Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Wychowanie.pl - portal dla nauczycieli Wychowania do Życia w Rodzinie, pedagogów i wychowawców. Oferujemy podręczniki do WDŻ, kursy doszkalające i b-booki oraz materiały na temat rozwoju osobistego i metodyki nauczania.
Kategorie » Edukacja i nauka, Kultura i sztuka
Biuro tłumaczeń Sambir proponuję tłumaczenia pisemne z j. polskiego na rosyjski i ukraiński. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach prawniczych, technicznych oraz różnorodnych specjalistycznych dziedzinach. gwarancja poufności potwierdzana na życzenia klienta. Nasze usługi tłumaczenia na rosyjski czy ukraiński są dostępne w naprawdę przystępnych cenach, zatem współpraca z naszą firmą nie będzie dla nikogo zbyt dużym obciążeniem finansowym. W naszym biurze świadczymy usługę tłumaczeń z języka angielskiego na polski, rosyjski i ukraiński. Jeszcze dodatkowo pomagamy w wyszukiwanie kontrahentów we wschodniej Europie
Kategorie » Biuro i firma, Edukacja i nauka, woj. dolnośląskie
Szkolenia News to portal poświęcony szkoleniom, kursom i konferencjom oraz tematyce podnoszenia umiejętności osobistych i zawodowych, zagadnieniom sprawnej polityki szkoleniowej w przedsiębiorstwach oraz networkingu biznesowego. W szybko zmieniającym się świecie biznesu umiejętność stałego rozwoju, dotrzymania kroku trendom i nowinkom technologicznym wymaga stałego dokształcania.
Kategorie » Edukacja i nauka
SAFETY Service to firma działająca w branży usług i szkoleń BHP Kraków, a także sprzedaży produktów takich jak obuwie ochronne i odzież robocza, środki ochrony indywidualnej oraz apteczki i gaśnice. Celem firmy jest dostarczanie usług i produktów o najwyższej jakości. Chcemy, aby każdy Klient otrzymał produkt dokładnie taki jak potrzebuje w cenie jakiej oczekuje. Nasze nowoczesne biuro z salą do szkoleń BHP Kraków oraz przestronny sklep z szerokim asortymentem produktów BHP oraz możliwością otrzymania bezpłatnej kawy dla Klientów sprawia, że każdy czuje się wyjątkowo obsłużony na naprawdę wysokim poziomie niespotykanym w innych firmach BHP w Krakowie. Chcemy, aby tak wysoki poziom zarówno usług BHP jak i sklepu stał się standardem, do którego każdy będzie chętnie wracał i polecał naszą firmę swoim znajomym i partnerom biznesowym.
Kategorie » Edukacja i nauka, woj. młopolskie
Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami dla firm z programu Excel, a także całego pakietu MS Office. Dojeżdżamy do klienta na terenie całej Polski. Nasi trenerzy to profesjonaliści, którzy posiadają certyfikaty Microsoft. Szkolenia mają formę warsztatów.rnZapraszamy także do wypróbowania naszej aplikacji, wspierającej pracę z Excelem. Aplikację można sprawdzić za darmo na naszej stronie.
Kategorie » Edukacja i nauka, Usługi dla firm, woj. dolnośląskie
Bębniarze z z KLICK&DRUM od wielu lat realizują swoją pasję, z powodzeniem prowadząc warsztaty bębniarskie dla dorosłych i dzieci. Oferują zajęcia grupowe typu Drum Circle, oprawę muzyczną imprez muzycznych, a także działają jako profesjonalny zespół muzyków. Dołącz do nas i baw się dobrze. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie » Edukacja i nauka, Rozrywka i kultura, woj. mazowieckie
Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm: personalne, marketingowe i BHP a także inne usługi dla biznesu. Jesteśmy firma o profilu doradczo-szkoleniowym. Mogą Państwo liczyć na pomoc 24h, filmy instruktażowe, materiały dydaktyczne. Jesteśmy nakierowani na efektywną naukę i skuteczne metody kształcenia, stawiamy na praktyczną wiedzę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszelkie szczegóły znajda Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie » Edukacja i nauka, woj. łódzkie
Tłumaczenia polsko - niemieckie i niemiecko - polskie. Tłumacz przysięgły Karolina Kosior oferuje przekład dokumentów prawniczych, budowlanych, technicznych, gospodarczych, a także stron internetowych, ulotek i artykułów prasowych. W ofercie również tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń, dotrzymywanie ustalonych terminów i elastyczność. Zapraszam do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Berlin, polski tłumacz, tłumacz przysięgły, tłumacz polskiego, tłumacz niemieckiego
Kategorie » Biuro i firma, Edukacja i nauka
Księgarnia internetowa Wyczerpane to unikalne źródło książek, które zostały już wycofane ze sprzedaży. Na stronie znajdą Państwo ogromną bazę książek posegregowanych w odpowiednie kategorie. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie » Edukacja i nauka, Sklepy i handel, woj. mazowieckie
Nasi instruktorzy dbają o to, aby nauczyć przyszłych kierowców bezpiecznego i odpowiedzialnego kierowania pojazdem. Z dużą pieczołowitością podchodzą także do teoretycznego i praktycznego przygotowania kursantów do egzaminu na prawo jazdy.
Kategorie » Edukacja i nauka, Motoryzacja, woj. świętokrzyskie
Szkolenia prowadzone w modelu OpEx to ogromna szansa dla Twojej firmy! Gwarantujemy wymierne rezultaty, kompleksowe podejście i skuteczne rozwiązania oraz dobór narzędzi dopasowanych ściśle pod potrzeby Twojej działalności. Sprawdź!
Kategorie » Edukacja i nauka, Praca, woj. dolnośląskie
Ofertą firmy Grema jest wykonywanie szkoleń różnego typu w zakresie budownictwa. Między innymi możecie tam Państwo wykonać szkolenia takie jak kursy na ładowarki teleskopowe, uprawnienia sep, kurs na wózki widłowe czy np kursy komputerowe. Pracujący w tej firmie fachowcy idealnie zajmą się przygotowaniem Państwa do wykonywania przyszłego zawodu. Wykonywanie kursu może na prawdę sporo ułatwić, jest to swego rodzaju pomoc w przypadku szukania pracy, może zdarzyć się, że to właśnie po kursie wykonanym w tej firmie znajdziecie Państwo upragnione zatrudnienie.
Kategorie » Edukacja i nauka, Budownictwo i remonty, woj. młopolskie
Osób online: 1