Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Praca

Dodaj stronę  ::

» Pronobel: opiekunka osoby starszej, opieka Niemcy, praca

opieka niemcy, opiekunka osób starszych niemcy, praca niemcy, opiekunka niemcy, praca niemcy, opiekunka osób starszychPraca w opiece w Niemczech kusi coraz więcej Polek, które mogę zarobić nawet 5 tysięcy złotych! Praca po 50-tym czy 60-tym roku życia za kilka tysięcy złotych? To możliwe z agencją Pronobel. Opiekunka osób starszych może za Odrą zarobić do 1300 euro miesięcznie, na rękę, nie wydając przy tym ani złotówki na noclegi i wyżywienie. Opiekunki decydują o czasie pobytu u seniora. Jest tylko jeden warunek: jeden pełny przepracowany miesiąc. Niedużo - to dlatego praca w Niemczech (opieka Niemcy) na krótkotrwałe wyjazdy cieszy się w okresie wakacyjnym ogromną popularnością. Agencja Pronobel oferuje opiekunkom wyłącznie legalne zatrudnienie, ubezpieczenie, ZUS, dokument A1 i kartę EKUZ.

www: http://pronobel.pl/

:: szczegóły

» Opiekunka osób starszych Niemcy

Kobiety ze znajomością języka niemieckiego mogą w Niemczech zarobić ponad 4 tysiące złotych. Agencja Helper 24 posiada w swojej ofercie dziesiątki ofert. Opiekunka osób starszych ma możliwość wyjechania do Niemiec na jeden, dwa miesiące lub dłużej – w zależności od jej wyboru. Zarobki opiekunek (Opieka Niemcy) zależą od znajomości języka, posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Na kwotę ma także wpływ stopień niepełnosprawności seniora. Gliwicka spółka oferuje pełne ubezpiecznie, dokumenty A1 i kartę EKUZ, premie oraz opiekę koordynatora.

www: http://helper24h.pl/

:: szczegóły

» Opiekunka osób starszych Niemcy

W Niemczech zapotrzebowanie na usługi opiekunek osób starszych rośnie z każdym rokiem. Kobiety mogą liczyć na pensje do 1300 euro „na rękę”. Najchętniej pracę u naszego zachodniego sąsiada podejmują Polki po 40. roku życia. Wybierają one sprawdzone i polecane agencje, np. spółkę Favoris. Opiekunka osób starszych zajmuje się seniorami i ich domami. Wymaga się od nich doświadczenia w opiece, w tym nad osobami bliskimi (rodzicami lub dziadkami) oraz komunikatywnej znajomości. Na ostateczną kwotę zarobków wpływa liczba i rodzaj czekających na nie obowiązków. Opiekunki mają zagwarantowane pożywienie i zakwaterowanie. Agencja Favoris gwarantuje m.in. legalne zatrudnienie, opłacanie składek, ubezpieczenie oraz całodobową opiekę konsultanta na terenie Niemiec (Opieka Niemcy).

www: http://favoris.pl/

:: szczegóły

» praca

Wszystkich szukających pracy ambitnej o atrakcyjnych zarobkach, zachęcamy do skorzystania z naszego portalu. Oprócz setek ofert znajdziecie tu również cenne porady z zakresu prawa pracy oraz gotowe wzory dokumentów do pobrania.

www: http://praca.money.pl/

:: szczegóły

» OXYD.PL - oferujemy do sprzedaży bluzki z dzianiny.

Firma OXYD oferuje do sprzedaży bluzki : bluzki z dzianiny, bluzki damskie, bluzki damskie z dzianin wiskozowych, bluzki wiskoza . Bluzki z dzianin.

www: http://www.oxyd.pl

:: szczegóły

» Okna Pcv - Drewniane - Aluminium - System Angielski

Okna Pcv - Okna Drewniane - Okna Aluminium - Okna Dachowe Pcv i drewniane - Okna otwierane na zewnatrz - Bramy garazowe- Rolety - Parapety hurt i detal - Zaluzje - Blachy Dachowe - Rynny

www: http://www.krakowokna.pl

:: szczegóły

» CV i Listy Motywacyjne - Profesjonalne CV po angielsku i niemiecku

Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, a nasi specjaliści ds. rekrutacji przygotują dla Państwa profesjonalne CV oraz list motywacyjny. Wykonamy również tłumaczenie CV oraz listu motywacyjnego na język angielski.

