Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Komputery programy / Usługi informatyczne

Dodaj stronę  ::

» COMBEENUT

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm. W ramach naszych usług oferujemy m.in. profesjonalne systemy, które pomogą w sprawnym działaniu Państwa firmy. Zachęcamy do kontaktu i współpracy!

www: http://combeenut.pl/

:: szczegóły

» Toucan Systems

• W funkcjonowaniu naszej firmy bardzo ważną sprawą jest strategia. Każdy nasz produkt tworzymy z myślą by służył jak najlepiej Państwa firmie a wręcz kluczową sprawą jest nasza współpracą. Razem wybieramy cel projektu, a w dalszej kolejności pozostałem elementy wdrożenia. • Drugim ważnym elementem jest dla nas technologia, na tym etapie prowadzimy i testujemy rozwiązania – które zdecydują o dalszym sukcesie projektu. A jego oddziaływanie będzie w tej chwili maksymalne. • Trzecim i ostatnim elementem które sprawi że projekt zakończy się sukcesem jest tak zwany Kontent czyli (treść). Na koniec dołożymy jeszcze trochę cząstki siebie by projekt był oryginalny i unikalny.

www: http://www.toucan-systems.pl/

:: szczegóły

» Lokalizator internetowy, spis firm- baza firm

Darmowy lokalizator internetowy plus branżowy katalog firm w jednym! Wyszukiwanie firm oraz miejscowości jest szybkie i proste. Chcesz zdobywać nowych klientów? Nie czekaj i dodaj swoją firmę już dziś! polecamy również www.wyszukiwarkafirm.com.pl oraz www.lokalizatorfirm.com.pl pełna oferta na stronie www.iwmnetwork.pl

www: http://lokalizatorfirm.com.pl/

:: szczegóły

» Sagnus - Testowanie oprogramowania i zapewnienie jakości aplikacji

Firma SAGNUS jest niezależnym dostawcą usług doradczych i rozwiązań z zakresu testowania oprogramowania oraz zapewnienia jakości. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów automatycznych oraz manualnych dla aplikacji internetowych. Firma SAGNUS świadczy również usługi outsourcingu oraz rekrutacji testerów. Dodatkowo doradza w zakresie testowania oprogramowania, wdrażania narzędzi oraz usprawniania procesów testowych.

www: http://sagnus.pl/

:: szczegóły

» ProfessNet - Outsourcing IT Warszawa, Usługi informatyczne

Dostarczamy profesjonalne usługi informatyczne oraz outsourcing IT dla małych oraz średnich firm. Nasze główne obszary działania to Administracja Systemami, Administracja LAN/WAN, Bezpieczeństwo IT, Tworzenie stron www, Pozycjonowanie stron ,oraz kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i multimedialne.

www: http://www.professnet.pl/

:: szczegóły

» usługi informatyczne olsztyn - pogotowie komputerowe olsztyn

Witamy serdecznie na stronie pogotowia komputerowego w Olsztynie. Dojeżdzamy do Klienta gratis. Serwis i naprawa komputerów, sieci internet, serwery usług oparte na systemach windows oraz linux. Zapraszamy.

www: http://www.pogotowie-komputerowe.tk/

:: szczegóły

» Pecet tu i teraz 24.pl - Portal komputerowy. Sprzęt, programy

Portal komputerowy - Porady, testy, porównania, nowości, najnowsze trendy, recenzje sprzętu i programów, komputery i laptopy, netbooki, informatyka, oprogramowanie, internet, sprzęt komputerowy, gry komputerowe, poradniki komputerowe, programowanie, systemy operacyjne, warsztat. PC, Hardware, Software, Download. Najciekawsze nowinki tu i teraz w jednym serwisie

www: http://www.pecet.tuiteraz24.pl/

:: szczegóły

» Testkomp - testy oprogramowania, sieci komputerowe, strony internetowe

Świadczymy outsourcing IT dla firm, testy oprogramowania komputerowego. Wykonujemy również serwis komputerów, instalacji, aktualizacji oprogramowania. Piszemy, pozycjonujemy strony internetowe. Wykonujemy instalacje, oraz konfigurujemy i administrujemy sieci. Testowanie oprogramowania to nasza pasja.

www: http://www.testkomp.pl

:: szczegóły

» Programowanie systemy CRM, CMS, profesjonalne strony www MiDSoft Studi

MiDSoft Studio. Projektowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych dla firm oraz klientów indywidualnych.

