Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Doradztwo - biznes plan

Dodaj stronę  ::

» Mazowiecki Inkubator Technologiczny Sp. z o.o.

Zapraszamy wszystkich posiadających ciekawy pomysł na biznes. Pomagamy w przygotowaniu biznes planu oraz ustalamy prognozy kosztów i przychodów. Wspieramy w pozyskaniu dofinansowania oraz udzielamy wsparcia marketingowego.

www: http://e-mit.pl/

:: szczegóły

» Franczyza

Osoby, które chcą się dowiedzieć się jak korzystając z franczyzy z sukcesem rozwinąć ekspansję sieci swojej firmy, lub rozpocząć biznes przy współpracy franczyzowej zapraszamy na specjalistyczne szkolenia ! Są to szkolenie organizowane dla partnerów biznesowych czyli fanczyzobiorców i franczyzodawców. Uczestnicy szkoleń zdobędą szeroką wiedzę na temat franczyzy!

www: http://franczyza.eu

:: szczegóły

» Biznesplan

Nasze forum powstało z myślą o osobach przedsiębiorczych. Dowiecie się jak stworzyć dobry biznesplan, jakie dotacje można zaciągnąć z funduszu UE, a także wiele innych cennych informacji o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

www: http://www.biznesforum.pl

:: szczegóły

» MIR Consulting projekty i dotacje unijne, biznesplany

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych, szkoleniach oraz obsłudze prawnej i finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji projektów UE. Przygotowujemy biznesplany dla klientów indywidualnych.

www: http://www.mir-consulting.pl/

:: szczegóły

» Sigma Partners - firma konsultingowa

Jesteśmy firmą konsultingową oferującą usługi doradcze w obszarze DOTACJI UE, STUDIUM WYKONALNOŚCI, BIZNES PLANÓW a także restrukturyzacji firm i zarządzania. Zakres świadczonych usług: DOTACJE Z UNII EUROPEJSKIEJ, STUDIUM WYKONALNOŚCI, BIZNES PLANY dobór programów dotacji przygotowanie dokumentacji: wniosek wraz z załącznikami przygotowanie studium wykonalności i biznes planów pomoc przy realizacji i rozliczeniu umowy o dofinansowanie

www: http://www.sigmapartners.pl/

:: szczegóły

» Przygotowywanie i realizacja strategii public relations

Zajmujemy się przygotowaniem oraz realizacją strategii public relations, szczegółowe informacje o świadczonych przez nas usługach znajdziecie na naszej stronie internetowej.

www: http://www.sarota.pl

:: szczegóły

» Biuro rachunkowe Poznań

Celem Biura Rachunkowego i księgowego RACHMISTRZ, które powstało 29.04.1992 roku, jest zapewnienie najlepszej obsługi podmiotów gospodarczych, obejmującej przede wszystkim księgowość, sprawy pracowniczo-kadrowe oraz doradztwo gospodarcze. Nasze biuro pracuje także ze specjalistami z dziedziny prawa, finansów, zarządzania i marketingu. Pracownicy Biura starają się szybko i rzetelnie rozwiązywać problemy finansowe, księgowe i podatkowe naszych Klientów. O kwalifikacjach i profesjonalności pracowników świadczą posiadane świadectwa kwalifikacyjne, pozwalające im do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów. Zapraszamy!

www: http://www.rachmistrz.pl

:: szczegóły

» Mieszkania Szczecin

Nasza firma zajmuje się działalnością deweloperską na rynku szczecińskim od 2000 roku. Od samego początku działalności przyjęliśmy dwa najważniejsze założenia: budować z myślą o klientach tylko takie osiedla i mieszkania, w których sami chcielibyśmy żyć i utrzymywać ciągle dobrą sytuację finansowo - ekonomiczną spółki. Dokładamy wszelkich starań, aby budowane przez nas mieszkania i osiedla zasługiwały na uznanie wszystkich klientów, abyśmy mogli od Państwa usłyszeć "Neptun naprawdę zbudował to z myślą o nas". Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, po uzyskanie większej ilości szczegółów i informacji na temat Neptun Sp. z o.o..

