Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Doradztwo i konsulting

Dodaj stronę  ::

» 4business&people Sp. z o.o.

4business&people zajmuje się doradztwem oraz badaniem sprawdzaniem kompetencji i zaangażowania pracowników. Wdrążamy system oceny pracowników, programy talentów i przywództwa oraz rozwijające standardy sprzedaży obsługi klienta. Zapraszamy do współpracy.

www: http://www.4bp.com.pl/

:: szczegóły

» Orta Business Consulting

Wyceniamy przedsiębiorstwa, zajmujemy się leasingiem i factoringiem, zdobywamy finansowanie przedsiębiorstw, przeprowadzamy analizy finansowe. Oferujemy bieżące konsultacje, także pod presją czasu. Zapraszamy do współpracy!

www: http://ortabusiness.pl/

:: szczegóły

» BILANS usługi BHP

W Rybniku odnajdą Państwo Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o.o., jakie poleca kompleksowe usługi z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego i optymalizacji polityki podatkowej. Profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje również wymagane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne oraz dostarcza je do odpowiednich urzędów. Zajmuje się także rozliczeniami podatkowym, a także sporządza wnioski o zwrot podatku VAT. Ponadto proponuje współpracę w ramach obsługi kadr i płac. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Więcej szczegółowych wiadomości zostało opublikowane na stronie internetowej.

www: http://www.bilans.info.pl

:: szczegóły

» Cena Biznesu | Strona dla ludzi przedsiębiorczych

Zaglądaj codziennie na portal cenabiznesu.pl i zapoznawaj się z nowinkami z zakresu ekonomii czy zarządzania. Lifestylowy charakter portalu nadaje lekkości zagadnieniom ze świata ekonomii, finansów i gospodarki. Nasi eksperci chętnie przygotują artykuły na wskazane tematy i rozwieją wątpliwości użytkowników, dlatego zachęcamy do zadawania pytań i kontaktu z profesjonalnymi specjalistami. Mamy wiedzę, którą chcemy się podzielić!

www: http://cenabiznesu.pl/

:: szczegóły

» Wsparcie sprzedaży

Szukasz skutecznego sposobu na zwiększenie zysków ze sprzedaży? Skorzystaj z usług firmy IQFM. Przykładowo, merchandising to działania mające na celu oddziaływanie na konsumenta w miejscu sprzedaży. Stworzona przez naszych specjalistów witryna sklepowa i odpowiedni wystrój punktu sprzedażowego, zachęcą do odwiedzania sklepu i podejmowania spontanicznych decyzji o zakupie. Wiesz, tak jak i my, że bardziej opłacalne jest dbanie o stałych klientów niż pozyskiwanie nowych? Specjalnie dla ciebie przygotujemy atrakcyjne programy lojalnościowe i konkursy, które wzmocnią pozytywny odbiór twojej firmy w oczach konsumentów. To tylko niektóre z propozycji, jakie kierujemy do przedsiębiorców. Razem wybierzemy tą najlepszą.

www: http://www.iqfm.pl/

:: szczegóły

» firmawniemczech.eu

Nasze biuro pomoże Państwu w prawidłowym złożeniu wszystkich dokumentów i wypełnienie potrzebnych formalności pozwalając uniknąć problemów. Pomożemy Państwu we wszelkich trudnych i czasochłonnych krokach, tak, aby mogli Państwo swobodnie działać na niemieckim rynku. Oferujemy Państwu kompleksową pomoc organizacyjną, księgową, doradczą i prawną w założeniu firmy w Niemczech.

www: http://www.firmawniemczech.eu/

:: szczegóły

» MS Tech-Solutions - Spanende Bearbeitung Konventionell fräsen

MS Tech-Solutions - gliwicka firma świadcząca usługi w zakresie obróbki skrawaniem. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy. MS Tech-Solutions - Doradztwo w zakresie procesów spawania i zgrzewania Wizualna ocena jakości wykonanych połączeń spawanych ( VT )

www: http://www.mstech.com.pl/

:: szczegóły

» ABI Consult | Ochrona danych osobowych

Byli inspektorzy GIODO szkolenia z ochrony danych przygotowanie do kontroli GIODO Administrator Bezpieczeństwa Informacji ABI audyt ochrony danych osobowych pomoc po kontroli GIODO rejestracja zbiorów

www: http://www.abiconsult.pl/

:: szczegóły

» Ankieta internetowa, badania marketingowe - Ankieter.pl

Profesjonalne ankiety internetowe i badania rynku.

