Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Wydawnictwa biznesowe i ekonomiczne

Dodaj stronę  ::

» Wydanie książki w Poligrafie

Wydawnictwo Poligraf oferuje: - kompleksową obsługę i pomoc związaną z wydaniem książki (korekta, projekt, skład, druk, itp.); - wsparcie w promocji książki; - kanały dystrybycji (największe i najpopularniejsze księgarnie, m.in. Empik); - przejrzyste warunki wydania i finansowania książki; - w 3 miesiące książka zostanie przygotowana do druku i wydana. Jeśli marzysz o karierze pisarza, napisałeś już lub chcesz napisać własną książkę, nie czekaj, wydaj swoją książkę w Poligrafie!

www: http://wydawnictwopoligraf.pl/

:: szczegóły

» Gazety motoryzacyjne

Europress - gazety i czasopisma z całego świata. Atrakcyjne warunki prenumeraty Newsweek i The Economist. Gazety motoryzacyjne. Dystrybucja i prenumerata czasopism zagranicznych. Prasa obcojęzyczna, gazety, czasopisma, prenumerata. Prasa zagraniczna zagraniczna specjalistyczna zawodowa fachowa branżowa, miesięczniki fachowe specjalistyczne.

www: http://www.europress.pl/

:: szczegóły

» nowa-energia.com.pl

Dwumiesięcznik -Nowa Energia&- to magazyn branżowy, który kierowany jest do sektora elektroenergetycznego i ciepłowniczego oraz przemysłowych odbiorców energii, firm obsługujących wymienione branże, a także instytucji naukowo-badawczych działających na rzecz energetyki.

www: http://nowa-energia.com.pl

:: szczegóły

» Wydawnictwo Prohibita, książki: historia, ekonomia, polityka, kontro

Wydawnictwo Prohibita, zaprasza do zapoznania się z ofertą wydawniczą książek. W naszej księgarni znajdziesz książki ekonomiczne politycznie niepoprawne, literaturę wolnorynkową, książki prawicowe i wiele innych interesujących pozycji książkowych.

www: http://prohibita.pl/

:: szczegóły

» Dobry eBook :: praktyczne eBooki

Serwis Dobry eBook prowadzi sprzedaż praktycznych i ciekawych eBooków - książek elektronicznych w formacie PDF. W serwisie: propozycja dla autorów, którzy chcieliby opublikować swoją książkę w formie eBooka, oferta współpracy w ramach Programu Partnerskiego. Główne kategorie: GPW, prawo, Forex.

www: http://www.DobryeBook.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18878, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 23