Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Dom ogród / Budowlane usługi - wykańczanie wnętrz

Dodaj stronę  ::

» Gładzie gipsowe, Tynki Strukturalne

Wykonujemy gładzie gipsowe, tynki dekoracyjne, kompleksowe wykończenia wnętrz oraz inne usługi budowlano-remontowe. Działamy na terenie woj. śląskiego i małopolskiego. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług oraz pomagamy naszym klientom przy wyborze atrakcyjnego sposobu wykończenia pomieszczeń.

www: http://www.gladziegipsowe.com.pl/

:: szczegóły

» Inteligentny dom

Na pierwszy rzut oka inteligentny dom niczym się nie różni od każdego innego. Jednak gdy wchodzimy, dzieją się rzeczy dziwne. Same zapalają się światła, podnoszą rolety, włącza się muzyka. To zresztą tylko najprostsze z czynności, w których wyręcza nas inteligentna instalacja.

www: http://www.dominteligentny.pl/

:: szczegóły

» Memfisto - Usługi ogólnobudowlane

Memfisto to firma oferujacą usługi rnogólnobudowlane. Na rynku juz od ponad 15 lat. Usługi remontowe w rnszerokim zakresie. Kompleksowe remonty mieszkań. Poznań i okolice.

www: http://www.memfisto.com/

:: szczegóły

» EXPON Nieruchomości Raszyn

Pośrednictwo w kupnie, sprzedaży działek, domów i mieszkań na terenie gminy Raszyn, Nadarzyn, Pruszków, Żabia Wola, Lesznowola, Piaseczno Doradztwo w zakresie rynku nieruchomości Sprawdzanie i weryfikacja stanów prawnych nieruchomości Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniamy kompleksową obsługę prawną transakcji, współpracujemy z renomowanymi kancelariami notarialnymi i doradcami kredytowymi.

www: http://www.expon.pl/

:: szczegóły

» wykańczanie wnętrz

Glazurmaster.pl - firma, która zajmuje się aranżacja i wykańczaniem wnętrz, łazienek za pomocą wszelkiej glazury, kafelek. Nie wykonujemy wielu prac tak jak to wykonuje większość firm, specjalizujemy się tylko i wyłącznie w glazurze oraz pracach bezpośrednio z nią związanych na zew i wew. obiektów.

www: http://www.glazurmaster.pl

:: szczegóły

» Kable, przewody

Dystrybutor firmy IGUS na Polskę oferuje kable, przewody, prowadniki i prowadnice kablowe, drabinki, tulejki, przesuwy liniowe, korytka kablowe, łożyska. Serdecznie zapraszamy.

www: http://www.igus-polska.pl

:: szczegóły

» Instalacje elektryczne, pomiary elektryczne, klimatyzacja, remonty, roboty budowlano-montażowe - Traczyk.pl

Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne i oswietlenia, klimatyzacja, wentylacja, kurtyny powietrza, kosztorysowanie, nadzory, sufity podwieszane termatex, scianki GK i Al., malowanie, wykładziny podłogowe, wykończenie wnętrz, dachy papa termozgrzewalna, usługi inwestycyjne, remonty, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm

www: http://www.traczyk.pl/

:: szczegóły

» Pracowia Kowlastwa Artystycznego i Metaloplastyki KRZYSZTOF JANOWICZ

Pracownia kowalstwa artystycznego i metaloplastyki - Krzysztof Janowicz. kowalstwo artystyczne, metaloplastyka, bonsai w metalu, ogrodzenia kute, bramy, świeczniki, balustrady zewnętrzne, balustrady wewnętrzne, wyposażenie wnętrz, meble, lampy

www: http://www.kowalstwo.poznan.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 16