Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Architektura i Wnętrza, projekty

Dodaj stronę  ::

» Drewno kominkowe

Ogień towarzyszy życiu człowieka od zarania dziejów. Miał, ma i zapewne mieć będzie znaczenie funkcjonalne (ogrzewanie, przygotowywanie potraw na ogniu) oraz emocjonalne (wprowadza w pozytywny nastrój, daje poczucie bezpieczeństwa) Ogień towarzyszy życiu człowieka od zarania dziejów. Miał, ma i zapewne mieć będzie znaczenie funkcjonalne (ogrzewanie, przygotowywanie potraw na ogniu) oraz emocjonalne (wprowadza w pozytywny nastrój, daje poczucie bezpieczeństwa)

www: http://www.drewnokominkowe.biz/

:: szczegóły

» wizualizacje

Lime Studio świadczy usługi z zakresu: fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne 3D, wizualizacje wnętrz, animacje 3D.

www: http://www.limestudio.pl

:: szczegóły

» Projekty wnętrz Katowice

Jesteśmy biurem projektowym z Zawiercia, działając na lokalnym rynku już ponad siedem lat. Naszą specjalizacją są projekty wnętrz mieszkań, aptek, biur i innych obiektów użyteczności publicznej. Sprawdzamy również, czy lokal nadaje się do wykorzystania pod dany projekt, np. aptekę. Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony WWW.

www: http://www.projekty-wnetrz.eu/

:: szczegóły

» A-NOVI - Obsługa inwestycji, Usługi ogólnobudowlane - Kraków

A-NOVI to firma zajmująca się doradztwem, projektowaniem oraz wykonawstwem czyli każdym etapem procesu związanego z budową. Wszystko w jednym miejscu w jednej firmie z biurem w centrum Krakowa. Firma oferuje bezpłatne konsultacje w zakresie projektu oraz procedur, wyceny, kontakt z projektantami branżowymi, geodetami, geologami, firmami budowlanymi, kierownikami budów, projektantem wnętrz.

www: http://www.a-novi.pl/

:: szczegóły

» Usługi budowlane

Z nami przeprowadzisz profesjonalne aranżacje wnętrz, serwis gdzie znajdziesz wszystko do swojego mieszkania

www: http://jakmieszkam.pl/

:: szczegóły

» Projektowanie wnetrz

Pracownia Projektowania Wnętrz Sojka & Wojciechowski to duet dwóch dościwadczonych architektów. Projektant wnętrz, architekt wnętrz i dekoracje wnętrz to główna specjalność firmy. Samodzielna pracownia realizuje projekty zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i deweloperów.

www: http://www.sojkawojciechowski.pl/

:: szczegóły

» Karpiel i Steindel - Biuro architektoniczne

Biuro architektoniczne Karpiel i Steindel. Projekty budynków, pracownia architektoniczna, wizualizacje architektury.

www: http://www.karpielisteindel.eu/

:: szczegóły

» Domki drewniane

Nasze domki drewniane produkowane są z prefabrykowanego materiały. Są to ekologiczne domy energooszczędne, które stawiane są na podstawie 40 - letniego doświadczenia producenta.

www: http://www.haas-fertigbau.pl

:: szczegóły

» biuro architektoniczne

As Architekci to biuro architektoniczne posiadające pracownie w Warszawie i Łodzi. Biuro architektoniczne zostało założone w 2001 roku. Poprzez ciągłą współpracę z renomowanymi biurami inżynierskimi, firma gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Zespół architektów liczy 13 osób. Tworzą go wykwalifikowani i doświadczeni architekci. Współpracujące biura inżynierksie z branży sanitarnej, elektrycznej oraz konstrukcyjnej to SEKO i ARKIN. Łącznie zatrudniają 17 wysoce wykwalifikowanych projektantów.

www: http://asarchitekci.com/

:: szczegóły

» projektowanie i aranżacja wnętrz

Nowoczesny portal internetowy współtworzony przez użytkowników serwisu.Oferujemy gotowe projekty wnętrz autorstwa użytkowników.Młodzi architekci umieszczając własne aranżacje i projekty wnętrz zyskują możliwość promocji własnej działalności.Wiele ciekawych pomysłów na aranżacje i wykończenie wnętrz.

www: http://projektowaniewnetrz.eu/

:: szczegóły

» Łazienka

Architekt wnętrz Warszawa - NewAgeDesign - kompleksowe projektowanie sklepów oraz projektowanie wnętrz mieszkań i domów (salon, kuchnia, łazienka). Architekt wnętrz - architektura wnętrz, remonty, projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, województwo mazowieckie. Piękno i indywidualny charakter.

www: http://www.newagedesign.pl/

:: szczegóły

» Żaluzje Szczecin

Żaluzje Szczecin nasza Firma powstała po to, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania związane z przysłanianiem okien i zabezpieczeniem mieszkań. W ofercie znajdą Państwo rolety, żaluzje i markizy w bogatej gamie kolorystycznej i różnych technikach montażowych

www: http://www.swiatrolet.pl/

:: szczegóły

» Biuro architektoniczne, biuro architektoniczne kraków, projekty domów

Grupa 2B2H czyli biuro architektoniczne kraków. Grupa kreatywnych architektów z energią realizuje projekty domów, wizualizacje, adaptacje. Nasze biuro architektoniczne zatrudnia doświadczonych architektów którzy najlepiej spełniają oczekiwania klientów.

www: http://www.2b2h.pl/

:: szczegóły

» kostka granitowa

brukarstwo kra 197 ków,układanie kostki brukowej,kostka granitowa,układanie kostki granitowej,układanie kostki brukowej kraków, układanie kostki granitowej kraków

www: http://www.kris-pol.eu/

:: szczegóły

» WSEiZ - ochrona środowiska, architektura wnętrz

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jest Uczelnią o wieloletniej tradycji. Powołana została decyzją Ministra Edukacji Narodowej w lipcu 1995 roku i zarejestrowana pod numerem 62. Początkowo prowadziła studia inżynierskie na dwóch kierunkach: ochrona środowiska oraz zarządzanie i marketing.

www: http://www.wseiz.pl/

:: szczegóły

» Audyt energetyczny certyfikaty świadectwa energetyczne kosztorysy

Firma wykonuje kosztorysy budowlane, audyty, świadectwa certyfikaty paszporty energetyczne, teren Śląska i Zaglębia

www: http://www.kosztorysy-budowlane.pl/

:: szczegóły

» Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz, architektura wnętrz, projekty indywidualne domków jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej.

www: http://www.aranzacjawnetrz.com/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Wpisów: 18883, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 23