Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
W naszym sklepie OpakowaniaNaWynos.pl mają Państwo możliwość wyposażyć się w przeróżne naczynia, w tym m.in. kubki papierowe, plastikowe oraz inne jednorazowe naczynia. Oferujemy swoim klientom szeroką gamę różnych akcesoriów gastronomicznych, chemię gospodarczą, a także akcesoria potrzebne do pakowania paczek czy żywności. Przedsiębiorstwo Handlowe PALKO Robert Brodziński 25-620 Kielce ul. Kolberga 16 41 34 62 058 sklep@opakowanianawynos.pl www.opakowanianawynos.pl NIP: 9590711763 REGON: 290743288
Kategorie » Dom i ogród, Sklepy i handel, woj. świętokrzyskie
Zajmujemy się projektowanie stron www oraz sklepów internetowych, świadczymy również całą gamę usług związanych z zarządzaniem, naprawą oraz optymalizacją stron internetowych. Nasze działania mają na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy w internecie.
Kategorie » Internet i telekom., woj. świętokrzyskie
Religijna księgarnia katolicka - katolicki sklep chrześcijański e-religijne.pl - wydawnictwa katolickie, książki. Dewocjonalia i szaty liturgiczne.
Kategorie » Sklepy i handel, woj. świętokrzyskie
Nasi instruktorzy dbają o to, aby nauczyć przyszłych kierowców bezpiecznego i odpowiedzialnego kierowania pojazdem. Z dużą pieczołowitością podchodzą także do teoretycznego i praktycznego przygotowania kursantów do egzaminu na prawo jazdy.
Kategorie » Edukacja i nauka, Motoryzacja, woj. świętokrzyskie
Strona doradcy finansowego z Kielc. Strona o kredytach hipotecznych, kredytach firmowych, gotówkowych oraz finansach osobistych. Na stronie opublikowanych jest wiele porad kredytowych wynikających z doświadczenia zawodowego doradcy przy udzielaniu kredytów w Kielcach. Kredyty hipoteczne to najtańszy rodzaj kredytu i dlatego doradca finansowy w na nich się koncentruje. Strona opisuje szczegółowo wyjaśnia jak rozwiązać niektóre problemy przy załatwianiu kredytu i inne elementy kredytu hipotecznego. Dzięki poradom kredytowym czytelnik będzie wiedział na co zwrócić uwagę przy wyborze kredytu na mieszkanie lub budowę domu itd. Finanse osobiste to bardzo szeroki temat wiec znajdą się tutaj także informacje o ubezpieczeniach przy kredytach, jak stworzyć poduszę finansową mając kredyt hipoteczny. Autor strony porównuje również kredyty firmowe i gotówkowe, wskazuje jaka konstrukcja kredytów gotówkowy i firmowych jest najkorzystniejsza. Doradca Finansowy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomógł ponad tysiącom osób przy uzyskaniu taniego kredytu hipotecznego, kredytu firmowego i pożyczki gotówkowej w Kielcach.
Kategorie » Finanse i ubezpieczenia, woj. świętokrzyskie
Nasza oferta skierowana jest do osób, którzy nie mają czasu, ochoty, bądź środków finansowych na toczenie sądowej batalii z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wyciągamy "pomocna dłoń" do kierowców, którzy są osamotnieni i zdezorientowani w gąszczu przepisów i nie wiedzą jak upomnieć się o prawo do godnego odszkodowania.   Większość kancelarii odszkodowawczych reprezentuje klienta przed sądem, wymagając od niego pokrycia kosztów postępowania, rzeczoznawców, pobiera koszty zastępstwa procesowego i nie gwarantuje ani wysokości wywalczonego odszkodowania, ani czasu trwania postępowania. My zaś dopłacamy klientom uzgodnioną kwotę do zaniżonego odszkodowania „z góry”, nie wymagamy uczestnictwa klienta w procesie sądowym, nie pobieramy żadnych opłat, nasi klienci nie muszą czekać na środki miesiącami, latami...   Formuła dopłat do odszkodowania jest zupełną nowością na rynku. Nowością, która wzbudza duże zainteresowanie i momentami nawet niedowierzanie
Kategorie » Prawo, Usługi dla firm, Motoryzacja, woj. świętokrzyskie
Firma BYLICA powstała w roku 1987. Początkowa siedziba firmy mieściła się w Skoczowie. Po czterech latach działalności firma zmieniła swoją siedzibę i aktualnie prowadzi swoją działalność w Wiślicy koło Skoczowa. Od początku działa w branży metalowej produkując lub świadcząc usługi w tym zakresie. Przez dziesięć lat firma produkowała anteny satelitarne. W tym czasie powstały kolejne działy, takie jak: cynkownia, malarnia proszkowa. Obecnie przedmiotem działalności jest produkcja osprzętu dachowego oraz wyrobów z branży budowlanej dla naszych odbiorców w Norwegii, Szwecji, Niemiec i Czech. Oferujemy usługi malowania proszkowego. Przyjmujemy zlecenia lakierowania: stali surowej, stali ocynkowanej, aluminium. Świadczymy szeroką gamę kolorów według Katalogu RAL. Powłoki nakładamy aplikatorami firmy Wagner. Gwarantujemy stosowanie najlepszej jakości farb (Pulverit, Śnieżka). Maksymalne wymiary przyjmowanych detali do 4000mm. Po zakończeniu procesu lakierowania oferujemy naszym Klientom zapakowanie w folie termokurczliwe lub folie typu strech. Zapraszamy do kontaktu dzięki któremu uzyskają Państwo informacje dotyczące terminu realizacji czy cennika.
Kategorie » Przemysł i energetyka, woj. świętokrzyskie
Osób online: 1