Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Turystyka Sport / Obiekty sportowe

Dodaj stronę  ::

» Basen ZSOS1 Kraków

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 1 na os. Handlowym 4 czynny jest najnowocześniejszy w województwie kryty basen. rnZ obiektu mogą korzystać uczniowie ZSOS nr 1 oraz innych szkół i przedszkoli, a także mieszkańcy Krakowa. rnBasen posiada nowatorskie rozwiązanie ruchomego dna.rnHala basenu sportowego wyposażona jest w sześciotorową nieckę o wymiarach 25m na 16 m. rnGłębokość basenu sięga od 110 do 180 cm wraz z dnem ruchomym (na połowie niecki, regulowana głębokość 0-120 cm). rnRegulowana głębokość lustra wody pozwala na korzystanie z basenu także najmłodszym. Obiekt wyposażony jest w specjalną windę ułatwiającą dostęp niepełnosprawnym do wody.

www: http://www.zsos1.pl/basen

:: szczegóły

» Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia Bielsko-Biała

Dekatlon.pl to Fitness Klub i Siłownia w centrum Bielska-Białej. Nasza oferta to:siłownia,fitness,klub fitness,zumba,opiekę trenera personalnego,cardio,squash,ricochet,power slim,trampoliny bielsko-biała,ćwiczenia na trampolinie bielsko-biała,jumping frog fitness bielsko-biała,fitness jumping room bielsko-biała.Honorujemy karty Benefit, Multi Sport, Fit- Profit, Fit flex.Dzisiaj, po prawie 20 latach nadszedł czas na zmiany: rozbudowę oferty fitness, nowy sprzęt, odświeżenie wnętrz, nowe szatnie oraz nowe łazienki.Oferujemy bezpłatny parking dla wszystkich klientów, którzy posiadają aktywny karnet!

www: http://dekatlon.pl

:: szczegóły

» Centrum Sportowo-Rekreacyjne

Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Sopocie - luksusowo wyposażony obiekt sportowy i sala do ćwiczeń siłowych. Zapraszamy - basen, solarium Ergoline, siłownia, squash, sauna Sopot (blisko Gdynia, Gdańsk). Obiekt położony w malowniczym zakątku w Sopocie - zapraszamy

www: http://www.centrumsopot.pl/

:: szczegóły

» 7Kontynent Fitness Club Wrocław

7Kontynent Fitness Club we Wrocławiu oferuje szeroką gamę zajęć fitness: zajęcia wzmacniające sylwetkę, zajęcia taneczne oraz prozdrowotne. W ofercie jest także profesjonalnie wyposażona siłownia (sprzęt najnowszej generacji firmy SportArt i Olymp), na której czuwa wykwalifikowany instruktor kulturystyki.

www: http://7kontynentfitness.com/

:: szczegóły

» PRO SPORT szkoła tenisa - obozy tenisowe,nauka gry w tenisa

obozy tenisowe,nauka gry w tenisa,szkoła tenisa,trener tenisa,klub tenisowy

www: http://prosport-tenis.pl/

:: szczegóły

» Strefa Fitness Lublin - Siłownia, Aerobik, Fitness

Strefa Fitness & Wellness - Stworzylismy dla Państwa Wasza Strefe, gdzie bedziecie mogli aktywnie i w milym otoczeniu spedzac wolny czas, poprawic kondycje, skutecznie zgubic kilogramy, zrelaksowac sie, obudzic w sobie energie i radosc zycia, czyli po prostu stac sie mlodszymi i zdrowszymi.

www: http://www.strefa-fitness.lublin.pl/

:: szczegóły

» Mediatop.pl - Media, Reklama, Public Relations, Rejestr Utworów

Najważniejsze informacje ze świata telewizji, prasy, radia, reklamy, PR , Internetu i telekomunikacji w jednym miejscu. Wortal jako pierwszy w swoim segmencie udostępnił codzienny ranking branżowy. Na stronach serwisu dostępny jest także Bank Utworów i Osąd koleżeński Krajowego Rejestru Utworów.

www: http://mediatop.pl

:: szczegóły

» wyciągi narciarskie, narty

Ośrodki narciarskie i snowboardowe, zarówno w Polsce jak i krajach europejskich,w tym Czechy oraz Słowacja. Informacje o bazie noclegowej i żywieniowej, stacjach narciarskich, wyciągach, cenach oraz dostępnych atrakcjach. Pomożemy zaplanować ciekawe i niezapomniane wyjazdy na narty oraz ferie.

www: http://www.nanarty.info/

:: szczegóły

» Szkoła Tenisa - Promaster

Wrocławska szkoła tenisa, organizacja obozów tenisowych, profesjonalna kadra. Wynajem kortów tenisowych.

www: http://www.tenis-promaster.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16