Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Biznes / Targi, wystawy

Dodaj stronę  ::

» Avangarde - Eventy, Imprezy firmowe, Organizacja imprez, Hostessy

Avangarde Group to tysiące imprez, setki wyjazdów i wspomnienia, których nie da się zliczyć. Zajmujemy się organizacją imprez firmowych, eventów, obsługą targów i konferencji. Nieodzownym elementem takich wydarzeń są hostessy i modelki, których posiadamy ogromną bazę.

www: http://avangardegroup.pl/

:: szczegóły

» organizacja gali

PowerPrestige zajmuje się organizacją gali, uroczystości, targów i stoisk targowych. Przeprowadzamy także akcje marketingowe oraz promocyjne we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.powerprestige.pl/

:: szczegóły

» Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie - MS-DESIGN

MS-DESIGN: Stoiska targowe, zabudowa, projektowanie. Pracownia architektoniczna z 15-letnim doświadczeniem i własnym zapleczem wykonawczym. MS-DESIGN to wysoki poziom artystyczny, kompetencja i elastyczność.

www: http://ms-design.pl/

:: szczegóły

» Targi i Wystawy w Polsce!

Serwis internetowy prezentujący targi oraz wystawy organizowane w Polsce. System wyszukiwawczy umożliwia szybkie dotarcie do pożądanych informacji.

www: http://targi.com/

:: szczegóły

» stoiska targowe

Resovia Expo - zabudowa targowa - standardowa z wyposażeniem dodatkowym ( do 5000 m.kw) stoiska targowe indywidualne - projektowanie, produkcja, budowa,montaż i demontaż na targach hale namiotowe, namioty piknikowe - wynajem na targi, konferencje, zjazdy, sympozja, imprezy integracyjne i firmowe nagłośnienie - wynajem na różne imprezy organizacja targów, konferencji, zjazdów, sympozjów, imprez plenerowych, sportowych i integracyjnych organizacja specjalistycznych imprez firmowych - promocyjnych, handlowych, integracyjnych, dni otwartych instalacje elektryczne i oświetlenie tymczasowe - projektowanie, wynajem z obsługą ogrzewanie nadmuchowe - wynajem urządzeń reklama - zewnętr

www: http://www.resexpo.com.pl

:: szczegóły

» Expo Partner - Targi i wystawy międzynarodowe

Oferujemy usługi związane z udziałem w targach i wystawach międzynarodowych na całym świecie. Tematyka organizowanych imprez obejmuje wszystkie najważniejsze działy gospodarki, np.: górnictwo, energetyka, budownictwo, przemysł, metalurgia.

www: http://expopartner.pl/

:: szczegóły

» Stoiska targowe

TOMEX - profesjonalna obsługa targów, wystaw, imprez masowych. Kompleksowe zabudowy stoisk targowych i wystawienniczych - projektowanie, wykonawstwo grafiki, instalacji elektrycznej oraz wod.-kan., wyposażenie meblowe i gospodarcze.

www: http://www.tomex.pl/

:: szczegóły

» Stoiska targowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie targowych stoisk niesystemowych. Byliśmy jedną z pierwszej trójki firm wystawienniczych w Polsce, które zaczynały tworzyć ofertę stoisk niesystemowych. Posiadamy możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlenia i nagłośnienia ekspozycji, oraz wyposażenia stoisk w sprzęt multimedialny (komputery, projektory, ekrany plazmowe, duże ekrany tradycyjne o wymiarach do 5 x 4 m). Zlecamy podwieszanie naszego sprzętu na konstrukcjach dachów hal wystawienniczych, jeśli zachodzi taka techniczna możliwość. Zapewniamy pilotaż administracyjny w sprawach związanych z daną imprezą wystawienniczą.

www: http://www.stoiskatargowe.pl

:: szczegóły

» organizator imprez integracyjnych

imprezy tematyczne - liczne scenariusze

www: http://www.firleje.com.pl

:: szczegóły

» SIEMIATYCKIE KONSORCJUM INICJATYW GOSPODARCZYCH W SIEMIATYCZACH

SKIG realizuje w szczególności następujące zadania: pozyskuje partnerów krajowych i zagranicznych do kooperacji produkcyjnej i technologicznej oraz współpracy handlowej i finansowej, szerzy i propaguje kulturę fizyczną i sport, turystykę. Organizuje spotkania biznesowe służące integracji członków.

www: http://www.skig.pl/

:: szczegóły

» Maxpol organizuje targi międzynarodowe i wystawy zagraniczne.

Maxpol od wielu lat działa jako organizator imprez międzynarodowych. Nasza specjalność to targi międzynarodowe i wystawy zagraniczne. Skutecznie wspieramy działalność polskich firm za granicą.

www: http://www.maxpol-targi.com.pl/

:: szczegóły

» Targi,Artykuły Reklamowe

TARGI projektowanie i realizacja, ARTYKUŁY REKLAMOWE duzy wybor dla kazdego - HELMEX zdobywca wielu nagrod.

www: http://www.helmex.poznan.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18864, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 4