Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Doradztwo inwestycyjne, analizy

Dodaj stronę  ::

» doradztwo inwestycyjne

www.evertree.pl - Jednym z celów firmy jest pozyskiwanie kapitału i tworzenie przedsiębiorstw. Firma Evertree stara się o wejście na rynek jako doradca New Connect i przygotowuje doradztwo oparte na debiut New Connect. W pozyskiwaniu kapitału pomocny staje się doradca NewConnect. Fuzje i przejęcia to, także jeden z naszych produktów. W zakresie naszych usług znajduje się, również przygotowanie biznes planu. Firma doradza jak pełnić nadzór właścicielski poprzez wdrożenie skutecznych narzędzi oceny. Jeśli interesuje Cię doradztwo inwestycyjne zgłoś się do nas, a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

www: http://www.evertree.pl/

:: szczegóły

» Sprzętu medycznego

Fm leasing Portal - oferty 40 firm leasingowych bez pośredników. Na stronie firmy, opinie, aktualności, porady oraz forum którego tematyką jest leasing sprzętu medycznego, IT, środków transportu. Zapraszamy - leasing maszyn i urządzeń, samochodów, nieruchomości, komputerów, oraz finansowanie i leasing konsumencki.

www: http://www.fmleasing.pl/

:: szczegóły

» Sygma

Firma Sygma, działa w sektorze usług finansowych. Strona internetowa przedsiębiorstwa ukazuje nam wszelkich informacji, na jej temat. Dowiemy się z niej, istotnych rzeczy związanych Sygma. Przede wszystkim, przeczytamy na niej o wszelkich aktualnościach wprowadzonych przez Sygma, przekształceniach oraz restrukturyzacjach w Sygma. Pozwala to na uzyskanie jasnego obrazu o instytucji. Sygma zajmuje się także między innymi wyceną wartości przedsiębiorstwa oraz pozyskiwaniem finansowania. Oferta firmy Sygma jest niezmiernie interesująca.

www: http://www.sygma.pl/

:: szczegóły

» Badanie sprawozdań finansowych

Oferujemy naszym Klientom badanie sprawozdań finansowych. Przekazujemy badanej jednostce szczegółowy raport z badania. Przedstawiamy pisemną informację o wszystkich istotnych spostrzeżeniach. Poprzez badanie sprawozdań finansowych, zwracamy uwagę Klienta na ważne aspekty Jego działalności.

www: http://www.rewido.pl/

:: szczegóły

» Dla biznesu

HeliConsulting - profesjonalne doradztwo przy zakupie śmigłowców. Dzięki kontaktom na całym świecie nasza firma znajdzie odpowiedni śmigłowiec. Śmigłowiec, Helicopter - kupię, sprzedam śmigłowiec. Sprzedaż helikopterów i śmigłowców - śmigłowce, helikoptery na sprzedaż. Helicopter for sale, aircraft, buy, purchase Helicopter.

www: http://www.heliconsulting.pl/

:: szczegóły

» Certus Capital

Certus Capital zajmuje się pozyskiwaniem środków pieniężnych dla firm oraz doradztwem finansowym. Specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu firm w zdobywaniu kapitału, zarówno udziałowego, jak i dłużnego. Masz ciekawy model biznesowy lub innowacyjną technologię? Twoja firma potrzebuje kapitału na rozwój? Zgłoś się do nas.

www: http://www.certuscapital.pl/

:: szczegóły

» przejdznaswoje.pl-pomysły na własna firmę nie znane w Polsce

Przejdznaswoje.pl jest pomysłem na własny biznes,interes, znajdziecie tutaj wybrane i wyselekcjonowane idee na bycie samodzielnym, inwestowanie własnych pieniędzy, zarabianie i rozwijanie się zawodowo.

www: http://www.przejdznaswoje.pl/

:: szczegóły

» Wealth Solutions Lokaty strukturyzowane Polisy inwestycyjne

Naszą specjalnością są lokaty strukturyzowane i polisy inwestycyjne tworzone wspólnie z wiodącymi instytucjami finansowymi. Misją Wealth Solutions jest kreowanie nowoczesnej filozofii inwestowania przez tworzenie najlepszych rozwiązań na rynku finansowym.

www: http://wealth.pl/

:: szczegóły

» Analiza fundamentalna, finansowa i metody wyceny spółek

Strona o analizie fundamentalnej, metodach wyceny, analizie finansowej oraz kreowaniu wartości spółek. Staram się odkryć czynniki decydujące o ponadprzeciętnych wynikach spółek nie tylko notowanych na giełdzie. Oczywiście ponadprzeciętne wyniki spółek przekładają się też na duże wzrosty cen akcji.

www: http://michalstopka.pl/

:: szczegóły

» Forum Inwestycyjne - kredyty, giełda, pożyczki, fundusze inwestycyjne,

Forum o kredytach, giełdzie, funduszach inwestycyjnych i o wszystkich możliwościach inwestowania. Gdzie ludzie wymieniają się poglądami i informacjami które mogą pomóc w przyszłym inwestowaniu...

www: http://www.foruminwestycyjne.pl/

:: szczegóły

» Raport oddziaływania na środowisko, Decyzje środowiskowe

Wykonujemy i doradzamy: decyzje środowiskowe, raport oddziaływania na środowisko, decyzje środowiskowe, wniosek o wydanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, pozwolenie zintegrowane, operat wodno-prawny, IPPC, hałas, odpady, ścieki oraz szereg innych opracowań środowiskowych. O decyzjach środowiskowych wiemy wszystko. Napisz, Zadzwoń, Zapytaj Eksperta IntegruM ConsultinG Cieszymy się 13 rok zaufaniem naszych klientów.

www: http://www.integrum.wroclaw.pl/

:: szczegóły

» Bezpieczne Inwestowanie

Bezpieczne Inwestowanie - serwis spełnionych Inwestorów!, Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w serwisie znalazły się nowe moduły. Mam nadzieję, że się spodobają. Serwis jest w ciągłej budowie, dodawane są na bieżąco nowe treści, jak również nowe moduły i elementy ułatwiające poruszanie si

www: http://programyinwestycyjne.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18864, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 7