Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak z Sosnowca zaprasza serdecznie na porady prawne wszystkich klientów poszukujących wsparcia prawnego z dziedzin prawa podatkowego, karnego, handlowego czy skarbowego. Każdy klient jest tu niezwykle ważny, a przede wszystkim traktowany z należytym szacunkiem. Podejście do problemu jest zawsze rozpatrywane indywidualnie, przez co można zaufać prawnikom z Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, zajrzyj na stronę internetową kancelarii lub skontaktuj się z biurem telefonicznie. Zapraszamy serdecznie!
Kategorie » Usługi dla każdego, Prawo, woj. śląskie
KANCELARIA ADWOKACKA MECENASArnPATRYKA RIEDELrnrnLokalizacja Kancelarii:rn- ul. Mariacka 4, 40-013 Katowice;rn- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląskirn- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój;rnrnTelefon: 500 045 725rnEmail: adwokat.riedel@gmail.comrn rn rn Adwokat Patryk Riedel Specjalizuje się w: rn - Sprawach o rozwód i separacje;rn - Prawie Rodzinnym;rn - Prawie Karnym;rn - Sprawach z ZUS;rn - Szkodach Górniczych.
Kategorie » Prawo, woj. śląskie
Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Pastwa z siedzibą w Gdyni prowadzi działalność dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy cywilne, karne, rodzinne, spadkowe, odszkodowawcze oraz z zakresu prawa pracy. W zakres usług Kancelarii wchodzi m.in. pisanie pism, umów, pozwów oraz reprezentacja w sądzie.
Kategorie » Prawo, woj. pomorskie
Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Kategorie » Prawo, woj. łódzkie
Kancelaria prawna Izabeli Tutro jest miejscem gdzie każdy może uzyskać profesjonalne porady prawne. Do państwa dyspozycji jest radca prawny. Kraków, ul. Starowiślna 66/2 – to adres naszego biura, do którego zapraszamy wszystkich tych, dla których pomoc prawnika jest ostatnią deską ratunku.
Kategorie » Prawo, woj. młopolskie
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Grzybowska - miejscem prowadzenia działalności jest Warszawa (Mokotów). Radca prawny od listopada 2010 roku, wpisana na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA - 7159.
Kategorie » Prawo, woj. mazowieckie
Udzielamy porad prawnych w sprawach o: odwołanie postępowania egzekucyjnego, egzekucję komorniczą, restrukturyzację długu. Firma ALTER-LOCUS świadczy usługi z zakresu antyegzekucji i antywindykacji. Jeśli czujesz się zagrożony – zgłoś się do nas. W naszej firmie udzielamy pomocy prawnej na każdym etapie postępowania (nawet po licytacji, a przed przysądzeniem własności). Oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm. Udzielamy pomocy w obrocie wierzytelnościami.
Kategorie » Prawo, woj. warmińsko-mazurskie
Nasza oferta skierowana jest do osób, którzy nie mają czasu, ochoty, bądź środków finansowych na toczenie sądowej batalii z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wyciągamy "pomocna dłoń" do kierowców, którzy są osamotnieni i zdezorientowani w gąszczu przepisów i nie wiedzą jak upomnieć się o prawo do godnego odszkodowania.   Większość kancelarii odszkodowawczych reprezentuje klienta przed sądem, wymagając od niego pokrycia kosztów postępowania, rzeczoznawców, pobiera koszty zastępstwa procesowego i nie gwarantuje ani wysokości wywalczonego odszkodowania, ani czasu trwania postępowania. My zaś dopłacamy klientom uzgodnioną kwotę do zaniżonego odszkodowania „z góry”, nie wymagamy uczestnictwa klienta w procesie sądowym, nie pobieramy żadnych opłat, nasi klienci nie muszą czekać na środki miesiącami, latami...   Formuła dopłat do odszkodowania jest zupełną nowością na rynku. Nowością, która wzbudza duże zainteresowanie i momentami nawet niedowierzanie
Kategorie » Prawo, Usługi dla firm, Motoryzacja, woj. świętokrzyskie
Kancelaria komornicza Artura Królasika mieści się w Wołominie przy ulicy Wileńskiej 29a (nad sklepem Rossmann) na 3 piętrze.Interesanci przyjmowani są w poniedziałki w godzinach 9-16.Kasa kancelarii czynna jest codziennie w godzinach 8-16. Wnioski można złożyć w dni powszednie w godzinach 8-16, jak i za pośrednictwem poczty.Kancelaria obsługuje również wnioski złożone za pośrednictwem Elektronicznego Postępowania Upominawczego (E-Sąd).Informację o stanie zadłużenia oraz wszelkie inne pytania prosimy kierować telefonicznie lub też za pośrednictwem poczty Email.
Kategorie » Prawo, woj. mazowieckie
Telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, sieci komputerowe, systemy sygnalizacji pożaru, oddymianie, rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu
Kategorie » Budownictwo i remonty, Prawo, woj. śląskie
Witryna firmy oferującej usługi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.
Kategorie » Biuro i firma, Prawo
Kancelaria Prawna - Porady Prawne Online przez Internet. Doradztwo prawne. Kompleksowe i jednorazowe usługi dla firm i osób fizycznych. Opinie i ekspertyzy prawne.
Kategorie » Prawo
Osób online: 2