Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Gdy nasz organizm wysyła niepokojące sygnały, szybkie podjęcie kroków zapobiegawczych wydaje się najbardziej naturalną z reakcji, na jakie powinniśmy się zdecydować. Niestety, nie każdy objaw jest łatwy do zdiagnozowania. Co to za choroba to serwis edukacyjny, który może nam pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Prosta wyszukiwarka chorób pozwala na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, do jakiego specjalisty najlepiej jest się udać i na jakie badania powinniśmy się zdecydować. Pomocny okazuje się także dział z poradnikami poświęconymi zdrowiu.
Kategorie » Internet i telekom., Medycyna i zdrowie
Doceń potencjał medycyny estetycznej, a tym samym gabinet kosmetyczny znajdujący się na stronie https://www.beauty4ever.pl który przez cały okres swojej dotychczasowej działalności, zawsze na pierwszym miejscu stawiał zadowolenie swoich klientów. Oczywiście było to efektem zagwarantowania im szeregu zabiegów i metod pozwalających na przywrócenie urody do odpowiedniego stanu. Piękno to coś co wedle nich należy pielęgnować, zresztą w takim gabinecie uda się niemal zawsze zrealizować taki cel, a nawet poczuć się dużo bardziej atrakcyjnie.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. mazowieckie
Leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach prowadzi Ortodonta Warszawa - Ursynów specjalista dr n. med. Doroty Cudziło w gabinecie wyposażonym w sprzęt wysoce specjalistyczny. Wizyty staną się przyjemnością przy zapewnieniu fachowej obsługi i wygodnej poczekalni. Gwarancją wysokiej jakości usług jest gruntowne wykształcenie medyczne oraz wieloletnia praktyka. Spełniamy oczekiwania Klientów ceniących sobie poczucie estetyki i pragnących mieć równe zęby. Klientom, którzy uświadamiają sobie, że profilaktyka przeciwko chorobom przyzębia oraz przeciwko zmianom w stawie skroniowo-żuchwowym, a co za tym idzie zbyt wczesnej utraty zębów jest właśnie prawidłowy zgryz.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. mazowieckie
Optyk w Bydgoszczy znajdujący się w Parku Handlowym Balaton oferuje: - badanie wzroku - dobór soczewek kontaktowych - oprawki okularowe - okulary przeciwsłoneczne - naprawa i serwis okularów Zapraszamy 7 dni w tygodniu!
Kategorie » Sklepy i handel, Medycyna i zdrowie, woj. pomorskie
Gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez wiele lat. Przez cały czas dążymy do zwiększania komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasz zespół wciąż podnosi doświadczenie poprzez szkolenia, kursy, sympozja. Wiemy, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do rzetelnej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich możliwości technicznych i nowinek w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. W skład naszego zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. kujawsko-pomorskie
Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów dla osób starszych ! Zapraszamy na naszą stronę internetową GLOBAL SERVICE M&A : http://www.gsma24.pl/. Adres : ul. Głowackiego 14, 58-100 Świdnica. Można się z nami skontaktować przez telefon : 74 851 34 99 lub email : monika.krawczyk@gsma24.pl . Zapraszamy Serdecznie !
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. dolnośląskie
Nasza klinika stomatologiczna skupia się na zapewnieniu jak największej jakości naszych usług wszystkim korzystającym z nich pacjentów. Dodatkowo honorujemy w naszym gabinecie kartę dużej rodziny. W całej gamie naszych usług znaleźć możecie państwo wybielanie zębów, implanty zębów, stomatologię zachowawczą, leczenie endodontyczne i stomatologię dzicięcą a także wiele innych atrakcyjnych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z potrzebnymi informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktowanie się z nami pod numerami telefonu kontaktowego.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. młopolskie
Sprzedaż aparatów słuchowych - Warszawa i okolice. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu i testy na zrozumienie mowy. Doborów aparatów słuchowych dokonują wykwalifikowani protetycy słuchu z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy umowę z NFZ, realizujemy dofinansowania na aparaty słuchowe. Zapraszamy do naszych gabinetów: al. Solidarności 53 oraz Poborzańska 37.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. mazowieckie
CaliVita Sklep. Naturalne Suplementy Diety CaliVita dla Ciebie i Najbliższych. Witaminy i Minerały najlepszej jakości! ZAPRASZAMY Nasze Hity : Paraprotex, sok z noni, witamina C lewoskrętna, witamina D,
Kategorie » Medycyna i zdrowie
Lublin Chodźki 13 4 tel. 81 7416162, depilacja laserowa, botox, fraxel, implanty, ortodoncja, protetyka, makijaż permanentny, usuwanie znamion.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, Zdrowie i uroda, woj. lubelskie
GP Koncept sp. z o.o. może zaoferować swoim Konsumentom m.in. zawodowe wolne ciężary (ławki, urządzenia wolnostojące, bramy, hantle) oraz inne (ergometry, wioślarze). Tak rozległy zestaw daje możliwość doskonałego dostosowania sprzętu do pojawiającego się zapotrzebowania. Nasi Kontrahenci mają również możliwość skorzystania z konsultacji oraz profesjonalnego doradztwa.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, Dom i ogród, woj. kujawsko-pomorskie
Certyfikat ISO 9001:2008 jest jednym z elementów, którym może się poszczycić Centrum Badań DNA z Poznania. Udało się nam go zdobyć w 2013 roku. Wykonujemy też takie badania jak np. diagnostyka boreliozy i wiele innych. Diagnostyka medyczna to decydująca branża Centrum Badań DNA. Przeprowadzamy testy DNA z wykorzystaniem najnowszych technologii. To zapewnia ich niesłychanie wyborną efektywność. Wieloletnie doświadczenie to jeden z podstawowych plusów Centrum Badań DNA.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, woj. wielkopolskie
Osób online: 3