www: http://www.midsoftstudio.pl/

:: szczegóły

» Usługi informatyczne Warszawa

Firma wskomp oferuje wysokiej jakości usługi komputerowe na terenie miasta Warszawa. Zapraszamy klientów indywidualnych do naszego serwisu komputerowego i sklepu, a firmy i przedsiębiorstwa do skorzystania z usługi outsourcingu IT.

www: http://www.wskomp.pl/

:: szczegóły

» naprawa laptopów Katowice serwis laptopów naprawa notebooków serwis

Gdzie naprawić laptopa HP Szujkasz dobrego serwis Twojego laptopa Toshiba naprawa laptopa acer to nasza specjalność. Naprawiamy notebooki asus, hp dv, toshiba, acer , asus oraz laptopy innych firm. Naprawa Serwis Laptopow Notebooków,Mikołów,Bielsko-Biała,Tychy,Źląsk,Serwis laptopow Krakow,Serwis Laptopow Bielsko-Biala,Serwis laptopow Slask,Naprawa Notebookow Krakow,Naprawa Notebookow Bielsko-Biala,Naprawa Notebookow Tychy,Naprawa Notebookow Slask,Skup,Sprzedaz,HP,Toshiba,Acer,Sony,Fujitsu-Siemens,Dell,Maxdata,Asus,Compaq,Benq,Aristo,Medion,IBM,Lenovo,MSI,Samsung,Sharp,Gateway

www: http://www.serwis-laptopow.adeesoft.pl/

:: szczegóły

» Komputer Katowice Komputery Źląsk Mikołów Komputery Zestawy Komput

U nas sprzedaż komputerów w Mikołowie, komputery dla firm, komputery z internetem,firmy komputerowe z Mikołowa, komputer do domu, komputer dla gracza,komputer do internetu,sklepy komputerowe mikołów

www: http://www.komputery.adeesoft.pl/

:: szczegóły

» Testberries - usługi testowania oprogramowania

Testberries dostarcza niezależne usługi z zakresu Testowania oraz Zapewnienia Jakości oprogramowania. Zapewniamy wiedzę, specjalistów oraz usługi dla testów aplikacji mobilnych, internetowych oraz desktopowych. Oferujemy specjalistyczne szkolenia.

www: http://www.testberries.pl/

:: szczegóły

» pleksmoto.pl

Nasz warsztat www.pleksmoto.pl zajmuje się naprawami: wymiana oleju i filtrów, wymiana rozrządu, naprawy i wymiana sprzęgła, odczyty i kasowanie kodów błędów, sprawdzanie i naprawy układu sterowania silnika, diagnostyka elementów wykonawczych, diagnozowanie układów bezpieczeństwa ABS i Airbag, wszelkie naprawy i konserwacje klimatyzacji, sprawdzenie i naprawa szczelności układu klimatyzacji, uzupełnienie oleju, oczyszczenie układu klimatyzacji, odgrzybienie nawiewów (Ozon)i inne.

www: http://www.pleksmoto.pl/

:: szczegóły

» Sudercom.pl

Firma Sudercom specjalizuje się w rozwiązaniach teleinformatycznych, specjalizujemy się we wdrażaniu oprogramowania, zapewniamy bezpieczeństwo pracy w sieci, archiwizacją i odzyskiwaniem danych. Instalujemy i optymalizujemy oraz zabezpieczamy systemy operacyjne, usuwamy wirusy, planujemy i modernizujemy oraz administrujemy już obecne sieci. www.sudercom.pl . Ponad to projektujemy, serwisujemy i montujemy systemy monitorujące a tak że alarmowe i telefoniczne (VoIP).

www: http://www.sudercom.pl/

:: szczegóły

» Synelkom - komputery, drukarki, notebooki, serwis, usługi informatyczn

Serwis komputerowy katowice:- Serwis notebooków Asus, Toshiba, Acer, Amilo, Fujitsu-Siemens - Serwis drukarek HP, OKI, Samsung, Lexmark...- Skanery- Serwis skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych- Usługi informatyczne Katowice

www: http://www.synelkom.pl/

:: szczegóły

» Pogotowie komputerowe Białystok pc Serwis komputerowy

Białostockie pogotowie komputerowe - dojazd do klienta - Naprawa i odwirusowanie komputera, instalacja Windows. Wykrywanie i naprawa usterek. Solidnie i uczciwie. Telefon: 500 677 681.

www: http://www.dartek.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Wpisów: 18893, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16