Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
KasFisk oferuje tylko profesjonalne i najnowocześniejsze kasy i drukarki fiskalne, oferta zawiera kasy online, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, wagi elektroniczne, metkownice. Oferta cenowa jest kompletna, nie zawiera ukrytych dopłat, jest więc bardzo atrakcyjna dla kupującego. Produkt składa się ze sprzedaży, szkolenia, montażu, instalacji i programowania urządzenia. Oczywiście prowadzony jest autoryzowany serwis dla potrzeb naszych klientów.
Kategorie » Biznes, Finanse Ubezpieczenia, woj. mazowieckie
Lojalność Klientów to sprawa tak naprawdę kluczowa do osiągnięcia sukcesu w jakimkolwiek biznesie. I tak właśnie w rzeczywistości jest - podniesienie lojalności Klientów powoduje w sposób oczywisty podniesienie przychodów oraz zysków. Nie da się jednak ukryć, iż podniesienie lojalności Klientów jest niezwykle trudnym zadaniem. W tym jednak specjalizuje się przedsiębiorstwo Sodexo, które pomaga firmom na terenie właściwie całego kraju. Jeśli więc poszukujesz skutecznych metod wsparcia sprzedaży, zapraszamy do Sodexo.
Kategorie » Biznes, woj. mazowieckie
Inwestowanie na giełdzie to trudna sztuka, ale możesz ją opanować. PPCG Stock łączy bardzo precyzyjne i rygorystyczne zarządzanie kapitałem, autorską strategię otwierania pozycji i układy analizy technicznej oparte na falach Elliotta, zniesieniach, wolumenie i średnich. Skuteczne zarabianie na giełdzie jest kombinacją dobrego warsztatu, efektywnego systemu i zarządzania kapitałem oraz odpowiedniej psychologii inwestowania. Naucz się, jak zarabiać na giełdzie i chronić kapitał z PPCG Stock.
Kategorie » Biznes, Finanse Ubezpieczenia
Zapraszamy wszystkich posiadających ciekawy pomysł na biznes. Pomagamy w przygotowaniu biznes planu oraz ustalamy prognozy kosztów i przychodów. Wspieramy w pozyskaniu dofinansowania oraz udzielamy wsparcia marketingowego.
Kategorie » Biznes, Usługi dla Firm, Usługi dla Każdego, woj. mazowieckie
Posiadamy 127 działek o powierzchni od 1000 m2 do 1600 m2, w idealnej lokalizacji - blisko Szczecina i Stargardu Szczecińskiego, a jednocześnie daleko od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do kupna. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania pod podanym nr telefonu.
Kategorie » Budownictwo remonty, Dom ogród, Biznes, woj. zachodniopomorskie
Hurtownia internetowa centrumhurt.pl to firma, z wieloletnim stażem, ciesząca się bardzo dobrą opinią klientów. Prowadzimy sprzedaż hurtową ubrań, obuwia, bielizny i artykułów przeznaczonych dla domu (m.in. pościel, ręczniki, obrusy). Sprzedawane przez nas produkty są świetnej jakości i w cenach na każdą kieszeń. Proponujemy sprzedaż przez Internet oraz sprzedaż na miejscu w firmie. Nasza firma znajduje się w miejscowości Wólka Kosowska, koło Warszawy, gdzie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu. Naszymi odbiorcami są firmy krajowe, zagraniczne i klienci indywidualni, ponieważ oferujemy okazyjne ceny. Poza tym, że proponujemy naprawdę przychylne ceny, to systematycznie przygotowujemy wyprzedaże, dzięki którym można u nas zakupić artykuły najlepszej klasy jeszcze taniej, niż gdzie indziej. Dla wszystkich Państwa mamy mnóstwo ciekawych produktów i z chęcią pomożemy i doradzimy w wyborze najbardziej odpowiadającego towaru. Dla stałych klientów przewidziane są specjalne obniżki. Wśród naszych artykułów znajdą Państwo stroje, obuwie i bieliznę dla mężczyzn, kobiet i dzieci w najmodniejszych wzorach i tonacjach. Systematycznie śledzimy dzisiejsze nurty w modzie i staramy się urozmaicać nasz asortyment o kroje, które cieszyć się będą zainteresowaniem. Internetowa hurtownia centrumhurt.pl to ogromny wybór odzieży (m.in. spodnie, bluzki, koszule, swetry, spódnice, tuniki), obuwia i bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej. Serdecznie zapraszamy.
Kategorie » Sklepy Handel, Biznes, Odzież Obuwie, woj. mazowieckie
Serwis poświecony nowoczesnym metodom i technikom zarządzania marketingowego. Tworzony przez polską branżę komunikacji marketingowej. Adresowany dla tych, którzy chcą poznać - dokąd zmierza współczesny marketing. Serwis jest częścią portalu wiedzy dla biznesu NowoczesnaFirma.pl
Kategorie » Biznes
4core.pl to portal z kategorii internetowego biznesu czyli e-commerce, którego historia sięga 2004 roku. Naszym celem i misją jest dzielenie się wiedzą z czytelnikami na tematy związane z biznesem i marketingiem.
Kategorie » Internet Telekom., Biznes
ERTA - pośrednictwo pracy. Praca za granicą - Anglia, Irlandia, Wielka Brytania, Cypr, Hiszpania, Portugalia, Szwecja. Praca za granicą - praca umyslowa, praca fizyczna, hotelarstwo, opieka, medycyna. Aktualne oferty pracy
Kategorie » Biznes
Projektujemy reklamy świetlne, neony,kasetony reklamowe i litery przestrzenne. Ponadto wykonujemy szyldy, banery,totemy, pylony, transparenty oraz różnego rodzaju plansze wizualne, tablice informacyjne i konstrukcje spawane.Jedynym naszym celem jest profesjonalna reklama wizualna.
Kategorie » Internet Telekom., Biznes
doradztwo, dotacje, pozyskiwanie funduszy, kredyty, biznes plany, studia wykonalności, analizy finansowe, ochrona środowiska, pozwolenia zintegrowane, OOŚ, szkolenia, innowacje, konsulting
Kategorie » Finanse Ubezpieczenia, Biznes
Produkujemy rzeźbione meble stylowe oparte na oryginalnym wzornictwie historycznych mebli Gdańskich. Meble Gdańskie to szczególny styl. To tradycja, łącząca pokolenia ...
Kategorie » Sklepy Handel, Dom ogród, Biznes
Znajdziesz u nas kursy walut, informacje, dowiecie się co to rynek forex, unia europejska, doradzimy Wam banki w ktorych opłaca sie wziąść kredyt oraz wiele, wiele więcej!
Kategorie » Finanse Ubezpieczenia, Biznes
Osób online: 3