Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Firma Z.U. DDDD Zbigniew Mleko już 30 lat świadczy usługi w zakresie deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz dezorodyzacji na terenie Krakowa oraz całej Małopolski. Nasze usługi są dostępne dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zajmujemy się również usuwaniem pluskiew (bez użycia chemii, czyli metodą parową), zwalczaniem karaluchów, prusaków, os, szerszeni oraz much. Odszczurzamy oraz odkomarzamy tereny zielone. Prowadzimy zabiegi dezynfekcji specjalnej w mieszkaniach (po zgonach), a także zabiegi dezodoryzacji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w tym, co robimy. Wszystkie osoby szukające pomocy zapraszamy do kontaktu.
Kategorie » Środowisko Ochrona, Rolnictwo Leśnictwo, Dom ogród, woj. młopolskie
Firma specjalizującą się w fumigacji, dezynsekcji zabytków, mebli i detali architektonicznych z drewna. Corneco to marka działająca po to by owady, robaki i "korniki" które zjadają i gryzą drewno, zostały zwalczone na zawsze. Fumigacja i dezynsekcja drewna. www.szkodnikidrewna.com tu znajduje się szeroki zakres wiedzy nt. owadów które słyszymy w ciepłe wieczory jak gryzą nasze więźby dachowe i drzewo kominkowe. Firma Corneco wykonuje gazowania (fumigacje) kościołów, muzeum, skansenów etc.
Kategorie » Rolnictwo Leśnictwo
Firma Piast zajmuje się sprzedażą różnych odmian gorczycy. Współpracujemy z wieloma rolnikami i firmami produkcyjnymi w zakresie kontraktacji, skupu i dostaw ziarna gorczycy.
Kategorie » Rolnictwo Leśnictwo, woj. zachodniopomorskie
Pracownia EkoVentus zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie ochrony, inżynierii i kształtowania środowiska. Wykonujemy: raporty oddziaływania na środowisko, przeglądy i audyty ekologiczne, programy gospodarki odpadami, operaty ochrony powietrza, operaty wodno-prawne, pozwo
Kategorie » Dom ogród, Rolnictwo Leśnictwo
Osób online: 1