Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Rolnictwo Leśnictwo / Kursy, szkolenia rolnicze

Dodaj stronę  ::

» Konferencje Poznań

Kompleksowa organizacja konferencji w poznaniu. konferencje księgowe oraz seminaria. konferencje poznań to ośrodki szkoleniowe jak mercure hevelius, zdaj się na profesjonalistów z serwisu www.konferencjepoznan.com .Imponujące zamki oferują na konferencje handlowe.wiele ofert także z województwa pomorskiego i powiat gryfiński.

www: http://www.konferencjepoznan.com/

:: szczegóły

» Szkolenia i kursy - eventis.pl

Serwis eventis.pl zawiera informacje o nadchodzących wydarzeniach biznesowych, takich jak: szkolenia, konferencje, targi, kongresy, kursy itp. Wszystkie wydarzenia można przeszukiwać po tematyce, dacie, miejscu odbycia się, dostępności dofinansowania z Unii Europejskiej itp. W serwisie m.in. szkolenia i kursy o tematyce rolnictwo i środowisko.

www: http://www.eventis.pl/

:: szczegóły

» Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku - Rolnictwo, Doradztwo

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku - rolnictwo, doradztwo, szkolenia. Pomoc dla rolników w zakresie wypełniania wniosków unijnych, o dopłaty, wniosków kredytowych, wnioski rolnośrodowiskowe itp. Opiniujemy kredyty rolnicze, pomagamy tworzyc biznesplany.

www: http://www.lodr.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 14