www: http://profesjonalne-cv.info5.pl/

:: szczegóły

» Euro-Bus - Najtańsze międzynarodowe przewozy osób. Najniższe ceny, naj

Euro-Bus - Najtańsze międzynarodowe przewozy osób. Najniższe ceny, najlepsze promocje, najwyższa jakość i komfort z podróży, szybko i bezpiecznie. Firma działa głównie na terenie województw: Śląskiego, Opolskiego i Dolnośląskiego. Najniższe ceny na rynku!

www: http://euro-bus.net.pl

:: szczegóły

» INNOV8 CONSULTING oferuje szeroko rozumiane doradztwo z zakresu zarząd

Firma INNOV8 dba o to, aby realizowane projekty odpowiadały strategii i specyfice firmy Klienta. Nie jest naszym celem, aby Klient dokonywał kosztowej reorganizacji lub wprowadzał całkowicie nowe i kosztowne rozwiązania. W takich sytuacjach proponujemy Klientom usprawnienie systemów już funkcjonujących poprzez odpowiednią koordynację procesu zmian oraz pomoc w ich wdrożeniu. Znaczna część prowadzonych przez nas projektów, to zlecenia dotyczące obsadzenia stanowisk specjalistycznych i menadżerskich średniego i wyższego szczebla. w zakresie procesów rekrutacyjnych oferujemy dwa rodzaje usług: Executive Search oraz Search & Selection. Praca nad projektami przebiega zazwyczaj w zespoła

www: http://www.innov8.com.pl

:: szczegóły

» Klimatyzacja Warszawa

Klimatyzatory AUX to klimatyzacja scienna, przysufitowa, kasetonowa, kanalowa, przypodlogowa oraz systemy klimatyzacji RRV i agregaty wody lodowej

www: http://www.aux.com.pl

:: szczegóły

» Domki letniskowe nad morzem

Zapraszamy do portalu turystycznego Lato-Lato.pl, znajdziecie u nas najlepsze oferty na wczasy.

www: http://www.lato-lato.pl

:: szczegóły

» Zlecenia, ogłoszenia, praca

Szukasz kogoś, kto wykona pracę z którą sobie nie radzisz lub nie masz po prostu na nią czasu? Zleć to komuś, kto wie jak fachowo podejść do sprawy. Dodaj swoje zlecenia w serwisie Zlecony.pl. Nie musisz się rejestrować, po prostu dodajesz zlecenia i oczekujesz ofert!

www: http://www.zlecony.pl

:: szczegóły

» Nagrzewnice

oficialnym w Biemmedue.pl dystrybutorem Polsce jest Biemmedue nagrzewnic

www: http://www.biemmedue.pl

:: szczegóły

» Nagrzewnice olejowe

Sial.com.pl jest oficialnym dystrybutorem nagrzewnic Sial w Polsce

www: http://www.sial.com.pl

:: szczegóły

» Audity systemow jakosci

Strona firmy BaKa s.c. zajmujacej sie wdrazaniem systemow HACCP GMP i GHP, Audyty systmow jakosci - BaKa s.c., Zapraszamy na strone internetowa firmy BaKa s.c, Wdrazanie HACCP wdrazanie GMP Wdrazanie GHP

www: http://www.bakasc.pl

:: szczegóły

» praca

IT Praca jest wyspecjalizowanym portalem przeznaczonym dla wszystkich, którzy szukają pracy w branży IT i Telecom. W serwisie dajemy Ci dostęp do narzędzi, dzięki którym proces poszukiwania przez Ciebie pracy zakończy się szybko i z sukcesem, a wybrana oferta zapewni optymalny rozwój Twoich umiejętności.

www: http://www.itpraca.pl

:: szczegóły

» Wszystko to o czym się aktualnie mówi na świecie

Aktualne wydarzenia na świecie, Twoje źródło informacji ze świata biznesu, internetu, motoryzacji, sportu, filmu, muzyki.

www: http://kopalnia-informacji.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 18878, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 24