Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Zapraszam do współpracy z biurem rachunkowym w Łodzi. Księgowość zdalna, stacjonarna oraz z dojazdem do klienta.
Kategorie » Usługi dla firm, Finanse i ubezpieczenia, Biuro i firma, woj. łódzkie
Centrum laserowe Veyna zajmuję się laserową obróbką metali. Swoim klientom gwarantuję rzetelną współpracę oraz szybką realizację zamówień. Wycinanie laserem możliwe jest w stali nierdzewnej, aluminium oraz czarnej blasze. Oferujemy realizacje na materiale firmowym, bądź dostarczonym od klienta. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie firmowej.
Kategorie » Przemysł i energetyka, Usługi dla firm, Usługi dla każdego
Firma KasFisk dostarcza kasy fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby klienta i jego specyfikę. Stosujemy otwartą politykę cenową. Cena produktu jest kompletna - nie zawiera dopłat. NAszym kliento dedykowany jest serwis, który udziela porad telefonicznych.
Kategorie » Usługi dla firm, Biuro i firma, Sklepy i handel, woj. mazowieckie
Ekoway - Torby ekologiczne wielokrotnego użytku, biodegradowalne - producent, maski przeciwsmogowe, przeciwpyłowe i antysmogowe. Kraków, Warszawa, Katowice
Kategorie » Sklepy i handel, Dom i ogród, Usługi dla firm, woj. młopolskie
Agencja Temida to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu detektywistyki, kryminologii, prawa. Agencja Detektywistyczna oferuje usługi takie jak obserwacja osób, obserwacja mienia, poszukiwania osób zaginionych, ukrywających się. Odzyskiwanie mienia. Zbieranie dowodów do spraw rodzinnych, gospodarczych czy też kryminalnych. Wieloletnie doświadczenie w branży owocuje sukcesami w realizacji zleceń. Agencja Detektywistyczna Temida zajmuje się również windykacją należności, poszukiwaniem majątku.
Kategorie » Agencje, Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. mazowieckie
Manatki24.pl to tanie przeprowadzki firm biur mieszkań i domów Warszawa. dostarczamy bezpłatnie kartony do przeprowadzki oraz niezbędne materiały takie jak taśmy zabezpieczające oraz wszelkie inne materiały. Nasze usługi są kompleksowe a zarazem profesjonalne. Najczęściej realizujemy: -przeprowadzki domów -przeprowadzki mieszkań -przeprowadzki warszawa -tanie przeprowadzki warszawa -transport antyków i dzieł sztuki -transport sejfów -przeprowadzki firm, biur oraz instytucji Tel:730040506
Kategorie » Usługi dla firm, Usługi dla każdego, Motoryzacja, woj. mazowieckie
Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami dla firm z programu Excel, a także całego pakietu MS Office. Dojeżdżamy do klienta na terenie całej Polski. Nasi trenerzy to profesjonaliści, którzy posiadają certyfikaty Microsoft. Szkolenia mają formę warsztatów.rnZapraszamy także do wypróbowania naszej aplikacji, wspierającej pracę z Excelem. Aplikację można sprawdzić za darmo na naszej stronie.
Kategorie » Edukacja i nauka, Usługi dla firm, woj. dolnośląskie
Sale konferencyjne w centrum Warszawy, sala szkoleniowa. Mazowiecka 9, Profesjonalnie wyposażone nowoczesne sale konferencyjne w centrum Warszawy. Kontakt +48 535-983-322. Centrum konferencyjne i-view Meetings. Badania marketingowe. Badania rynku
Kategorie » Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. mazowieckie
Klientom indywidualnym jak i biznesowym oferujemy profesjonalne usługi hydrauliczne. Zajmujemy się projektowaniem nowych instalacji wodnych, grzewczych jak i kanalizacyjnych. Wdrażamy modernizacje oraz przyjeżdżamy do usterek i awarii. Doradzamy klientom w kwestii wyboru rozwiązań dostępnych na rynku jak i najlepszych materiałów gwarantujących bezawaryjne działanie instalacji. Usługi hydrauliczne wykonujemy na terenie Poznania, dzielnicy Dębiec oraz okolicach miasta.
Kategorie » Usługi dla firm, Usługi dla każdego, Budownictwo i remonty, woj. wielkopolskie
PHU METAL-SERW to profesjonalna naprawa siłowników hydraulicznych, ale nie tylko. Prowadzimy serwis maszyn budowlanych i rolniczych na terenie zachodniopomorskiego w tym wózków widłowych, naprawiamy pompy i maszyny budowlane. Firma świadczy usługi związane z profesjonalnym serwisem układów hydraulicznych.
Kategorie » Motoryzacja, Przemysł i energetyka, Usługi dla firm, woj. zachodniopomorskie
Biuro detektywistyczne Wrocław. Zajmujemy się wykrywaniem podsłuchów, weryfikacjami, ustaleniami, obserwacjami. Detektyw Wrocław - +48 695 812 585. Działamy na terenie całego kraju od 2009 roku. Nasze usługi polegają na ustalaniu, obserwacji, weryfikacji, analizie, zbieraniu informacji, przetwarzaniu. Zapraszamy do współpracy. Detektyw, detektyw Wrocław, biuro detektywistyczne Wrocław, agencja detektywistyczna Wrocław, prywatny detektyw Wrocław, zdrada, ustalenia, wywiad gospodarczy, analiza gospodarcza.
Kategorie » Agencje, Usługi dla firm, Usługi dla każdego, woj. dolnośląskie
Agencja Eventowa Secret Event zajmuje się kompleksową organizacją eventów w na terenie całego kraju. Organizujemy Eventy, gale, bankiety, wydarzenia medialne, konferencje, czy też gale pod namiotami. W naszych realizacjach cechuje nas kreatywność, świeże spojrzenie na tworzone wydarzenie oraz ogromny entuzjazm. Organizowane Eventy tworzymy z pasją i zaangażowaniem. Do każdej realizacji przygotowujemy szczegółowy scenariusz wydarzenia. Dbałość o szczegóły i nieograniczona wyobraźnia to nasze czynniki sukcesu. Agencja Eventowa, Kompleksowa Organizacja Eventów, Organizacja Eventów Warszawa, Organizacja eventów katowice, organizacja eventów, organizacja eventów wrocław, organizacja eventów poznań, organizacja eventów gdańsk
Kategorie » Gastronomia, Usługi dla firm
Osób online: 3