Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Komputery programy / Oprogramowanie

Dodaj stronę  ::

» ChromeCRM

Oferujemy autorski system CRM, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz elastycznością dostosowania do indywidualnych potrzeb każdej organizacji. Skorzystaj z wersji demo już dziś lub umów się na rozmowę z naszym analitykiem!

www: http://www.chromecrm.com/

:: szczegóły

» AutoID Polska S.A.

AutoID przedstawia Państwu rozwiązania służące automatycznej identyfikacji osób opartych na biometrii, dzięki której możliwa jest skuteczna kontrola dostępu czy rejestracja czasu pracy. Zapraszamy.

www: http://www.autoid.pl/

:: szczegóły

» Telsat GP

Oferujemy Państwu nowoczesne i bezawaryjne urządzenia do rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu opartych na bezstykowej identyfikacji.

www: http://www.telsatrcp.pl/

:: szczegóły

» Rozpoznawanie Mowy i Portale Głosowe

Primespeech specjalizuje się w budowie portali głosowych z najlepszym systemem rozpoznawania mowy dla języka polskiego.

www: http://www.primespeech.pl

:: szczegóły

» Zintegrowany system zarządzania

Zachęcamy do współpracy firmy, poszukujące wydajnych rozwiązań optymalizujących zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się we wdrażaniu oprogramowania ERP i integracji systemów IT.

www: http://www.itelligence.pl

:: szczegóły

» Darmowy program do zarządzania projektami

Darmowy system do planowania projektów pm-compass.com dostarcza całościowy obraz projektów, obejmując bardzo dużo elementów kluczowych dla organizacji i zapewniając nieocenione korzyści. Podstawowe opcje : Zarządzanie portfelem projektów, Harmonogramowanie i planowanie zadań, Zarządzanie zasobami, Zarządzanie ryzykiem, Zarządzanie budżetem projektów, Śledzenie wydatków i zaawansowania zadań, Zarządzanie dokumentami.

www: http://www.pm-compass.com

:: szczegóły

» Najlepsze aplikacje

Portal e-Program.pl to portal w najlepszymi aplikacjami dostępnymi do pobrania za darmo. W serwisie znajdują się także gry komputerowe, porady software oraz newsy w bieżących wydarzeń w świecie oprogramowania.

www: http://www.e-program.pl/

:: szczegóły

» oprogramowanie

TiO.pl | internetowy sklep komputerowy Rzeszów, Podkarpacie. Podajemy: blaszaki, notebooki, PDA, nawigacje GPS, LCD, oprogramowanie, tablety, drukarki.Robimy nieprzerwanie od 1996 roku. Twierdzimy profesjonalny serwis komputerowy.

www: http://www.tio.pl/

:: szczegóły

» Norma PRO, Kosztorysowanie - Sklep Butorg

Norma Pro, Kurs kosztorysowania, Program Norma, kosztorysowanie budowlane, kursy kosztorysowania

www: http://www.program-norma.pl/

:: szczegóły

» Oprogramowanie rolnicze

Wita Państwa firma Land-Data Eurosoft Sp. z o.o. Oddział w Polsce GŁÓWNE ZADANIA FIRMY Tworzenie i sprzedaż programu Agrar-Office Serwis, wsparcie techniczne i szkolenia Kompletne rozwiązania systemowe w Precyzyjnym Rolnictwie Próby glebowe i pomiary DGPS Kompatybilność systemu z wieloma producentami maszyn rolniczych

www: http://www.agrar-office.pl/

:: szczegóły

» Koszty inwestycji

Biuro Konstrukcyjno Kosztorysowe w Warszawie - kosztorysant Agnieszka Knychała. Kosztorysy ofertowe i kosztorysy zamienne, powykonawcze, kosztorysy budowlane oraz inwestorskie. Firma prowadzi nadzory inwestorskie i wylicza koszty inwestycji. Inwentaryzacje budowlane, kosztorysy budowlane w Warszawie

www: http://www.kosztorysy.warszawa.pl/

:: szczegóły

» Innowacyjny system księgowy dostępny dla małych i średnich firm

e-conomic to system księgowy online, który działa na każdym systemie operacyjnym z poziomu przeglądarki internetowej. Ponieważ mamy do czynienia z aplikacja internetową, nie ma konieczności instalacji oprogramowania lub każdego uaktualnienia. Możesz jej używać z każdego miejsca, w każdej chwili pod warunkiem tylko, że masz połączenie z Internetem. System księgowy został zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw i posiada wszystkie funkcjonalności tradycyjnych systemów księgowy a nawet trochę więcej. Więc można pprzyznać księgowemu lub doradcy podatkowemu stały dostęp do konta Twojej firmy i przez to zapwenic mu możliwość wspólnego zarządzania rachunkami firmy. Da

www: http://www.e-conomic.pl/

:: szczegóły

» Rejestracja pacjentów

iRejestracja.pl, to oprogramowanie, które umożliwia rezerwację terminów przez Internet. Korzystając z systemu iRejestracja.pl możesz rezerwować przez Internet wizyty u lekarza, umawiać się na konsultacje u prawnika, lekcje nauki jazdy, jak również rezerwować wiele innych usług i zasobów firmy.

www: http://iRejestracja.pl/

:: szczegóły

» programy dla firm

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Programy InsERT sprzedaż, wdrożenia, szkolenia, serwis, dzierżawa aplikacji, hosting programów InsERT. Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant, Gestor. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.

www: http://insert.komako.pl

:: szczegóły

» MultiPC Kielce - kasy fiskalne, oprogramowanie dla firm

Nasza firma oferuje najwyższej jakości produkty do obsługi sprzedaży towarów i usług. Ponadto oferujemy starannie dobrany pakiet oprogramowania finansowo-księgowego. Jesteśmy firmą, która dba o klienta od przekazania wyczerpującej rzetelnej informacji o możliwych do nabycia produktach i usługach aż po wieloletni serwis zakupionych u nas urzadzeń i oprogramowania. Nasza firma ma ponad 10 letnią tradycję w troskliwym i rzetelnym traktowaniu wszelkich potrzeb naszych klientów. Sprzedajemy programy najwyższej jakości a nasze usługi są pewne, terminowe i konkurencyjne cenowo.

www: http://www.multipc.pl/

:: szczegóły

» Programy do kosztorysowania

Prowadzimy sprzedaż programów kosztorysujących Norma PRO, Norma STANDARD, programy wspomagające kosztorysowanie, bazy cenowe. Organizujemy kursy dla kosztorysantów z obsługi programów kosztorysowych.

www: http://norma-pro.komako.pl

:: szczegóły

» SMS-y dla firm

TideSoftware.pl świadczy usługe masowej wysyłki SMS. Oprogramowanie doskonale sprawdza się w zarówno mikrofirmach, firmach małych, średnich jak i dużych. Automatyzuje wykonywanie wielu czynności i czyni firmę bardziej elastyczną, skuteczną i efektywną. Masowa wysyłka SMS doskonale sprawdza się w kontaktach z klientami, kontrahentami czy nawet własnymi pracownikami.. Warto spróbować i przekonać się jak wiele można zyskać dzięki usłudze Tide SMS Sender

www: http://tidesoftware.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 17