Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Biuro tłumaczeń Sambir proponuję tłumaczenia pisemne z j. polskiego na rosyjski i ukraiński. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami, a nie jak w przypadku wielu innych biur 1500 znaków ze spacjami. Mamy bogate doświadczenie w tłumaczeniach prawniczych, technicznych oraz różnorodnych specjalistycznych dziedzinach. gwarancja poufności potwierdzana na życzenia klienta. Nasze usługi tłumaczenia na rosyjski czy ukraiński są dostępne w naprawdę przystępnych cenach, zatem współpraca z naszą firmą nie będzie dla nikogo zbyt dużym obciążeniem finansowym. W naszym biurze świadczymy usługę tłumaczeń z języka angielskiego na polski, rosyjski i ukraiński. Jeszcze dodatkowo pomagamy w wyszukiwanie kontrahentów we wschodniej Europie
Kategorie » Biuro firma, Edukacja Nauka, woj. dolnośląskie
Realizujemy marzenia i pasje miłośników sportów wodnych. Hurtownia żeglarska i motorowodna Mazuria zaopatruje sklepy i stocznie w asortyment marynistyczny. Stawiamy na jakość naszych produktów, dlatego oferujemy towary producentów z Włoch, Holandii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz Polski. Wysoka jakość wyposażenia łodzi i jachtów to podstawa zadowolenia z pasji żeglarstwa. Ofertę uzupełniają silniki zaburtowe: Honda, Selva, Suzuki oraz silniki wewnętrzne: Hyundai i Lombardini. Kadra doświadczonych monterów silników zamontuje i dokona serwisu jednostki napędowej Twojej łodzi. W sprzedaży posiadamy silniki w mocach od kilku do kilkuset KM, każdy dobierze odpowiedni silnik dla siebie. Zapraszamy do siedziby firmy w Galinach w dni robocze od 8.00 do 16.00. Wysoko wykwalifikowana kadra sprzedawców doradzi w wyborze wyposażenia łodzi i jachtów.
Kategorie » Sklepy Handel, Motoryzacja Transport, woj. warmińsko-mazurskie
Sklep-karpiowy.pl oferuje ogromny wybór sprzętu karpiowego dla każdego, początkującego i profesjonalisty. U nas znajdziesz kołowrotki karpiowe, wędki, namioty, łóżka i cały inny sprzęt niezbędny do długich, karpiowych zasiadek. Oprócz tego posiadamy ogromną ofertę kulek proteinowych, pelletu, dipów
Kategorie » Sklepy Handel, woj. zachodniopomorskie
Manatki24.pl to tanie przeprowadzki firm biur mieszkań i domów Warszawa. dostarczamy bezpłatnie kartony do przeprowadzki oraz niezbędne materiały takie jak taśmy zabezpieczające oraz wszelkie inne materiały. Nasze usługi są kompleksowe a zarazem profesjonalne. Najczęściej realizujemy: -przeprowadzki domów -przeprowadzki mieszkań -przeprowadzki warszawa -tanie przeprowadzki warszawa -transport antyków i dzieł sztuki -transport sejfów -przeprowadzki firm, biur oraz instytucji Tel:730040506
Kategorie » Usługi dla Firm, Usługi dla Każdego, Motoryzacja Transport, woj. mazowieckie
W ofercie kubki na prezent piękne wzory specjalnie dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci. Doskonałe na różne okazje i trafiające w rozmaite gusta. Kubek z nadrukiem to taki gadżet, który jest uniwersalny i można podarować go w prezencie każdemu
Kategorie » Sklepy Handel, Dom ogród, woj. młopolskie
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o. funkcjonują na polskim rynku od 1996 r. i produkują kable oraz przewody różnego rodzaju. Oferują szeroki asortyment produktów, a wśród nich kable sterownicze, komunikacyjne, bezpieczne, energetyczne, górnicze, estradowe, instrumentacyjne i morskie. Propozycję swoją adresują do wszystkich działających w branży energetycznej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, informatycznej oraz szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. W Zakładach Kablowych BITNER Sp. z o.o. w sposób ciągły aktualizowane są rozwiązania, również te realizowane na indywidualne zapotrzebowania na podstawie dokumentacji otrzymanej od klienta. Czyni to, że produkowane tu produkty są znacznie bardziej korzystne przy utrzymaniu ich wysokiej jakości, chroniąc jednocześnie środowisko i traktując priorytetowo organizację pracy. Utrzymując nowoczesny park maszynowy, wysokiej jakości materiały konstrukcyjne a jednocześnie zapewniając kompetentną obsługę oraz kompleksowe doradztwo techniczne wykazują, że są odpowiedzialnym partnerem biznesowym. Potwierdza to otrzymanie w dniu 5 czerwca 2018r nagrody Diamentów Forbesa za zajęcie I miejsca w województwie małopolskim, a II w kraju wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w swojej kategorii.
