Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Turystyka Sport / Spływy kajakowe

Dodaj stronę  ::

» Spływy kajakowe na Litwie i Suwalszczyźnie - Akajak

Proponujemy Państwu aktywny wypoczynek na łonie natury. Organizujemy spływy kajakowe dla całych rodzin, szkół, przyjaciół. W firmie jest wypożyczalnia kajaków, a tym samym możliwy wynajem kajaków na konkretny termin. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

www: http://akajak.pl/

:: szczegóły

» Dla firm

Wypożyczalnia kajaków na całe Pomorze. Na naszej stronie szczegółowe opisy tras. W ofercie nowe kajaki polietylenowe na spływy kajakowe. Zorganizowane spływy kajakowe, spływy dla firm - Gwda, Rurzyca, Rega, Piława, Drawa Brda, Dobrzyca, Parsęta. Doświadczenie i profesjonalizm – zrealizujemy każde zlecenie.

www: http://www.wypozyczalniakajakow.pl/

:: szczegóły

» najlepszy produkt turystyczny - Mazury

Mazury - spływy łodziami, kajaki. Spływy łodziami to okazja do niepowtarzalnego kontaktu z przyrodą oraz tradycją miescowości Krutyń na Mazurach. Zapraszamy na Mazury! Spływy łodziami - najlepszy produkt turystyczny 2007!

www: http://www.krutynia.com.pl/najlepszy-produkt-turystyczny-i-usluga-turystyczna.html

:: szczegóły

» Spływy kajakowe - galeria zdjęć

Galeria zdjęć ze spływów kajakowych - Mazury i Suwalszczyzna. Ponad 1500 zdjęć - także przyrodniczych. Możliwość dodawania zdjęć, oceny oraz zakładania galerii

www: http://www.splywy.pl/galeria

:: szczegóły

» Wypożyczalnia Kajaków STER Warka, spływy Pilicą Wisłą Radomką

Zaprasza na spływy, dysponujemy nowymi kajakami z wyposażeniem, zabezpieczamy ich transport. Polecamy trasy jedno i kilku dniowe od Spały przez Białobrzegi, Warkę do Warszawy. Pomożemy wybrać optymalną trasę i dostosować program pobytu. Kontakt: 05-660 Warka ul. Mostowa 30, tel.601418860.

www: http://www.stero.pl

:: szczegóły

» Krutynia - spływy kajakowe

Spływy kajakowe - Mazury - Krutynia. Spływy kajakowe to okazja do niepowtarzalnego kontaktu z przyrodą rzeki Krutynia i Mazur . Zapraszamy na Mazury!

www: http://www.as-tour.de/krutyniade

:: szczegóły

» Czernica na Pomorzu, jezioro Dybrzk, Kajaki, Pole Namiotowe, Piotr Szu

Piękne pejzaże kaszubskie z młynem wodnym, wybudowanym w 1903 roku, chałupą z 1929 roku i kapliczką upamiętniającą pobyt w 1953 roku i w 1966 roku na tej ziemi papieża Jana Pawła II podczas spływu kajakowego Brdą. Jezioro Kosobudno i łączące się z nim rozległe jezioro Dybrzk są dogodnymi akwenami do uprawniania sportów. Czernica jest wspaniałym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku. Organizujemy dla Państwa spływy kajakowe rzekami: Brda, Zbrzyca, Wda, Kłonecznica, Kulawa, Chocina, Młosina

www: http://www.kajakiczernica.pl/

:: szczegóły

» Tanie domki nad jeziorem. Wolne noclegi

Serwis turystyczny. Oferty noclegowe z całej Polski.Tanie noclegi. Wczasy i wakacje nad jeziorem. Domki letniskowe, pensjonaty, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, hotele, restauracje, sanatoria i tanie akademiki. Wakacje nad morzem. Spędź urlop, wakacje, weekend nad jeziorem, morzem, w górach. Najtańsze ceny i gwarancja zadowolenia.

www: http://www.wakacyjny.pl

:: szczegóły

» Canoeing and Kayaking in Masuria - Poland

kayak rental - Masuria

www: http://www.masuria-canoeing.com

:: szczegóły

» Mazury - Kajaki

Kajaki! Kochasz to? Spływy kajakowe - Krutynia, Rospuda, Biebrza, Czarna Hańcza, Pisa, Łyna, Brda, Wda. Kajaki -najnowsze modele! Mazury - spływy kajakowe. Wypożyczalnia kajaków AS-TOUR!

www: http://www.splywy.pl

:: szczegóły

» Spływy Kajakowe

Spływy kajakowe pięknymi rzekami mazur i suwalszczyzny.

www: http://www.hobbit.suwalki.com.pl

:: szczegóły

» Paddeln in Masuren ( Polen)

Kanutouren in Masuren in Polen

www: http://www.as-tour.de

:: szczegóły

» spływy łodziami - Krutynia

Spływy łodziami - spotkanie z tradycją. Spływy łodziami to okazja do niepowtarzalnego kontaktu z przyrodą oraz tradycją miescowości Krutyń na Mazurach. Zapraszamy na Mazury![url=http://www.krutynia.com.pl]Krutyń[/url]

www: http://www.krutynia.com.pl

:: szczegóły

» Spływy kajakowe

Studenckie spływy kajakowe - Mazury i okolice. Do wyboru rzeki: Rospuda, Czarna Hańcza, Mereczanka, Uła, Niemen. To jedyne spływy połączone z nartami wodnymi i windsurfingiem. Rewelacyjna przygoda - studenckie klimaty i niesamowite wrażenia!

www: http://www.rospuda.pl/

:: szczegóły

» Kajaki

Mati - studenckie spływy kajakowe z atrakcjami - rowery, paintball, windsurfing, narty wodne. Kajaki, spływy kajakowe: Drawa, Cz. Hańcza, Regą nad morze i inne. Zapraszamy na spływy kajakowe. Studencki klimat i ceny!. Z nami na kajaki.

www: http://www.splywykajakowe.pl/

:: szczegóły

» Spływy kajakowe | Wypożyczalnia kajaków | Sirocco Augustów

Aktywny wypoczynek na terenie Puszczy Augustowskiej i okolicy. Proponujemy spływy kajakowe, wycieczki rowerowe i piesze. Wypożyczamy sprzęt sprawdzony i solidny. Udzielamy informacji na tematy związane z wypoczynkiem na terenie Augustowa i okolic.

www: http://www.siroccokajaki.pl/

:: szczegóły

» Spływy kajakowe

kajaki, spływy kajakowe, kajak, wypożyczalnia, produkcja kajaków, łodzie, łódki, canoe, spływ, spływy, kamizelki, wiosła, superkajak

www: http://www.superkajak.com/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19