz zorganizowac imprezy dla firm Gniezno, Dla nas organizacja wesel to zaden problem. Wszystko odbędzie się w malowiczo położonym ośrodku pod Gnieznem posiadającym znakomite zaplecze do organizacji wszelakich imprez. Dla lubiących sporty ekstremalne proponujemy loty paralotnie Gniezno. U nas zorganizujesz również pogrzebiny Gniezno.
Kategorie » Hotele i turystyka, Usługi dla każdego, Rozrywka i kultura, woj. wielkopolskie
Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej jest publiczną placówką oświatową całoroczną, całodobową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania organizującą dla dzieci i młodzieży: wyjazdy i wycieczki szkolne, zielone szkoły, ferie letnie i zimowe.
Kategorie » Hotele i turystyka, Edukacja i nauka, Rozrywka i kultura, woj. młopolskie
Zespół Disco Polo - Faster. Gramy różnego rodzaju imprezy - koncerty, dyskoteki, festyny, dni miast itp. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie » Rozrywka i kultura
HejWesele - Portal Weselny Białystok. Zaplanuj wesele z głową. Oferty firm: sale weselne, zespoły muzyczne, wideofilmowanie, fotograf, kamerzysta, salony ślubne, limuzyna, jubiler
Kategorie » Gastronomia, Rozrywka i kultura
Anna Głogowska i Marcin Wrzesiński - zawodowa para taneczna prowadząca naukę tańca na każdym poziomie zaawansowania
Kategorie » Rozrywka i kultura
Szkoła Tańca Esens. Lekcje indywidualne i kursy tańca towarzyskiego i współczesnego, sportowego i hobby. Ponadto taniec brzucha, yoga, fittness. Przyjdź i wytańcz swoje emocje!
Kategorie » Rozrywka i kultura
iKA Gdańsk, Organizacja imprez - imprezy integracyjne, incentive, team building, imprezy motywacyjne, konferencje, festyny, pikniki, eventy, szkolenia dla firm, outdoor, integracja. Dowiedz sie jak wyglądają organizowane przez nas szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm.
Kategorie » Gastronomia, Rozrywka i kultura, woj. pomorskie
Osób online: 2