Kategorie » Przemysł Energetyka, woj. młopolskie
Nasze produkty projektujemy i tworzymy wyłącznie z dębu. Do produkcji wybieramy wyselekcjonowany materiał. W naszym asortymencie znajdą Państwo stoły, lustra, stojaki na wino, misy, świeczniki, oraz dodatki biurkowe. Każdy z tych produktów posiada unikatową fakturę co tworzy oryginalność każdego produktu. Nasze produkty wykonane z dębiny są piękne, wielopokoleniowe, kupowane na lata. Wszystkie nasze wyroby pokrywane są olejwoskiem przeznaczonym do kontaktu z żywnością. Pakowane są w eko pudełko prezentowe. Dostępne są trzy odcienia każdego produktu. stół dębowy, świecznik, świecznik dębowy, stojak na wino, stojak na wino dębowy, gadżety reklamowe, upominek reklamowy, eko prezent, eko upominek, prezent, upominek, lustro, lustro dębowe, misa, misa dębowa, stół drewniany, stół do salonu, stół do jadalni, stół do kuchni, stół dębowy do salonu, stół dębowy do jadalni, stół dębowy do salonu, upominek drewniany, upominek dębowy, prezent drewniany, prezent dębowy.
Kategorie » Dom ogród, Meble Wyroby z Drewna, woj. mazowieckie
Fotografie ślubne[/url], które robimy z zamiłowaniem, a nie z zawodu. Jesteśmy do dyspozycji Państwa Młodych przez cały dzień: od porannych zabiegów, przez błogosławieństwo, ceremonię ślubną, wesele aż po oczepiny. Zawsze do godziny 1:00 w nocy, często dłużej. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy 1000-1500 zdjęćw wersji cyfrowej, kilkadziesiąt odbitek na papierze fotograficznym, fotoksiążkę, LiveViewPhoto do każdego zamówienia w ramach ceny. Wybierając nasze usługi zapewniacie sobie Państwo najwyższą jakość i pewność pięknych zdjęć.
Kategorie » Usługi dla Każdego
Firma Lider taxi Gdańsk zajmuje się przewozem osób oraz organizacją tanich transferów lotniskowych. Na naszej witrynie znajduje się formularz kontaktowy do bezpośredniej rezerwacji taksówki z portu lotniczego w Gdańsku. Potwierdzenie wraz z ceną otrzymasz przed ostateczną akceptacją. Nasz kierowca odbierze cię z imienna kartą w hali przylotów. Możesz dokonać wyboru pojazdu który spełnia twoje oczekiwania. Posiadamy mini busy 5, 6, 7 i 8 osobowe. Dodatkowo organizujemy wycieczki jednodniowe po trójmieście. Zapraszamy..
Kategorie » Motoryzacja Transport, woj. pomorskie
Szkolenia News to portal poświęcony szkoleniom, kursom i konferencjom oraz tematyce podnoszenia umiejętności osobistych i zawodowych, zagadnieniom sprawnej polityki szkoleniowej w przedsiębiorstwach oraz networkingu biznesowego. W szybko zmieniającym się świecie biznesu umiejętność stałego rozwoju, dotrzymania kroku trendom i nowinkom technologicznym wymaga stałego dokształcania.
Kategorie » Edukacja Nauka
Gdy nasz organizm wysyła niepokojące sygnały, szybkie podjęcie kroków zapobiegawczych wydaje się najbardziej naturalną z reakcji, na jakie powinniśmy się zdecydować. Niestety, nie każdy objaw jest łatwy do zdiagnozowania. Co to za choroba to serwis edukacyjny, który może nam pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Prosta wyszukiwarka chorób pozwala na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, do jakiego specjalisty najlepiej jest się udać i na jakie badania powinniśmy się zdecydować. Pomocny okazuje się także dział z poradnikami poświęconymi zdrowiu.
Kategorie » Internet Telekom., Medycyna Zdrowie
Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej. Jest to obecnie nowostworzona strona na potrzeby naszej działalności informacyjnej.rnJeśli mieszkasz na terenie Częstochowy to serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w Częstochowie. Arkadiusz Bloma odpowie na wszystkie Państwa pytania i doradzi co w danej sytuacji najlepiej wykonać.
Kategorie » Finanse Ubezpieczenia, woj. śląskie
Osób online: 4