Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Docieplenia i ocieplenia budynków

Dodaj stronę  ::

» Wełna mineralna i szklana - Styrodur - Polistyren ekstrudowany - Dystrybucja.

Nowoczesne materiały budowlane: XPS Polistyren Ekstrudowany, styrodur, wełna mineralna, wełna szklana. Wszystko to, znajdziesz w firmie Diamond Expert - zapraszamy.

www: http://www.diamondexpert.pl/

:: szczegóły

» Grupa Euron Piotr Kurowski

Jeżeli szukają Państwo firmy, która profesjonalnie wykona ocieplenie budynku czy pomieszczenia w Państwa domu czy też firmie, to powinni Państwo skorzystać z oferty Grupy Euron! Serdecznie zapraszamy!

www: http://www.ocieplaniepu.pl/

:: szczegóły

» KNT Solar

Oferujemy Państwu produkty polskie najwyższej jakości związane z ocieplaniem budynków energią pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych. Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz szybki czas dostawy. Zapraszamy!

www: http://www.kntsolar.pl/

:: szczegóły

» Wata szklana

Wata szklana służy do izolacji termicznej lub akustycznej pomieszczeń mieszkalnych. Podczas montażu trzeba zachować niezwykłą ostrożność ze względu na mikroskopijne cząsteczki tego materiału izolacyjnego, które są w stanie podrażnić skórę i błony śluzowe. Mimo różnych niedogodności jest to dobry materiał izolacyjny, polecany przez Knaufinsulation.

www: http://knaufinsulation.pl/

:: szczegóły

» Elewacje Wrocław

Jesteśmy wrocławską firmą o ugruntowanej pozycji z 17 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Specjalizujemy się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców. Wykonujemy docieplenia i elewacje w okolicach Wrocławia. Wycena i oględziny gratis. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dot. wykonywania elewacji i dociepleń.

www: http://cometrem.pl/

:: szczegóły

» audyt energetyczny

Audyt energetyczny budynku do celów termomodernizacji jest jedną z wielu ofert firmy Bene. Firma Bene to grupa inżynierów, których działania ukierunkowane są na termomodernizację istniejących budynków. - specjalność to audyt energetyczny budynku, audyt remontowy budynku i świadectwo charakterystyki energetycznej. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, posiadających uprawnienia do sporządzania tego typu dokumentów. W celu zapoznania się z naszą oferta zapraszamy na naszą stronę www.audytenergetyczny.net

www: http://www.audytenergetyczny.net/

:: szczegóły

» Lubas Poliuretany Sp. J. - Izolacje Natryskowe

Polski producent elastomerów poliuretanowych. Wykonujemy natryski PUR, hydro i termo izolacje oraz wyroby z poliuretanu litego. Dzięki zastosowaniu pianek uzyskuje się warstwy izolacyjne o niskiej masie, nie obciążające konstrukcji obiektu które są jednocześnie bardzo szczelne, bez spoin i mostków cieplnych.

www: http://www.lubas.com.pl/

:: szczegóły

» GalBud - Firma remontowo usługowa. Docieplenia , usługi budowlane , na

Firma budowlana z okolic Częstochowy. Œwiadczy wiele uslug budowlanych. Zajmuje sie dociepleniami, remontami, budowa domów, nadzorem budowlanym, kosztorysami.

www: http://galbud.za.pl/

:: szczegóły

» Dachówki | Dachy Kraków | Docieplenia

Nasza specjalność to pokrycia dachowe, w ofercie: szwedzkie blachy, blachodachówki, dachówki ceramiczne i betonowe, rynny pcv i stalowe, folie dachowe, okna dachowe renomowanych producentów: Mdm, Erlus, Koramic, Euronit, Fakro, Plannja Siba.

www: http://abito.krakow.pl/

:: szczegóły

» Firma budowlana Usługi budowlane Gdańsk Gdynia Trójmiasto Kartuzy

Firma budowlana Usługi budowlane Gdańsk Gdynia Trójmiasto Kartuzy Żukowo Wejherowo Przodkowo budowa domów jednorodzinnych wykończenie wnętrz remonty glazurnik kafelkarz fazowanie płytek elewacje domki jednorodzinne docieplenie zet-bud Zelewski fundamenty budowa domu letniskowego posadzki tynki.

www: http://zet-bud.pl/

:: szczegóły

» Ocieplanie budynków, docieplenia budynków, fasada, elewacje i docieple

Fasada oferuje ocieplanie i docieplenia budynków. Wykonujemy elewacje i docieplenia na budynkach wielkokubaturowych jak i jednorodzinnych. Sprawdz ocieplanie, nasza oferte.

www: http://www.fasadapolska.pl/

:: szczegóły

» PEPE-BUD. Usługi remontowo-budowlane

Pepe-bud usługi remontowo-budowlane oferuje kompleksowe wykończenia wnętrz na terenie Pabianic, Łodzi i okolic.

www: http://www.uslugibudowlane.ovh.org/

:: szczegóły

» Mieszalna farb

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, zajmującą się ocieplaniem i docieplaniem domów i mieszkań. Posiadamy własną mieszalnię farb oraz tynków. Oferujemy także w bardzo konkurencyjnych cenach dociepalnie i ocieplanie a także tynki oraz inne materiały budowlane np. firmy Kreisel. Zapraszamy

www: http://www.jackbud.com.pl/

:: szczegóły

» Saint-Gobain Isover Polska Sp. z o.o. - systemy dociepleń domów

Producent materiałów budowlanych takich jak wełna mineralna, jest to izolacja na poddasze oraz dach i nie tylko. Firma zajmuje się takimi dziedzinami jak izolacja poprzez docieplenia oraz akustyka budowlana.

www: http://www.isover.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18878, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 23