Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Jesteśmy w stanie jako zespół muzyczny nie tylko urozmaicić wydarzenia typu wesele, piknik czy bankiet ale niejednokrotnie wręcz stworzyć dla państwa niesamowitą atmosferę. Oczywiście zespół muzyczny M-ART Band powstał w oparciu o zaufanie, pasję i przyjaźń osób które połączyła muzyka, jednocześnie już niejednokrotnie potwierdziły swoje umiejętności. Wiele cennych i przydatnych informacji znajdziecie państwo bezpośrednio na stronie https://zespol-martband.pl na którą gorąco zachęcamy a tym samym zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, Usługi dla Każdego, woj. mazowieckie
Bębniarze z z KLICK&DRUM od wielu lat realizują swoją pasję, z powodzeniem prowadząc warsztaty bębniarskie dla dorosłych i dzieci. Oferują zajęcia grupowe typu Drum Circle, oprawę muzyczną imprez muzycznych, a także działają jako profesjonalny zespół muzyków. Dołącz do nas i baw się dobrze. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie » Edukacja Nauka, Rozrywka Rekreacja, woj. mazowieckie
Widowiskowy pokaz iluzji jest idealną atrakcją na wszelkich imprezach rozrywkowych. Dzięki pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu wykonawcy, występ iluzjonisty prezentowany jest na wysokim poziomie artystycznym. Zachęcamy do skorzystania z oferty iluzjonisty Konrada Mościńskiego oraz obejrzenia jego oferty na stronie internetowej. Śmiało możemy polecić Konrada Mościńskiego jak artystę sprawdzonego oraz sumiennego podczas wszelkich przyjęć i eventów.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, woj. śląskie
Wamat to renomowany producent, który specjalizuje się w artykułach takich, jak trybuny sportowe, statywy oświetleniowe, podesty składane, estrady mobilne i wiele więcej.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, woj. podkarpackie
Dobra zabawa, świetne atrakcje, ciekawe wyjazdy i imprezy integracyjne to jest oferta agencji eventowe o nazwie International Event z Warszawy. Jeśli znudziły cię już monotonne wyjazdy w te same miejsca to musisz to zmienić a na pewno z taką agencją jak ta jest to wszystko możliwe.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, Turystyka Sport, woj. mazowieckie
Osiniec.pl zaprasza na wesela Gniezno u nas możesz zorganizowac imprezy dla firm Gniezno, Dla nas organizacja wesel to zaden problem. Wszystko odbędzie się w malowiczo położonym ośrodku pod Gnieznem posiadającym znakomite zaplecze do organizacji wszelakich imprez. Dla lubiących sporty ekstremalne proponujemy loty paralotnie Gniezno. U nas zorganizujesz również pogrzebiny Gniezno.
Kategorie » Turystyka Sport, Usługi dla Każdego, Rozrywka Rekreacja, woj. wielkopolskie
Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej jest publiczną placówką oświatową całoroczną, całodobową zapewniającą opiekę i wychowanie uczniom w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania organizującą dla dzieci i młodzieży: wyjazdy i wycieczki szkolne, zielone szkoły, ferie letnie i zimowe.
Kategorie » Turystyka Sport, Edukacja Nauka, Rozrywka Rekreacja, woj. młopolskie
iKA Gdańsk, Organizacja imprez - imprezy integracyjne, incentive, team building, imprezy motywacyjne, konferencje, festyny, pikniki, eventy, szkolenia dla firm, outdoor, integracja. Dowiedz sie jak wyglądają organizowane przez nas szkolenia, imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm.
Kategorie » Gastronomia, Rozrywka Rekreacja, woj. pomorskie
Audio Klan Warszawa - rozwiązania Audio-Video. Dystrybutor oferuje wysokiej klasy sprzęt stereo, audio-video, kino domowe, projektory, głośniki, akcesoria, zestawy kina domowego, hifi, audio. Wysokiej klasy sprzęt: Yamaha, Marantz, B&W, Rotel, Prism audio.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, Sprzęt RTV i AGD, Sklepy Handel, woj. mazowieckie
Kompleksowa i profesjonalna obsługa cateringowa Wrocław. Oferujemy: organizację imprez, kanapki, bankiety, indywidualne zamówienia. Obok wyśmienitych potraw znajdą się dekoracje stołów.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja
Oferujemy obuwie sportowe takich producentów jak Nike, Adidas, Puma, Reebok! Nasze obuwie sportowe ma bardzo dobra opinie wsrod naszych klientów
Kategorie » Sklepy Handel, Rozrywka Rekreacja
Farma Sielanka - pensjonat, hotel, konferencje, sale konferencyjne, szkolenia, piknik, imprezy integracyjne, konie, zawody
Kategorie » Turystyka Sport, Rozrywka Rekreacja
kajaki, spływy kajakowe, kajak, wypożyczalnia, produkcja kajaków, łodzie, łódki, canoe, spływ, spływy, kamizelki, wiosła, superkajak
Kategorie » Rozrywka Rekreacja
Osób online: 2