www: http://ankieter.pl/

:: szczegóły

» Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Ciągle masz szansę na rozkręcenie biznesu razem z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości.. Inkubator z Białegostoku zaprasza wszystkie osoby, które nie ukończyły lat trzydziestu! Zapewniamy odpowiednie warunki do wykorzystywania przedsiębiorczości i realizowania ich innowacyjnych pomysłów. Jeśli i Ty chcesz rozkręcić swój biznes razem z nami, wstąp koniecznie na stronę naszych Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, by zapoznać się ze szczegółami współpracy.

www: http://www.aipbialystok.pl/

:: szczegóły

» Wdrażanie systemów jakości

Dr Halicki i Partnerzy to firma oferująca usługi szkoleniowe i konsultingowe, obejmujące wdrożenie, utrzymywanie i doskonalenie systemów kontroli jakości oraz różnorodnych systemów zarządzania. Oferta firmy to szkolenia, audyt oraz konsulting.

www: http://www.halickisystem.pl

:: szczegóły

» Biuro Konsultingowe EKSPERT

Nasza oferta usług doradczych jest skierowana dla małych i średnich przedsiębiorstw. W skład naszej oferty wchodzą następujące usługi: -projektowanie i wdrażanie Systemów Zarządzania Jakością wg. wymagań normy ISO 9001:2000, -projektowanie i wdrażanie Zakładowej Kontroli Produkcji ZKP dla producentów wyrobów budowlanych, -projektowanie i wdrażanie Systemów Bezpieczeństwa Żywności HACCP, ISO 22000:2005, -opracowywanie dokumentacji GMP/GHP/, -przygotowanie do oznaczenia CE,

www: http://www.biuro-ekspert.eu/

:: szczegóły

» Certyfikaty Energetyczne - Wystawianie swiadectw energetycznych.

Certyfikaty Energetyczne - to swiadectwa energetyczne budynków. Zapraszamy na nasza stronę po bliższe informacje na temat certyfikatów energetycznych.

www: http://www.ceen.pl/

:: szczegóły

» Cancelaria.pl - Międzynarodowa Kancelaria Gospodarcza

Cancelaria.pl jest klasyczną Kancelarią Gospodarczą zrzeszającą kilkudziesięciu specjalistów na obszarza całej Polski oraz w wielu regionach Europy i świata. Wspomagamy firmy polskie w ich działaniu w każdym rejonie. Specjalizujemy się w konsultingu. Rezydenci w ponad 32 krajach świata i Europy, specjaliści na terenie całego kraju. Wspomagamy firmy w przedsięwzięciach. Kancelaria Gospodarcza.

www: http://www.cancelaria.pl/

:: szczegóły

» GDF - Twój Dyrektor Finansowy

GDF Consulting - doradztwo finansowe i ekonomiczne, analizy i opracowania finansowe, pozyskiwanie funduszy.

www: http://www.gdfconsulting.pl/

:: szczegóły

» Doradca Podatkowy

Doradca podatkowy mimo że jest w Polsce stosunkowo nowym zawodem, trzyma piecze nad naszymi finansami i może uchronić od kłopotów podatkowo-finansowych. Właśnie dlatego z myślą o doradcach powstał największy w Polsce portal zrzeszający doradców podatkowych z całej polski. Na łamach portalu doradcy podatkowi mogą zamieszczać swoje prezentacje. Ponadto na portalu sporo wiadomości, dokumentów i narzędzi z branży podatkowej, finansowo-księgowej i prawnej.

www: http://www.doradcypodatkowi.eu/

:: szczegóły

» Projektowanie maszyn

Nasza firma zajmuj się projektowaniem maszyn wykorzystywanych we wszystkich branżach przemysłu. Konstruujemy urządzeń z napędami elektrycznymi, spalinowymi, hydraulicznymi, pneumatycznymi. Opracowujemy nowe rozwiązania oraz modernizujemy istniejące maszyny.

www: http://www.komado.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 |

Wpisów: 18864, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 11