Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Turystyka Sport / Konferencje wyjazdowe

Dodaj stronę  ::

» hurghada red sea

Polska Klinika w Hurghadzie (Egipt). Praktyczne informacje; jak spędzić zdrowo wakacje, polisy ubezpieczeniowe, obsługa wszystkich hoteli w Hurghadzie. Dążymy do tego aby pobyt w Hurgadzie był jak najzdrowszy. A dzięki temu, że nieustannie usiłujemy dostarczyć profesjonalnej i pełnej współczucia opieki dla dzieci jak i dorosłych, Hurghada Clinic została uznana za jedną z przodujących w zaspokajaniu potrzeb usług medycznych w Hurghada.

www: http://www.hurghada-klinik.pl

:: szczegóły

» Komfortowy hotel w górach - konferencje - SPA

Hotel Perła Południa to komfortowy hotel położony w górach Beskidu Sądeckiego. Hotel gwarantuje niezapomniane wrażenia widokowe, basen, saunę, solaria, grotę solną, siłownię, salę bilardową. Dopełnieniem tych atrakcji są pakiety SPA hotelu, odnowa biologiczna, konferencje, sympozja, szkolenie...

www: http://www.perlapoludnia.pl/

:: szczegóły

» Pałac Maciejewo - konferencje

Konferencje � wynajem sali konferencyjnej . Pałac Maciejewo to wymarzone miejsce na odpoczynek. Dom weselny � u nas zorganizujesz imprezy, wesela. Jego atutami jest piękne otoczenie, profesjonalna obsługa, bogata kuchnia i wieloletnia tradycja. Hotel na najwyższym poziomie. Zorganizujesz u nas wspaniałą konferencje. Pałac Maciejewo � niedaleko Szczecin, Goleniów, Świnoujście.

www: http://www.palacmaciejewo.pl/

:: szczegóły

» Konferencje

Oferujemy nasze usługi w zakresie organizacji imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych czy też konferencji. Nasz zespół zajmie się obsługą imprezy od samego początku do końca. Pomożemy znaleźć odpowiednią lokalizację, przygotujemy zaplecze konferencyjne według Państwa wymagań, zapewnimy zabawy plenerowe oraz atrakcje wieczorne.

www: http://events.netmedia.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16