Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Realizujemy marzenia i pasje miłośników sportów wodnych. Hurtownia żeglarska i motorowodna Mazuria zaopatruje sklepy i stocznie w asortyment marynistyczny. Stawiamy na jakość naszych produktów, dlatego oferujemy towary producentów z Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz Polski. Wysoka jakość wyposażenia łodzi i jachtów to podstawa zadowolenia z pasji żeglarstwa. Ofertę uzupełniają silniki zaburtowe: Honda, Selva, Suzuki oraz silniki wewnętrzne: Hyundai i Lombardini. Kadra doświadczonych monterów silników zamontuje i dokona serwisu jednostki napędowej Twojej łodzi. W sprzedaży posiadamy silniki w mocach od kilku do kilkuset KM, każdy dobierze odpowiedni silnik dla siebie. Zapraszamy do siedziby firmy w Galinach w dni robocze od 8.00 do 16.00. Wysoko wykwalifikowana kadra sprzedawców doradzi w wyborze wyposażenia łodzi i jachtów.
Kategorie » Sklepy i handel, Motoryzacja, woj. warmińsko-mazurskie
Tworzymy funkcjonalne gadżety, jak plecaki, teczki, torby, portfele, kubki, smycze, długopisy oraz odzież promocyjną. Polecamy również ekskluzywne materiały piśmiennicze. ul. Morszyńska 56 82-300 Elbląg 55 235 38 70 design@paters.pl NIP: 578-277-98-90 REGON: 171014475
Kategorie » Reklama i media, woj. warmińsko-mazurskie
Udzielamy porad prawnych w sprawach o: odwołanie postępowania egzekucyjnego, egzekucję komorniczą, restrukturyzację długu. Firma ALTER-LOCUS świadczy usługi z zakresu antyegzekucji i antywindykacji. Jeśli czujesz się zagrożony – zgłoś się do nas. W naszej firmie udzielamy pomocy prawnej na każdym etapie postępowania (nawet po licytacji, a przed przysądzeniem własności). Oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm. Udzielamy pomocy w obrocie wierzytelnościami.
Kategorie » Prawo, woj. warmińsko-mazurskie
Wszyscy wiedzą, że samochód należy prowadzić tak, by uniknąć niepotrzebnego ryzyka dla pasażerów i innych użytkowników drogi. Zbyt często zdarza nam się zapomnieć o fakcie, że przednia szyba samochodu stale narażona jest na działanie wiatru i deszczu, zużywa się i wymaga wymiany w regularnych odstępach czasu. Im bardziej porysowana i zużyta jest przednia szyba, tym słabsza jest widoczność. Zarysowane szkła rozpraszają światło, oślepiając kierowcę i utrudniając zauważanie przeszkód. Każdy, kto zmieni przednią szybę na nową, natychmiast zauważy niesamowita różnicę.
Kategorie » Motoryzacja, woj. warmińsko-mazurskie
Osób online: 1