Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Drew-Trans II znajduje się w czołówce firm, które zaopatrują rynek meblarstwa w takie produkty, jak: płyty meblowe, sklejki, półprodukty, akcesoria i okucia do mebli, fronty meblowe, laminaty HPL, blaty, obrzeża. Cały przekrój asortymentu klienci mogą zobaczyć na żywo w nowych, dużych działach ekspozycyjnych.
Kategorie » Meble i wyroby z drewna, woj. zachodniopomorskie
Sklep-karpiowy.pl oferuje ogromny wybór sprzętu karpiowego dla każdego, początkującego i profesjonalisty. U nas znajdziesz kołowrotki karpiowe, wędki, namioty, łóżka i cały inny sprzęt niezbędny do długich, karpiowych zasiadek. Oprócz tego posiadamy ogromną ofertę kulek proteinowych, pelletu, dipów
Kategorie » Sklepy i handel, woj. zachodniopomorskie
Odwiedź studio nagrań www.n-studia.pl i co za tym idzie skorzystaj z kompleksowych usług, zwłaszcza związanych z przygotowaniem oraz zrealizowaniem reklamy z wykorzystaniem lektora. Oczywiście wspomniane nagrania lektorskie są poprzedzone nie tylko znalezieniem odpowiedniego lektora, ale również dopasowaniem go pod kątem najbardziej optymalnego efektu. Jest to zadanie jakie pomogą nam zrealizować oraz osiągnąć wyłącznie fachowcy i specjaliści, których zaadoptowanie do tego celu niesie za sobą wiele korzyści.
Kategorie » Reklama i media, woj. zachodniopomorskie
Przemysłowe urządzenia do ochrony środowiska i magazynowania. Firma zajmuje się projektowaniem, doradztwem, produkcją, sprzedażą i serwisowaniem szerokiej gamy urządzeń do ochrony środowiska oraz systemów magazynowania artykułów przemysłowych i handlowych. Zakres działalności w ochronie środowiska obejmuje doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż urządzeń: • do destylacji i odzysku zanieczyszczonych rozpuszczalników • do oczyszczania wód procesowych i wodnych odpadów przemysłowych • do rozdzielania emulsji wodno-olejowych • do uzdatniana wody z każdego rodzaju zanieczyszczeń • do oddzielania szlamu lakierniczego od wody przy lakierowaniu w kabinach i ścianach wodnych • urządzeń myjących do zastosowania we wszystkich dziedzinach przemysłu • pras do wytłaczania szlamu lakierniczego oraz zgniatania puszek Oferujemy także: • doradztwo i sprzedaż środków do oczyszczania wody obiegowej w kabinach lakierniczych (koagulanty) oraz do oddzielania emulsji olejowych od wody. • doradztwo i sprzedaż środków chemicznych do obróbki powierzchni metalowych i z tworzyw sztucznych mających zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. • kompleksową technologię z zakresu obróbki osadów ściekowych i resztek pofermentacyjnych - suszenie i termiczna utylizacja osadów ściekowych • opatentowaną technologię Biothys Gelactiv® do neutralizacji uciążliwych zapachów. • doradztwo i sprzedaż urządzeń do redukcji odpadów kuchennych i resztek pokarmowych. • doradztwo, projektowanie, produkcję i sprzedaż: o urządzeń „Paternoster” do wysokiego magazynowania wykładzin i dywanów o urządzeń „Paternoster” do magazynowania artykułów przemysłowych • profesjonalny serwis we wszystkich w/w dziedzinach.
Kategorie » Środowisko i ochrona, Przemysł i energetyka, woj. zachodniopomorskie
DZX - firma zajmuje się tworzeniem nadruków na odzieży. Jej partnerem jest Kornit Digital - wiodący producent przemysłowych rozwiązań do druku tekstylnego. DZX swoją pracę opiera o technologię NeoPigment, zapewniającą znacznie większą trwałość nadruku niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Z ich usług korzystają obecnie firmy z całej Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin. Firma wykonuje nadruki na materiałach własnych lub dostarczonych przez klienta, stosując innowacyjną technikę DTG. Realizuje zarówno zamówienia hurtowe, jak i indywidualne. Oferuje odzież męską, damską, dziecięcą i gadżety z dowolnymi – autorskimi lub gotowymi nadrukami.
Kategorie » Odzież i obuwie, Poligrafia i wydawnictwa, woj. zachodniopomorskie
PHU METAL-SERW to profesjonalna naprawa siłowników hydraulicznych, ale nie tylko. Prowadzimy serwis maszyn budowlanych i rolniczych na terenie zachodniopomorskiego w tym wózków widłowych, naprawiamy pompy i maszyny budowlane. Firma świadczy usługi związane z profesjonalnym serwisem układów hydraulicznych.
Kategorie » Motoryzacja, Przemysł i energetyka, Usługi dla firm, woj. zachodniopomorskie
Firma Piast zajmuje się sprzedażą różnych odmian gorczycy. Współpracujemy z wieloma rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy.
Kategorie » Rolnictwo i leśnictwo, woj. zachodniopomorskie
Posiadamy 127 działek o powierzchni od 1000 m2 do 1600 m2, w idealnej lokalizacji - blisko Szczecina i Stargardu Szczecińskiego, a jednocześnie daleko od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do kupna. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania pod podanym nr telefonu.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Dom i ogród, Biznes, woj. zachodniopomorskie
KAMPATRANS oferuje komfortowe przeprowadzki biur i mieszkań. Zapewniamy profesjonalny transport i konkurencyjne ceny! Biuro oraz baza transportowa znajduje się w mieście Szczecin. Wszystkie informacje o ofercie firmy oraz dane teleadresowe mieszczą się na stronie internetowej firmy.
Kategorie » Motoryzacja, Usługi dla każdego, Usługi dla firm, woj. zachodniopomorskie
Wejt - Tawakol klinika stomatologiczna Szczecin. Implanty wysokiej jakości - profesjonalna implantologia . Wybielanie zębów najnowszymi metodami - szybko i skutecznie. Gwarantujemy usługi najwyższej jakości - kosmetyka uzębienia, protetyka, implantologia.
Kategorie » Zdrowie i uroda, woj. zachodniopomorskie
motoprodukty.pl... Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży motoryzacyjnej, min: lakierów samochodowych, szpachli, podkładów, olejów samochodowych, płynów do chłodnic, kosmetyków samochodowych innych akcesoriów motoryzacyjnych itd.
Kategorie » Sklepy i handel, Motoryzacja, woj. zachodniopomorskie
Osób online: 3