Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Zapraszam do współpracy z biurem rachunkowym w Łodzi. Księgowość zdalna, stacjonarna oraz z dojazdem do klienta.
Kategorie » Usługi dla firm, Finanse i ubezpieczenia, Biuro i firma, woj. łódzkie
Firma KasFisk dostarcza kasy fiskalne, kasy fiskalne online, drukarki fiskalne, szuflady kasowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice, wagi, terminale płatnicze, czyli wszystko to, co jest potrzebne aby w maksymalny sposób uprościć i ułatwić funkcjonowanie usług, sprzedaży i handlu. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby klienta i jego specyfikę. Stosujemy otwartą politykę cenową. Cena produktu jest kompletna - nie zawiera dopłat. NAszym kliento dedykowany jest serwis, który udziela porad telefonicznych.
Kategorie » Usługi dla firm, Biuro i firma, Sklepy i handel, woj. mazowieckie
Produkujemy tylko ze szlachetnego dębu - najbardziej trwały i szlachetny gatunek drewna. W ofercie stoły z monolitu oraz praktyczne gadżety typu ładowarki indukcyjne, podstawki na telefon czy stojaki na wina. Na każdym produkcie możliwość personalizacji. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz współpracujemy z agencjami reklamowymi oraz bespośrednio firmami poszukującymi podarunków dla swoich klientów.
Kategorie » Sklepy i handel, Biuro i firma, Dom i ogród, woj. mazowieckie
Agencja Temida to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu detektywistyki, kryminologii, prawa. Agencja Detektywistyczna oferuje usługi takie jak obserwacja osób, obserwacja mienia, poszukiwania osób zaginionych, ukrywających się. Odzyskiwanie mienia. Zbieranie dowodów do spraw rodzinnych, gospodarczych czy też kryminalnych. Wieloletnie doświadczenie w branży owocuje sukcesami w realizacji zleceń. Agencja Detektywistyczna Temida zajmuje się również windykacją należności, poszukiwaniem majątku.
Kategorie » Agencje, Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. mazowieckie
Biuro tłumaczeń Sambir proponuję tłumaczenia pisemne z j. polskiego na rosyjski i ukraiński. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach prawniczych, technicznych oraz różnorodnych specjalistycznych dziedzinach. gwarancja poufności potwierdzana na życzenia klienta. Nasze usługi tłumaczenia na rosyjski czy ukraiński są dostępne w naprawdę przystępnych cenach, zatem współpraca z naszą firmą nie będzie dla nikogo zbyt dużym obciążeniem finansowym. W naszym biurze świadczymy usługę tłumaczeń z języka angielskiego na polski, rosyjski i ukraiński. Jeszcze dodatkowo pomagamy w wyszukiwanie kontrahentów we wschodniej Europie
Kategorie » Biuro i firma, Edukacja i nauka, woj. dolnośląskie
Sale konferencyjne w centrum Warszawy, sala szkoleniowa. Mazowiecka 9, Profesjonalnie wyposażone nowoczesne sale konferencyjne w centrum Warszawy. Kontakt +48 535-983-322. Centrum konferencyjne i-view Meetings. Badania marketingowe. Badania rynku
Kategorie » Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. mazowieckie
Stworzyliśmy program e-pity 2017, dzięki któremu rozliczysz swoją deklarację PIT online bez wychodzenia z domu. Program jest prosty, intuicyjny i bezpieczny. Działa w przeglądarkach i na urządzeniach mobilnych.
Kategorie » Biuro i firma, Finanse i ubezpieczenia, woj. wielkopolskie
Tłumaczenia polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Tłumacz przysięgły Karolina Kosior oferuje przekład dokumentów prawniczych, budowlanych, technicznych, gospodarczych, a także stron internetowych, ulotek i artykułów prasowych. W ofercie również tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie ustalonych terminów i elastyczność. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Berlin, polski tłumacz, tłumacz przysięgły, tłumacz polskiego, tłumacz niemieckiego
Kategorie » Biuro i firma, Edukacja i nauka
Solidne i profesjonalne biuro tłumaczeń z siedzibą w Warszawie oferuje sprawdzone i rzetelne usługi tłumaczeń technicznych, przysięgłych, medycznych czy standardowych. Biuro o nazwie ABC tłumaczenia to sprawdzona firma w każdych warunkach dlatego warto korzystać z jej usług i cieszyć jakością na najwyższym poziomie.
Kategorie » Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. mazowieckie
Sukces oraz wzrost wartości każdego przedsiębiorstwa, jest zależny od wszystkich obszarów firmy. Biuro rachunkowe w Warszawie, po przez świadczone usługi na najwyższym poziomie oraz kompleksową ofertę, pomaga w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych. Kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości.rn
Kategorie » Biuro i firma, Finanse i ubezpieczenia, woj. mazowieckie
Nieustanny progres to jeden z podstawowych celów biura rachunkowego Kurdynowski (posiadającego swoją siedzibę w Bydgoszczy). Dzięki dotacji unijnej implementujemy w tej chwili system automatyzujący pracę. Z tego powodu kontakt z Klientem i jego obsługa wkroczy na znacznie wyższy poziom. Piotr Kurdynowski jest założycielem biura księgowego Kurdynowski (posiadającego swoją siedzibę w Bydgoszczy). Jedną z naszych zasadniczych wartości jest piętnastoletnie doświadczenie w branży. Zapewnia to niezwykle wysoką postać usług. Wyjątkowy nacisk stawiamy na profesjonalizm oraz zadowolenie Klienta.
Kategorie » Biuro i firma, Usługi dla firm, woj. kujawsko-pomorskie
Przy urządzania domu lub mieszkania liczą się przede wszystkim dwie kwestie: przyciągający wygląd oraz funkcjonalność. Obie te funkcje łączą artykuły oferowane przez firmę POLMAX S.A. Jest to spółka, która działa na rynku ponad piętnaście lat, data jej założenia to 1996 rok, choć najpierw funkcjonowała jako Spółka POLMAX Sp. z o.o. Oferuje ona produkty najbardziej znanych producentów w branży. Znajdziemy w tym miejscu farby, lakiery, płytki, ceramikę oraz wyposażenie łazienek. Firma proponuje ponadto serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów wyselekcjonowanych producentów, między innymi: Krakowska Fabryka Armatur S.A., Sanitec Koło Sp. z o.o. oraz Sanitärtechnik Eisenberg GmbH-Sanit. POLMAX S.A. kładzie w stosunku do tego na wykreowanie jak najatrakcyjniejszej propozycji dla potencjalnego klienta. Dba również o jego profesjonalną obsługę oraz miłą, przyjazną atmosferę. Każdy zdoła znaleźć coś dla siebie- rozwiązanie doskonałe. Więcej informacji można znaleźć na stronie:
Kategorie » Budownictwo i remonty, Biuro i firma, Sklepy i handel
Osób online: 1