Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Gdy nasz organizm wysyła niepokojące sygnały, szybkie podjęcie kroków zapobiegawczych wydaje się najbardziej naturalną z reakcji, na jakie powinniśmy się zdecydować. Niestety, nie każdy objaw jest łatwy do zdiagnozowania. Co to za choroba to serwis edukacyjny, który może nam pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Prosta wyszukiwarka chorób pozwala na uzyskanie odpowiedzi na pytanie o to, do jakiego specjalisty najlepiej jest się udać i na jakie badania powinniśmy się zdecydować. Pomocny okazuje się także dział z poradnikami poświęconymi zdrowiu.
Kategorie » Internet Telekom., Medycyna Zdrowie
Doceń potencjał medycyny estetycznej, a tym samym gabinet kosmetyczny znajdujący się na stronie https://www.beauty4ever.pl który przez cały okres swojej dotychczasowej działalności, zawsze na pierwszym miejscu stawiał zadowolenie swoich klientów. Oczywiście było to efektem zagwarantowania im szeregu zabiegów i metod pozwalających na przywrócenie urody do odpowiedniego stanu. Piękno to coś co wedle nich należy pielęgnować, zresztą w takim gabinecie uda się niemal zawsze zrealizować taki cel, a nawet poczuć się dużo bardziej atrakcyjnie.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. mazowieckie
Leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach prowadzi Ortodonta Warszawa - Ursynów specjalista dr n. med. Doroty Cudziło w gabinecie wyposażonym w sprzęt wysoce specjalistyczny. Wizyty staną się przyjemnością przy zapewnieniu fachowej obsługi i wygodnej poczekalni. Gwarancją wysokiej jakości usług jest gruntowne wykształcenie medyczne oraz wieloletnia praktyka. Spełniamy oczekiwania Klientów ceniących sobie poczucie estetyki i pragnących mieć równe zęby. Klientom, którzy uświadamiają sobie, że profilaktyka przeciwko chorobom przyzębia oraz przeciwko zmianom w stawie skroniowo-żuchwowym, a co za tym idzie zbyt wczesnej utraty zębów jest właśnie prawidłowy zgryz.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. mazowieckie
Optyk w Bydgoszczy znajdujący się w Parku Handlowym Balaton oferuje: - badanie wzroku - dobór soczewek kontaktowych - oprawki okularowe - okulary przeciwsłoneczne - naprawa i serwis okularów Zapraszamy 7 dni w tygodniu!
Kategorie » Sklepy Handel, Medycyna Zdrowie, woj. pomorskie
Gabinet stomatologiczny Schelldent oferuje szereg profesjonalnych usług. Znajdziesz tutaj rozwiązanie większości problemów z uzębieniem. Swoją pomocą w gabinecie służą: dentysta, stomatolog, chirurg szczękowy. Gabinet oferuje usługi z zakresu chirurgii, ortodoncji i periodontologii, wśród nich znajdują się: leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, chorób przyzębia. Można również skorzystać z usług stomatologicznych i implantologicznych, między innymi: bezbolesne leczenie, bezinwazyjne wszczepianie implantów.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. kujawsko-pomorskie
Gabinet stomatologiczny prowadzony jest przez wiele lat. Przez cały czas dążymy do zwiększania komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasz zespół wciąż podnosi doświadczenie poprzez szkolenia, kursy, sympozja. Wiemy, że poszerzanie już zdobytej wiedzy jest wręcz nieodzowne do rzetelnej pracy z klientem, wykorzystywania ze wszystkich możliwości technicznych i nowinek w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. W skład naszego zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od początku działalności stosujemy rejestrację na godziny.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. kujawsko-pomorskie
Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów dla osób starszych ! Zapraszamy na naszą stronę internetową GLOBAL SERVICE M&A : http://www.gsma24.pl/. Adres : ul. Głowackiego 14, 58-100 Świdnica. Można się z nami skontaktować przez telefon : 74 851 34 99 lub email : monika.krawczyk@gsma24.pl . Zapraszamy Serdecznie !
