Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Hurtownie

Dodaj stronę  ::

» maszyny do lodów

Firma SACHART zajmuje się sprzedażą, produkcją i serwisem automatów do lodów kręconych. Produkowane maszyny do lodów składane są ręcznie z zachowaniem największej dbałości o każdy szczegół. Poza produkcją nowych maszyn firma SACHART zajmuje się również serwisem używanych automatów do lodów. Przygotowujemy używane maszyny do dalszej eksploatacji, a także prowadzimy serwis wszystkich maszyn do lodów pochodzących od najróżniejszych producentów.

www: http://www.sachart.pl

:: szczegóły

» Klipsy do skirtingów_restgastro

Klipsy metalowe do mocowania skirtingów do stołów gastronomicznych, lub klipsy wykonane z poliwęglanu. Zapraszamy do naszej hurtowni wyposażenia gastronomii.

www: http://www.restgastro.org/

:: szczegóły

» metro-plast.pl - Opakowania jednorazowe, opakowania papierowe

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę opakowań i urządzeń niezbędnych dla sprawnego funkcjonowania firm zajmujących się cateringiem i produkcją . Asortyment ten obejmuje zarówno standardowe opakowania a także innowacyjne rozwiązania branży opakowaniowej.

www: http://www.metro-plast.pl/

:: szczegóły

» Tkaniny na odzież roboczą

Naszym głównym profilem działalności jest import tkanin bawełnianych z renomowanych fabryk Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w sprowadzaniu stoków tkanin w pierwszym i drugim gatunku.

www: http://www.kubis.pl/

:: szczegóły

» Odzież używana

Odzież używana,odzież używana kraków, Hurtownia i sortownia odzieży - WIK

www: http://www.uzywana.pl/

:: szczegóły

» Torby sportowe

Firma Paso Fabryka jest polskim producentem działającym na rynku reklamowym od blisko 20 lat. Przez te lata zdobyła doświadczenie i czołową pozycję na krajowym rynku produkcji toreb, plecaków, teczek, worków, kosmetyczek, pokrowców itp. Paso Fabryka posiada nowoczesną bazę produkcyjną opartą na zaawansowanej technologii kaletniczej, która pozwala na podejmowanie najbardziej skomplikowanych wyzwań. Oprócz szerokiej gamy naszych wyrobów, które mamy w swojej ofercie wykonujemy także plecaki, torby itp. wg. projektu klienta

www: http://sklep.paso.pl

:: szczegóły

» KGNET Piekary Śląskie - Internetowy sklep komputerowy

Maksymalny wybór produktów, minimalne ceny i najkrótszy czasz dostawy to nasza dewiza. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy produktów z zakresów sprzętu komputerowego, cyfrowej elektroniki i multimediów.

www: http://sklep.kg.net.pl/

:: szczegóły

» Walizka

Firma Paso Fabryka jest polskim producentem działającym na rynku reklamowym od blisko 20 lat. Przez te lata zdobyła doświadczenie i czołową pozycję na krajowym rynku produkcji toreb, plecaków, teczek, worków, kosmetyczek, pokrowców itp. Paso Fabryka posiada nowoczesną bazę produkcyjną opartą na zaawansowanej technologii kaletniczej, która pozwala na podejmowanie najbardziej skomplikowanych wyzwań. Oprócz szerokiej gamy naszych wyrobów, które mamy w swojej ofercie wykonujemy także plecaki, torby itp. wg. projektu klienta. W wyrobach reklamowych fundamentalne znaczenie ma dobór kolorystyczny tkaniny i dodatków oraz możliwości nanoszenia logotypów. Wykonujemy logotypy w różnych technikach: sito

www: http://www.paso.pl

:: szczegóły

» Walizka

Sklep internetowy Paso oferuje: Plecaki szkolne Walizki Tornistry Torby podróżne, sportowe, reklamowe Walizka Plecak Tornister Bagaż

www: http://www.sklep.paso.pl

:: szczegóły

» PGS Wynajem Powierzchni dla Hurtowni Spożywczych

Hurtownie Spożywcze na PGS to jeden z największych rynków hurtowych w Polsce. Centrum Warszawy jest oddalone od naszych Hurtowni Spożywczych tylko 7 kilometrów.

www: http://www.praskagieldaspozywcza.pl

:: szczegóły

» RICCO - polski producent sztucznej trawy, sztuczna trawa

RICCO - sztuczna trawa, polski producent sztucznej trawy, trawa piłkarska na boiska orlik 2012, trawa piłkarska wielofunkcyjna tenisowa.

www: http://www.sztucznatrawa.net.pl

:: szczegóły

» Rack

panele oświetleniowe

www: http://www.pekra.eu

:: szczegóły

» Spiegelau

Od 2007 roku jesteśmy generalnym dystrybutorem w Polsce firm: Nachtmann i Spiegelau, sztućców oraz akcesoriów stołowych Mepra oraz, w kanale horeca: porcelany Rosenthal.

www: http://www.miszczak.biz/

:: szczegóły

» Mirada | Hurtownia Optyczna

Hurtownia Optyczna Mirada oferuje wysokiej jakości soczewki,oprawy okularowe, mikrofibrę,środki do pielęgnacji i wiele innych produktów niezbędnych dla optyków

www: http://www.mirada.pl/

:: szczegóły

» Odzież damska

Serdecznie witam w sklepie odzieżowym Mariposa Znajdziesz tutaj odzież damską: sukienki, bluzki, żakiety, garsonki i spodnie w rozmiarach od 36 do 50 Polecamy nową kolekcję jesienną

www: http://www.patricia.pl

:: szczegóły

» Hurtownia Opakowań JANA Wałbrzych

Hurtownia Opakowań z siedzibą w Wałbrzychu - JANA OPAKOWANIA. Opakowania jednorazowe, torby papierowe, wyposażenie gastronomii, torby ekologiczne, materialy biurowe itd.

www: http://hurtownia-opakowan.pl

:: szczegóły

» Hurtownia Opakowań JANA Wałbrzych

Hurtownia Opakowań z siedzibą w Wałbrzychu - JANA OPAKOWANIA. Opakowania jednorazowe, torby papierowe, wyposażenie gastronomii, torby ekologiczne, materialy biurowe itd.

www: http://jana-opakowania.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Wpisów: 18867, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 10