Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Reklama Media / Badania rynku

Dodaj stronę  ::

» Marketing Research World - Badania rynku i opinii publicznej

Marketing Reserch World - badania rynku zajmuje się organizacją oraz realizacją wszelkich badań marketingowych. Teren działania skierowany jest na całą Polską ze szczególnym uwzględnieniem Źląska. Szybko sprawnie i profesjonalnie. Gwarantujemy satysfakcję

www: http://www.mrw.org.pl/

:: szczegóły

» Badania Rynku - AMR Consulting

AMR Consulting zajmuje się doradztwem, koordynacją i realizacją projektów badawczych (badania marketingowe, badania rynku). Podstawą naszej pracy jest pomoc przedsiębiorstwom w podejmowaniu kluczowych decyzji marketingowych poprzez dostarczanie rzetelnych i szybkich informacji rynkowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i bliższego zapoznania się z informacjami o firmie.

www: http://www.amrconsulting.pl/

:: szczegóły

» Ekspert ds. public relations

Pan Dariusz Tworzydło - ekspert ds. public relations zajmuje się szkoleniem oraz doradztwem w dziedzinie PR oraz NLP, jest doradcą rektora WSIiZ w Rzeszowie. Na stronie znajdują się informacje o kształtowaniu wizerunku oraz informacje na temat public relations. Szkolenia, warsztaty PR.

www: http://www.tworzydlo.pl

:: szczegóły

» Sponsoring marketing sportowy, product placement pentagon-research.com

www.pentagon-research.com - firma zajmujaca się badaniem mediow, sponsoringu sportowego, Product Placement. Posiada sale fokusowa w centrum Wroclawia, oraz dysponuje nowoczesnym systemem do badan CATI. Specjalizuje sie takze w monitoringu sportu w mediach oraz sondazach politycznych i spolecznych.

www: http://pentagon-research.com/

:: szczegóły

» handel

Skuteczny handel, z którego korzystają najlepsi handlowcy opiera się na korzyściach sprzedającego i kupującego. Strona opisuje dokładnie czym jest etyczny handel i dlaczego warto go stosować sprzedając na wolnym rynku. Techniki ułatwiające handel bezpośredni i internetowy.

www: http://win-win.pl

:: szczegóły

» PBJ - Badania Marketingowe

Badania rynkowe: jakościowe, ilościowe, desk research, mystery shopping a także badania on-line oraz badania opinii - na terenie całego kraju. Zapewniamy terminowość i solidność badań oraz analiz. Projekty ściśle dopasowujemy do potrzeb klienta.

www: http://www.pbj.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18878, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20