Firmy.Gdzieszukac.pl - Katalog firm, sklepy, e-handel, firmy w polsce, lokalny biznes.
Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak z Sosnowca zaprasza serdecznie na porady prawne wszystkich klientów poszukujących wsparcia prawnego z dziedzin prawa podatkowego, karnego, handlowego czy skarbowego. Każdy klient jest tu niezwykle ważny, a przede wszystkim traktowany z należytym szacunkiem. Podejście do problemu jest zawsze rozpatrywane indywidualnie, przez co można zaufać prawnikom z Kancelarii Adwokackiej Śliwowski i Nowak. Jeśli chcesz umówić się na wizytę, zajrzyj na stronę internetową kancelarii lub skontaktuj się z biurem telefonicznie. Zapraszamy serdecznie!
Kategorie » Usługi dla Każdego, Prawo, woj. śląskie
Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej. Jest to obecnie nowostworzona strona na potrzeby naszej działalności informacyjnej.rnJeśli mieszkasz na terenie Częstochowy to serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w Częstochowie. Arkadiusz Bloma odpowie na wszystkie Państwa pytania i doradzi co w danej sytuacji najlepiej wykonać.
Kategorie » Finanse Ubezpieczenia, woj. śląskie
Program SQLogic Piekarnia to pakiet oprogramowania dla piekarni i cukierni. Służy do obsługi pojedynczej piekarni i sieci piekarni. Firma GRAF (właściciel oprogramowania SQLogic) zajmuje się oprogramowaniem do obsługi firm handlowych oraz produkcyjnych. Na rynku działa od 1999 roku. Nasz system zarządzania SQLogic składa się z elementów takich jak: - sprzedaż, - zakup, - analiza sprzedaży i zyskowności, - produkcja, - magazyn, - rozliczenia, - serwis, - umowy z kontrahentami, - zamówienia przez internet, - książka przychodów i rozchodów, - zamówienia internetowe, - środki trwałe, - arkusz kalkulacyjny, - zamówienia mobilne. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i ma czytelny interfejs. Pozwala na szybką i wydajna pracę. Wyróżnia nas natychmiastowy i kompetentny serwis, który zawsze służy pomocą. Opracowana przez nas technologia umożliwia obsługę dowolnego stanowiska pracy w biurze klienta, prowadzenie bezpłatnych rozmów i szkoleń przez internet.
Kategorie » Przemysł Energetyka, Gastronomia, woj. śląskie
Poznaj oryginalne zaproszenia ślubne COMFORE! Nasza oferta składa się z wyjątkowych wzorów na zaproszenia na ślub, które w każdym przypadku poddawane są pełnej personalizacji i indywidualizacji, bez dodatkowych opłat. Korzystając z naszych usług zyskają Państwo wspaniałą, unikatową oprawę Waszej najwspanialszej imprezy w życiu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!
Kategorie » Poligrafia, woj. śląskie
KANCELARIA ADWOKACKA MECENASArnPATRYKA RIEDELrnrnLokalizacja Kancelarii:rn- ul. Mariacka 4, 40-013 Katowice;rn- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląskirn- ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój;rnrnTelefon: 500 045 725rnEmail: adwokat.riedel@gmail.comrn rn rn Adwokat Patryk Riedel Specjalizuje się w: rn - Sprawach o rozwód i separacje;rn - Prawie Rodzinnym;rn - Prawie Karnym;rn - Sprawach z ZUS;rn - Szkodach Górniczych.
Kategorie » Prawo, woj. śląskie
Parkiety, deski, panele - sprzedaż, usługi, wypożyczalnia cykliniarek. Katowice, Sosnowiec, Śląsk
Kategorie » Budownictwo remonty, woj. śląskie
Widowiskowy pokaz iluzji jest idealną atrakcją na wszelkich imprezach rozrywkowych. Dzięki pasji oraz wieloletniemu doświadczeniu wykonawcy, występ iluzjonisty prezentowany jest na wysokim poziomie artystycznym. Zachęcamy do skorzystania z oferty iluzjonisty Konrada Mościńskiego oraz obejrzenia jego oferty na stronie internetowej. Śmiało możemy polecić Konrada Mościńskiego jak artystę sprawdzonego oraz sumiennego podczas wszelkich przyjęć i eventów.
Kategorie » Rozrywka Rekreacja, woj. śląskie
najlepsza wypożyczalnia samochodów osobowych w Katowicach. Realizujemy usługi na krótko i długoterminowy wynajem pojazdów. Nasza flota to samochody nowe, bezpieczne, komfortowe. Zapraszamy.
Kategorie » Motoryzacja Transport, śląskie
Uważasz, że Twoje dziecko musi płakać przed i w trakcie każdej wizyty u dentysty? Jesteś w dużym błędzie. Dziecko reaguje płaczem na leczenie, bowiem nie wszystkie placówki stomatologiczne, bądź ortodontyczne są przystosowane do leczenia najmłodszych pacjentów. Także ich pracownicy nie zawsze mają do nich podejście. Centrum Stomatologii Dziecięcej i Ortodoncji w Katowicach jest kliniką utworzoną dla Ciebie i Twojego dziecka. Nasi lekarze są doskonałymi fachowcami w swojej dziedzinie. Są oni empatyczni w stosunku do dzieci oraz potrafią sprawić, że czują się one bezpiecznie w ich obecności. Jednocześnie wyposażenie naszej kliniki w najnowocześniejszy sprzęt sprawia, że leczenie ząbków dziecka staje się dla niego bezbolesne, a wręcz przyjemne. Kreujemy swoim pacjentom przyjazny klimat co sprawia, że czują się oni doskonale podczas pobytu u nas a także z chęcią do nas wracają. Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową:
Kategorie » Zdrowie Uroda, śląskie
Akcydens Bild t firma, która specjalizuje się w wytwórczości znaków, tablic drogowych, szyldów, tablic reklamowych, progów zwalniających, pachołków, luster, zapór, blokad parkingowych i wygrodzeń. Na rynku prężnie działamy od 1990 roku. Wszystkie przedmioty malujmy proszkowo, a elementy wykonujemy z blachy ocynkowanej. Dysponujemy lustrami drogowymi z akrylu z trudem tłukącego się. Zakupią Państwo u nas również materiały z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz fachowe porady naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. W celu złożenia zlecenia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w siedzibie przedsiębiorstwa w Katowicach. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania się ze szczegółową propozycją przedsiębiorstwa.
Kategorie » Motoryzacja Transport, śląskie
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.
Kategorie » Edukacja Nauka, woj. śląskie
Telewizja przemysłowa, systemy alarmowe, sieci komputerowe, systemy sygnalizacji pożaru, oddymianie, rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu
Kategorie » Budownictwo remonty, Prawo, woj. śląskie
P.P.H.U. DOM-HURT - domki ogrodowe, domy całoroczne, domki letniskowe, domki rekreacyjne, altany, domki mieszkalne, domki handlowe, domy drewniane, domy szkieletowe, domy z belki, meble ogrodowe, dom-hurt, wyroby z drewna, produkcja domów drewnianych
Kategorie » Budownictwo remonty, Meble Wyroby z Drewna, woj. śląskie
Osób online: 2