Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Architektura i Wnętrza, projekty

Dodaj stronę  ::

» sonitus - akustyka wnętrz, ochrona przeciwdźwiękowa

Sonitus to firma specjalizująca się w dziedzinie akustyki wnętrz oraz ochronie przeciwdźwiękowej. Świadczone usługi to m.in.: pomiary poziomu dźwięku w pomieszczeniach, czasu pogłosu, izolacyjności akustycznej przegród, projekty akustyki wnętrz, audyt akustyczny, doradztwo.

www: http://sonitus.pl/

:: szczegóły

» Narzędzia Wiertarki udarowe Profesjonalne narzędzia elektryczne BlauKr

Firma BlauKraft GmbH Deutschland oferuje: wiertarki udarowe, narzędzia, profesjonalne narzędzia elektryczne, narzędzia skrawające, profesjonalne narzędzia warsztatowe

www: http://www.blaukraft.pl/

:: szczegóły

» KRANTOM - grupa projektowa Szczecin: projektowanie CAD, projektowanie

KRANTOM grupa projektowa zajmuje sie tworzeniem kompleksowego wizerunku firm. Oferujemy tworzenie marki od koncepcji: logo, design, do realizacji produktów marketingowych: serwis www, broszury i gadżety firmowe, reklama w prasie oraz stworzenie wizerunku firmy poprzez aranżację wnętrz biur i reklamę zewnętrzną.

www: http://www.krantom.eu/

:: szczegóły

» Artefice - Projektowanie wnętrz - projektowanie ogrodów.

Artefice - Projektowanie wnętrz - projektowanie ogrodów Artefice deco&design to autorska pracownia architektury krajobrazu i architektury wnetrz.Oferujemy usługi w zakresie projektowania zieleni i projektownia wnetrz mieszkalnych,obiektów użyteczności publicznej,zakładów pracy.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www: http://www.artefice.pl/

:: szczegóły

» Stylowe firany

Awangardowe oraz klasyczne dekoracje okien. Polecamy karnisze standardowe, karnisze kute i mosiężne, okna z łukami i ze skosami, okna w niszy, w wykuszu i olbrzymie panoramy. Szyjemy oryginalne rolety rzymskie, angielskie i austriackie. Jednym słowem &

www: http://www.stylokna.pl

:: szczegóły

» Profile elewacyjne, styropianowe, sztukateria styropianowa, Kraków

Firma Elewacyjne Profile Styropianowe s.c. Jacek Jelonek, Jarosław Kurzawa zajmuje się produkcjš profili elewacyjnych stanowišcych element uzupełniajšcy całoœć fasady budynku.

www: http://www.profile-elewacyjne.pl/

:: szczegóły

» Projekty domów, projekty budowlane, projekty wnetrz, projekt

Wykonujemy projekty domów, projekty budowlane, projekty wnętrz, projekty ogrodów w formie wizualizacji, które pomogą Państwu w podjęciu decyzji przed rozpoczęciem remontu czy budowy. Nasze prezentacje okazują się bezcenne. Możliwość zobaczenia efektu końcowego w wielu wariantach przed rozpoczęciem remontu daje nam zupełnie nowe możliwości.

www: http://www.prosun.pl/

:: szczegóły

» JMK Studio Arch. Joanna M. Kafar

Projekty budowlane, przebudowy, rozbudowy, koncepcje, doradztwo, projekty wystroju wnętrz. Więcrj informacji na stronie www.jmkstudio.pl

www: http://www.jmkstudio.pl/

:: szczegóły

» gotowe projekty domów

Budujemy Dom skierowany jest do inwestorów indywidualnych, budujących, remontujących, modernizujących i urządzających dom jednorodzinny oraz do osób zawodowo związanych z budownictwem jednorodzinnym.

www: http://www.budujemydom.pl

:: szczegóły

» architekt Piotr Stanisz - Pracownia Architektury Częstochowa

Architekt Piotr Stanisz zajmuje się projektowaniem wnętrz i architektury. Biuro architekta znajduje się w Częstochowie. Zajmuje się realizacją projektów, aranżacji i wizualizacji domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrz mieszkań.

www: http://www.piotrstanisz.com/

:: szczegóły

» Piekarek Projekt - architekt, projektowanie wnętrz i architektury Wars

Piekarek Projekt - biuro architektoniczne architekta Pawła Piekarka działające w Warszawie zajmujące się projektowaniem wnętrz i architektury. Realizujemy projekty, aranżacje i wizualizacje domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej oraz wnętrz mieszkań.

www: http://www.piekarekprojekt.pl/

:: szczegóły

» :: BAK architekci :: Projekty aptek

Firma BAK architekci zajmuje się wielobranżowym projektowaniem nowych APTEK oraz modernizacją już istniejących.Działamy na terenie całego kraju. tel:032 6703269

www: http://bakarchitekci.pl/

:: szczegóły

» Rynek pierwotny i wtórny Warszawa Praga Północ

Zapoznanie się ze stroną www.apartamenty.pl pozwoli Ci znacząco polepszyć wiedzę na ten temat. Czas spędzony na stronie www.apartamenty.pl będzie zależał oczywiście od tego, czy znajdzie na niej informacje jakie poszukiwaliście oraz jak bardzo znaleziona treść będzie dla niego interesująca. Najbardziej popularnym sposobem zwiększenia oglądalności serwisu jest zapewnienie atrakcyjnej treści. I mamy nadzieje, że autorom serwisu www.apartamenty.pl się to udało.

www: http://www.apartamenty.pl/

:: szczegóły

» Antresola :: aranżacja i projektowanie wnętrz, architektura wnętrz

Szczecińskie biuro architektury wnętrz Antresola.com. Aranżacja i projektowanie wnętrz mieszkalnych, użytkowych oraz elementów ich wyposażenia.

www: http://www.antresola.com/

:: szczegóły

» Archidom - meble kuchenne, meble kuchenne kraków, kuchenne, kuchnie

Krakowskie biuro architektoniczne, zajmujące się projektem i realizacją wnętrz, kuchni oraz łazienek według autorskich projektów

www: http://www.archidom.com.pl/

:: szczegóły

» Autorska Pracownia Architektoniczna arch.Jarosław Charkiewicz

Pracownia powstała w 1992 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo gotowe projekty domów jednorodzinnych, rezydencje, dworki i domy letniskowe. Także projekty szczególnego typu, jak: domy piętrowe, domy szeregowe, bliźniaki, domy parterowe, małe domy, garaże. Od wielu lat systematycznie uzupełniamy swoją ofertę i staramy się reagować na obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Domy jednorodzinne według naszych projektów wybudowało już ponad 5000 rodzin.

www: http://www.domoweklimaty.pl/

:: szczegóły

» Obrazy do wnętrz

Galeria internetowa obrazów Romana Zakrzewskiego poświęcona jest jego twórczości.Malarstwo artysty malarza nawiązuje do klasycznych wartości

www: http://www.romanzakrzewski.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |

Wpisów: 18883, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21