Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Budownictwo remonty / Materiały Budowlane - brukarstwo

Dodaj stronę  ::

» PREFAGBUD Nadproże l19

PREFAGBUD funkcjonuje na rynku od 1986 roku. Specjalizacją firmy była produkcja stropów Teriva, jednak z czasem powiększyła ona swoją działalność o wibroprasowane, betonowe bloczki fundamentowe, z naturalnych materiałów. Nowoczesne, zachodnie technologie dały możliwość produkowania wyrobów na najwyższym poziomie,

www: http://www.prefagbud.com.pl/

:: szczegóły

» Układanie kostki - brukarstwo Warszawa

Firma Stone Garden od wielu lat zajmuje się profesjonalnym układaniem kostki brukowej i granitowej, dokumentacją projektową, infrastrukturą techniczną oraz projektowaniem i zakładaniem ogrodów. Dziesiątki zrealizowanych zleceń pozwoliły nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, które teraz wykorzystujemy z korzyścią dla naszych klientów.

www: http://www.stone-garden.pl/

:: szczegóły

» Granit Wrocław

Profesjonalne układanie kostki brukowej, odprowadzenia deszczówki, prace ziemne. Firma zajmuje się fachowymi pracami związanymi z granitem.Najlepsi fachowcy gwarantują bardzo dobrą jakość realizacji. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami materiałów nasza oferta jest tania i dobra.

www: http://www.alb.com.pl

:: szczegóły

» Dachów

Czysta kostka brukowa - Tomasz Gołębiewski Poznań. Czyszczenie elewacji budynków, czyszczenie dachów, pielęgnacja i układanie kostki brukowej. Karcher - Obszar działania to Poznań i woj. Wielkopolskie. Zapraszamy - układanie i mycie kostki brukowej oraz czyszczenie elewacji.

www: http://www.czysta-kostka.eu/

:: szczegóły

» Brukarstwo Warszawa

Nasza firma istnieje już od 1993 roku. Zajmujemy się układaniem nawierzchni z kostek brukowych, betonowych, granitowych oraz bazaltowych. Na wykonane prace udzielamy 3 - 5 letniej gwarancji. Używamy materiały posiadające atest. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie firmy.

www: http://www.robruk.pl/

:: szczegóły

» KOSTKA GRANITOWA

Kostka granitowa cieszy się dużym powodzeniem. Podejście lub podjazd pod dom wykończone wykonanymi również z granitu krawężnikami to niezwykle efektowne uzupełnienie ogrodu. Tej samej kostki można użyć do zrobienia wąskiego chodnika wokół całego domu. Kostka granitowa jest bardzo trwała i nie wymaga konserwacji.

www: http://www.granit-wachol.pl

:: szczegóły

» Astone Service - granit, piaskowiec, bazalt.

Astone Service - granit, piaskowiec, bazalt w każdej postaci. Do zastosowań w budownictwie ogólnym, drogowym, architekturze ogrodowej.

www: http://www.astone.com.pl/

:: szczegóły

» MAVONA - impregnacja kostki brukowej

Specjalizujemy się w kompleksowej pielęgnacji kostki brukowej.Podstawowa usługa to czyszczenie i impregnacja kostki brukowej.

www: http://www.mavona.pl/

:: szczegóły

» ZUH KAMEJA

Strona poświęcona firmie będącej producentem i sprzedawcą takich wyrobów jak kamień elewacyjny, kostka brukowa, płytki chodnikowe, obrzeża trawnikowe oraz wielu innych elementów betonowych.

www: http://www.kameja.republika.pl/

:: szczegóły

» SKALIMEX-GRANTIN Sp. z o.o.

Skalimex-Grantin Sp. z o.o. - Kopalnie i Hurtownie Granitów

www: http://www.skalimex-grantin.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18878, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18