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. dolnośląskie
Nasza klinika stomatologiczna skupia się na zapewnieniu jak największej jakości naszych usług wszystkim korzystającym z nich pacjentów. Dodatkowo honorujemy w naszym gabinecie kartę dużej rodziny. W całej gamie naszych usług znaleźć możecie państwo wybielanie zębów, implanty zębów, stomatologię zachowawczą, leczenie endodontyczne i stomatologię dzicięcą a także wiele innych atrakcyjnych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z potrzebnymi informacjami na naszej stronie internetowej lub skontaktowanie się z nami pod numerami telefonu kontaktowego.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. młopolskie
Sprzedaż aparatów słuchowych - Warszawa i okolice. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu i testy na zrozumienie mowy. Doborów aparatów słuchowych dokonują wykwalifikowani protetycy słuchu z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy umowę z NFZ, realizujemy dofinansowania na aparaty słuchowe. Zapraszamy do naszych gabinetów: al. Solidarności 53 oraz Poborzańska 37.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. mazowieckie
CaliVita Sklep. Naturalne Suplementy Diety CaliVita dla Ciebie i Najbliższych. Witaminy i Minerały najlepszej jakości! ZAPRASZAMY Nasze Hity : Paraprotex, sok z noni, witamina C lewoskrętna, witamina D,
Kategorie » Medycyna Zdrowie
Lublin Chodźki 13 4 tel. 81 7416162, depilacja laserowa, botox, fraxel, implanty, ortodoncja, protetyka, makijaż permanentny, usuwanie znamion.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, Zdrowie Uroda, woj. lubelskie
GP Koncept sp. z o.o. może zaoferować swoim Konsumentom m.in. zawodowe wolne ciężary (ławki, urządzenia wolnostojące, bramy, hantle) oraz inne (ergometry, wioślarze). Tak rozległy zestaw daje możliwość doskonałego dostosowania sprzętu do pojawiającego się zapotrzebowania. Nasi Kontrahenci mają również możliwość skorzystania z konsultacji oraz profesjonalnego doradztwa.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, Dom ogród, woj. kujawsko-pomorskie
Certyfikat ISO 9001:2008 jest jednym z elementów, którym może się poszczycić Centrum Badań DNA z Poznania. Udało się nam go zdobyć w 2013 roku. Wykonujemy też takie badania jak np. diagnostyka boreliozy i wiele innych. Diagnostyka medyczna to decydująca branża Centrum Badań DNA. Przeprowadzamy testy DNA z wykorzystaniem najnowszych technologii. To zapewnia ich niesłychanie wyborną efektywność. Wieloletnie doświadczenie to jeden z podstawowych plusów Centrum Badań DNA.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. wielkopolskie
Genetico jest laboratorium absorbującycm się m.in. badaniem genetyki medycznej i innymi. Możemy się pochwalić już ponad siedmioletnim doświadczeniem w branży. To sprawia, iż forma wykonywanych usług jest na niezmiernie znacznym pułapie. Testy realizowane w Genetico trwają od pięciu do dziesięciu dni roboczych. Gwarantujemy punktualne wykonywanie wszelkiego rodzaju badań DNA. Nasze kwalifikacje są potwierdzone przez morze różnych certyfikatów.
Kategorie » Zdrowie Uroda, Medycyna Zdrowie, woj. kujawsko-pomorskie
Poszukujesz profesjonalnej kliniki ortodontycznej w Warszawie? Idealnie trafiłeś! Rock Your Smile to zespół fachowców, którzy odmienią Twoje życie na lepsze! Przekonaj się i umów się na bezpłatną konsultację.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. mazowieckie
Karolina Pilch Dolańska zaprasza do swojego gabinetu stomatologicznego w Krakowie.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. młopolskie
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów na całym świecie, firma Bracia Strzelczyk postanowiła poszerzyć działalność o import, eksport oraz dystrybucję półproduktów do różnych gałęzi przemysłu, tworząc tym samym nową markę – Natural Poland. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy klient-pośrednik-dostawca pozwoliło na nawiązanie współpracy z najlepszymi, najbardziej pożądanymi producentami poszczególnych branż. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilną, z odpowiednim zapleczem merytorycznym i kapitałowym, co pozwala nam na realizowanie nawet najbardziej wymagających kontraktów. Oferujemy produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, jesteśmy rozsądnym partnerem biznesowym i mamy realne podejście do współpracy – nasza strategia to "win-win", co znaczy po prostu zysk dla obu stron.
Kategorie » Medycyna Zdrowie, woj. mazowieckie
Osób online: 3