Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Motoryzacja transport / Kursy, szkolenia - Nauka jazdy

Dodaj stronę  ::

» Auto Szkoła Łódź

F1 to niestety najlepsza auto szkoła w mieście Łodzi. Jesteśmy nad wyraz skuteczni w tym co robimy. Nauka jazdy u nas to prawdziwa przyjemność. Szkolimy od podstaw przygotowując przyszłych kierowców do jakże trudnej jazdy po polskich drogach.

www: http://www.f1autoszkola.com/

:: szczegóły

» ELITA Ośrodek Szkolenia Kierowców - Prawo jazdy Warszawa, nauka jazdy

OSK Elita Warszawa oferujemy: prawo jazdy, testy egzaminacyjne na prawo jazdy, kurs na prawo jazdy, nauka jazdy, jazdy doszkalające samochodem osobowym, motorem, autobusem, ciężarówką, egzamin na prawo jazdy w Warszawie. Promocyjne ceny! Zapraszamy!

www: http://www.oskelita.com.pl/

:: szczegóły

» Nauka jazdy Piła

Pilska szkoła jazdy Q-Java oferuje kursy prawa jazdy kategorii B w atrakcyjnych cenach. Przygotowuje do zdawania egzaminu w Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile. Dysponuje własną salą wykładową i samochodami, na jakich zdawany jest egzamin (Fiat Punto). Grupy mają możliwość negocjacji cen.

www: http://www.q-java.pila.pl/

:: szczegóły

» Prawo jazdy UK

Emano to serwis prezentujące testy na prawo jazdy w UK oraz angielski kodeks drogowy. Wszystkie materiały przetłumaczone na język polski w przejrzystym wydaniu. Wogóle nie musisz znać zngielskiego, aby zdobyć prawo jazdy w UK. Serwis prezentuje również ciekawe porady i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie przez osoby chcące zdać egzamin na prawo jazdy w UK.

www: http://www.emano.co.uk/

:: szczegóły

» Szkoła jazdy Gepard

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich: Tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne.

www: http://www.lgepard.pl

:: szczegóły

» SZKOLENIA OPERATORÓW wózka widł., żurawi kat Ż2, suwnic kat. S1 I S2

FUH ZM-WIDLAK oferuje profesjonalne kursy i szkolenia zawodowe, specjalizujemy się w przeprowadzaniu szkoleń i egzaminów końcowych operatorów wózków widłowych, istnieje możliwość dojazdu do klienta i szkoleń na miejscu u klienta, ceny do negocjacji ponadto oferujemy Kursy na :operatora żurawi przeładunkowych kat Ż2, operatorów suwnic S1 i S2, obsługa stacji LPG, obsługa zawiesi –Hakowy, bezpieczna wymiana butli gazowych. Zapraszamy firmy i osoby prywatne. Szkolimy w Łosicach (ośrodek), Warszawie, oraz dojeżdżamy do firm z okolic Białegostoku, Lublina, Terespola, Łukowa, Siedlec, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Siemiatycz, Białej Podlaski. Kontakt: tel/fax. 83 355 69 35, kom. 601452

www: http://www.zm-widlak.pl/

:: szczegóły

» naukajazdy.lublin.pl - Oferta

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Klinek&Dubiński w Lublinie. Kursy na prawo jazdy kategorii B, komfortowo i skutecznie, teoria w dogodnym punkcie miasta, jazdy w klimatyzowanych samochodach ze sprawdzonymi instruktorami w 3 kat. wiekowych, grupy max. 10 osobowe, konkurencyjne ceny. Sprawdź nas, zapraszamy.

www: http://naukajazdy.lublin.pl/

:: szczegóły

» Jacek Pok :: Biegły Sądowy, Rzeczoznawca, Rekonstrukcje wypadków, Opin

Wykonywanie ekspertyz i opinii z zakresu rekonstrukcji wypadków i kolizji drogowych. Odszkodowania Komunikacyjne. Organizacja i inżynieria ruchu drogowego. Interpretacje prawa o ruchu drogowym oraz przepisów wykonawczych.

www: http://www.pok.pl/

:: szczegóły

» OSK Wiraż Lublin | Nauka jazdy, Prawo jazdy, Najlepsza szkoła nauki w

Nauka jazdy Lublin. Ośrodek Szkolenia Kierowców WIRAŻ - Lublin, Kursy na prawo jazdy kat B, jazdy dodatkowe w Lublinie. Promocje, konkursy, rabaty, RATY

www: http://www.wiraz.info/

:: szczegóły

» OSK AUTO PERFEKT - prawo jazdy, nauka jazdy, kursy na prawo jazdy

OSK AUTO PERFEKT w Krakowie,

www: http://www.autoperfekt.net/

:: szczegóły

» Nauka jazdy w Warszawie

Ośrodek szkolenia kierowców TURBO w Warszawie oferuje: szybki i tani kurs prawa jazdy A B C D C+E, kurs jazdy samochodem, jazdy doszkalające, testy na prawo jazdy, tłumacz przysięgły na egzamin dla obcokrajowców, kurs na prawo jazdy, auto szkoła Warszawa, nauka jazdy w Warszawa

www: http://oskturbo.pl/

:: szczegóły

» Prawo Jazdy Warszawa

Prawo jazdy - kurs (Warszawa), doszkalanie, z dojazdem do klienta - referencje, solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy i osób posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami. Kursy prawa jazdy - Warszawa.

www: http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/

:: szczegóły

» Nauka Jazdy Warszawa

Nauka jazdy - (Warszawa), OSK KAMELEON z dojazdem do klienta - referencje, solidne szkolenie przed egzaminem i dla osób posiadających prawo jazdy. Nauka jazdy - Warszawa.

www: http://www.kameleon.waw.pl/

:: szczegóły

» Nauka Jazdy - Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy - Wrocław

Nauka Jazdy - Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy Wrocław - kursy na prawo jazdy. Nauka jazdy i kursy doszkalające dla kierowców. Świadectwo kwalifikacji. Wszystkie kategorie (A1, A, B1, B, C, D, T, E/B, E/C), atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm.

www: http://www.prawojazdy.wroc.pl/

:: szczegóły

» Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-BIS - Tomaszów Mazowiecki

OSK Auto-Bis w Tomaszowie Maz. prowadzi kursy na prawa jazdy kategorii: A A1 B C C+E D. Zapraszamy!

www: http://www.auto-bis.com.pl/

:: szczegóły

» AUTO-STOP WROCŁAW. Ośrodek szkolenia kierowcow we Wrocławiu.

Ośrodek szkolenia kierowców AUTO-STOP we Wrocławiu tel. (071)322-13-59.Zglos sie do nas !

www: http://www.auto-stop.com.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 22