Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Centrum serwisowe Nova Trading to firma zajmująca się dystrybucją stali nierdzewnej i aluminium. Posiada również nowoczesny par maszyn, stworzony do obróbki metali. Usługi takie jak np. gięcie blachy, ciecie wodą, szlifowanie, polerowanie, frezowanie i wiele innych usług. Przeprowadzane są bardzo szybko i sprawnie, a dzięki nowoczesnym technologią materiał nie jest przy tym uszkadzany..
Kategorie » Budownictwo i remonty, Producenci i hurtownie, Przemysł i energetyka, woj. kujawsko-pomorskie
Szukając odpowiednich drzwi do swojego domu, musimy postawić sobie pytanie czego oczekujemy od naszego przyszłego panela. Panele drzwiowe producenta Veyna wykonywane są z wysokiej jakości komponentów. Oferta zawiera ponad 300 wzorów w szerokiej gamie kolorów. Jeśli jesteś zainteresowany naszą atrakcyjna ofertą, zapraszamy na naszą stronę firmową lub do kontaktu bezpośredniego.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Meble i wyroby z drewna, Producenci i hurtownie, woj. kujawsko-pomorskie
Abriso Polska - producent produktów z folii bąbelkowej, pianki polietylenowej i polistyrenu ekstrudowanego. Opakowania ochronne: worki, laminaty, przekładki. Materiały izolacyjne: izoflex, płyty styrisol.
Kategorie » Producenci i hurtownie, woj. wielkopolskie
Firma HARD - Oferuje Państwu przecinarki taśmowe Bomar, piły taśmowe, części do przecinarek taśmowych, serwis przecinarek taśmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Kategorie » Sklepy i handel, Przemysł i energetyka, Producenci i hurtownie, woj. młopolskie
Kärcher jest globalną firmą i światowym liderem w technologii czyszczenia. Możesz polegać na jakości naszych produktów do użytku domowego i profesjonalnego.
Kategorie » Dom i ogród, Producenci i hurtownie, Przemysł i energetyka
EagleBurgmann Poland Sp. z o.o. od 2004 roku należy do światowej Grupy EagleBurgmann. Naszych 50 wykwalifikowanych pracowników zajmuje się sprzedażą i serwisem uszczelnień, kompensatorów oraz produkcją węży metalowych na terenie Polski.
Kategorie » Przemysł i energetyka, Producenci i hurtownie
Nasza firma istnieje od 1980 roku w Bielsku-Białej, jest polską firmą rodzinną. Od wielu lat specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Większość produktów opartych jest na technologii spienionego polistyrenu, który ma wszechstronne zastosowanie. Nowoczesne rozwiązania pozwalają nam na produkcję bezpieczną dla środowiska naturalnego. Ciągle doskonalimy stosowane technologie i procesy zapewniając produkty najwyższej jakości, dzięki elastyczności i umiejętności słuchania są one doskonale dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Producenci i hurtownie, woj. śląskie
SWORD jest firmą specjalistyczną, która od 1989 roku zajmuje się dostawami pił i przecinarek taśmowych oraz płynów chłodząco-smarujących i akcesoriów wspomagających cięcie. Od 1995 roku SWORD eksportuje piły i przecinarki taśmowe do Rosji i na Ukrainę. W 2001 roku SWORD przeniósł się z Gdańska do nowej siedziby w Gdyni.
Kategorie » Budownictwo i remonty, Producenci i hurtownie, Przemysł i energetyka, woj. pomorskie
Producent certyfikowanych elementów wyposażenia placu zabaw. Oferta firmy FIOR - to modułowe place zabaw - system FIOR-E, oraz elementy placów, jak huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, bujaki, urządzenia na sprężynach, urządzenia sportowe oraz urządzenia uzupałniające, jak ławki, płoty, domki. Urządzenia zabawowe na place zabaw firmy FIOR to gwarancja udanej zabawy.
Kategorie » Dom i ogród, Meble i wyroby z drewna, Producenci i hurtownie, woj. dolnośląskie
Firma AdPen jest czołowym dystrybutorem długopisów w Polsce. Nasze długopisy reklamowe charakteryzuje wysoka jakość oraz atrakcyjna cena. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej
Kategorie » Producenci i hurtownie
Hurtownia chemiczna CHMES - w naszej ofercie znajdują się odczynniki, surowce, odczynniki chemiczne, surowce chemiczne, utylizacja, czterochlorek węgla, upłynnienia, utylizacja
Kategorie » Środowisko i ochrona, Producenci i hurtownie, woj. wielkopolskie
Zarys International Group sp. z o.o. sp.k. jest czołowym producentem oraz dystrybutorem sprzętu medycznego na terenie całego kraju.
Kategorie » Medycyna i zdrowie, Producenci i hurtownie, woj. śląskie
Osób online: 1