www: http://www.nd.com.pl

:: szczegóły

» Outplacement

DBM Polska, nasza oferta posiada profesjonalne aplikacje kształtowania kariery dla menedżerów i specjalistów. Posiadamy program kontynuacji kariery dla grup pracowników, nasza wyjątkowa oferta outplacement uwzględnia również projekty powiązane z kształtowaniem wizerunku businessmana. Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz wierzymy, że bez opierania się skorzystają Państwo z naszej wyjątkowej oferty! Zapraszamy!

www: http://www.dbm.pl

:: szczegóły

» Biznesplany Dla Ciebie

Biznesplany.Biz - Tworzymy biznesplany w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzoną metodologię. Stawiamy na specjalistyczną wiedzę, wysokie kompetencje oraz na skuteczne i przemyślane rozwiązania. Pracujemy zdalnie, dlatego jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć koszty, a klient dzięki internetowi ma ciągły wgląd w prowadzone prace.

www: http://www.biznesplany.biz/

:: szczegóły

» Katalog tekstów biznesowych

Tematyczny katalog tekstów z linkiem oparty na skrypcie Seobiblioteki dotyczący biznesu. Zbiór tekstów ma dotyczyć spraw związanych z prowadzeniem biznesu a także jego obsługi i usług biznesowych. Firmy doradztwa i pośrednictwa czy outsourcingu kadry personelu mogą się tutaj ogłaszać

www: http://www.seobiblioteka-biznes.qaq.pl

:: szczegóły

» biznes plan firmy

Oferta skierowana głównie do osób starających się o pozyskanie dotacji z Urzędu Pracy na otwarcie działalności gospodarczej. Biznesplan na zamówienie, przykładowe biznesplany firm, doradztwo i inne usługi.

www: http://www.fancyfactory.pl/

:: szczegóły

» Fundusze Unijne 2007-2013 - Aleksandrowicz Consulting

Pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych dla firm, organizacji i innych podmiotów. Wnioski, biznes plany, studia wykonalności. Fundusze unijne na lata 2007-2013 my pomożemy ci je zdobyć

www: http://www.aleksandrowicz.biz/

:: szczegóły

» Multilevel Marketing

Marketing wielopoziomowy, inaczej zwany MLM (ang. multi-level marketing) - również marketing sieciowy. Marketing to przekazywanie produktu lub usługi od usługodawcy do odbiorcy. Wielopoziomowy to termin odnosząc się do systemu wynagrodzeń pobieranych przez osoby, które sprawiają, że dostarczany jest dany produkt lub usługa.

www: http://www.biznesmlm.pl

:: szczegóły

» Inveni Consulting - doradztwo w pozyskiwaniu środków finansowych

Inveni Consulting jest firmą doradczą specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie zarządzania projektami oraz pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych, w tym głównie Unii Europejskiej. Oferujemy Państwu przeprowadzenie fachowych analiz strategii, programów i planów inwestycyjnych w celu wyodrębnienia najbardziej optymalnych i opłacalnych projektów. Zapewniamy doradztwo w przygotowaniu kompletnego i spełniającego kryteria instytucji finansujących wniosku, wraz z kompletem załączników (studia wykonalności, biznes plany, przeprowadzenie oceny oddziaływania na środowisko, pomoc w uzyskaniu decyzji środowiskowej). Swoje usługi świadczymy zarówno dla sektora prywatnego jak i sektora fin

www: http://www.inveni.pl/

:: szczegóły

» BUSINESS - Aktualności ze świata biznesu, inwestycje, waluty, podatki,

W portalu są zawsze aktualne informacje o tematach: Wiadomości ze świata, z kraju,business,analizy i notowania giełdowe,podatki,kredyty,najlepsze lokaty,kursy walut,najlepsze fundusze , poradnik inwestora ,akcje ,lukaty z funduszem.najbardziej przyjazne banki.

www: http://uww.boo.pl/

:: szczegóły

» BIZNES EXPERT - Sporzšdzamy - Biznes Plan - Poznań , Warszawa, Kraków

Biznes plany (businessplan, biznesplan, biznes plan): - pod dotacje UE i PUP - dla inwestorów i banków, - oferty przetargowe. Studium wykonalności, analizy finansowe, ekonometryczne, statystyczne. Biznes-Expert

www: http://www.biznes-expert.eu/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 |

Wpisów: 18877, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20