Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.



« Strona Główna / - Turystyka Sport / Sporty walki

Dodaj stronę  ::

» Krav Maga Gdańsk Rafał Białowąs

Centrum Krav Maga Gdańsk Rafał Białowąs.Nowoczesna i skuteczna samoobrona i system walki dla wszystkich. Poczuj się pewniej,zyskaj lepszą kondycję i siłę. Zapraszamy na treningi,tel.510 058 677, kraver@op.pl

www: http://www.kravka.com/

:: szczegóły





» Mma - Vale Tudo Fight Club

Klub Walki dla pasjonatów sportów walki. Wypowiedz się na forum, podziel wiedzą i pasją! Mma, k-1, Muay Thai, Tajski Boks, Vale Tudo, zdjęcia, opisy stylów, filmy i kursy instruktażowe. Tona artykułów i newsów ze świata sportów walki.

www: http://www.fight-club.pl/

:: szczegóły

» Ekstremalny Wymiar Sportu

Snowboard, fajne miejsca, wyciągi, moda na stokach i wiele innych na Ekstremalne.pl

www: http://www.ekstremalne.pl

:: szczegóły

» Aikido, Iaido, Medytacja, Jo, bokken, zafu, wrocław, sztuki walki

Wrocławska Sekcja Aikido istnieje od 1997 roku. Jest klubem zrzeszonym w Polskiej Federacji Aikido - organizacji członkowskiej Międzynarodowej Federacji Aikido (IAF) i członka Fundacji Aikikai i Hombu Dojo w Tokio.Sen Nen Sugi Aikidojo jest członkiem Birankai International Continental Europe.

www: http://www.wsaikido.wroc.pl/

:: szczegóły

» Aikido

Portal poświęcony Yoshinkan Aikido, odmianie Aikido uznawanej za twardą. Styl zapoczątkował Soke Gozo Shioda, jeden z najznamienitszych uczniów Morihei Ueshiba, twórcy nowoczesnego Aikido. Zapraszamy na treningi.

www: http://www.aikidoyoshinkan.pl

:: szczegóły

» Forum Kulturystyka

Kulturystyka. Forum Kulturystyczne. Trening, Dieta, Suplementacja, Odşywki, Sterydy... o tym i o wiele wi�cej na Forum Kulturystyka.

www: http://forum-kulturystyka.pl/

:: szczegóły

» Aikido

Strona poświęcona Aikido Yoshinkan, odłamowi Aikido stworzonemu przez Soke Gozo Shioda. W początkach swego istnienia stanowił podstawę wyszkolenia tokijskiej policji, obecnie rozpropagowany na całym świecie. W serwisie wszystko z życia dojo Yoshinkan Aikido.

www: http://www.yoshinkan-aikido-ishinkan.org

:: szczegóły

» Sztuki Walki - Forum@Sport Walki

Sporty i Sztuki Walki - Forum dla fascynatów Sportów Walki full contact. Można tutaj poczytać i podyskutować również na temat tradycyjnych sztuk walki oraz o realnej walce uliczne i samoobronie.

www: http://forum.fight-club.pl

:: szczegóły

» K-1

Klub Walki dla pasjonatów sportów walki: Muay Thai, Tajski Boks, K-1, Mma, Vale Tudo, Filmy, newsy ze świata sportów walki, zdjęcia, opisy stylów technik, i wiele innych. Ogromna ilość informacji oraz filmów z walkami.

www: http://www.fight-club.pl

:: szczegóły

» Takedown - najlepszy w Polsce sklep z odzieżą sportową

Sklep Takedown oferuje sprzęt i odzież do mma, vale tudo, bjj i innych sztuk walki. Tylko u nas: rękawice, spodenki, koszulki, bluzy, rash guard i ochraniacze w promocyjnych cenach.

www: http://www.takedown.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805




















powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 13