Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Motoryzacja transport / Samochody - naczepy, przyczepy

Dodaj stronę  ::

» Naczepy

Przedsiębiorstwo Lux-Truck zajmuje się sprzedażą pojazdów użytkowych różnych marek, m.in. naczep niskopodwoziowych, ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, przyczep , maszyn rolniczych. Od prawie 10 lat blisko współpracujemy z firmą Fliegl, niemieckim producentem naczep . Ta znana marka gwarantuje wyroby najwyższej jakości. Znajomość rynku transportowego sprawia, iż nowatorskie rozwiązania technologiczne firmy istotnie wyróżniają sprzedawane przez nas maszyny.

www: http://www.lux-truck.com.pl

:: szczegóły

» Przyczep

Siedziba firmy to Otwock i Warszawa - holowanie samochodów i przyczep, pomoc drogowa, transport aut, łodzi, pojazdów i wózków widłowych w kraju i za granicą. Transport samochodów osobowych i dostawczych - Polska i Europa. Także awaryjne otwieranie drzwi.

www: http://www.holowanie24.com/

:: szczegóły

» wypożyczalnia lawet - Poznań

Oferujemy Państwu wynajem lawet. Lawety są nowe z 2008r co zapewnia bezawaryjny wyjazd jak i powrót, więc nie będą mieć Państwo żadnych problemów podczas jazdy jak i z policją. Wymiary lawet to 4,50mx2m. Ładowność naszych lawet od 1450 kg do 2200 kg. co pozwala to na zabranie praktycznie każdego samochodu osobowego jak i dostawczego - (układ jezdny i hamulcowy KNOTT). Zachęcam do korzystania z naszych usług.

www: http://www.lawety.w.poznaniu.pl

:: szczegóły

» Części do przyczep

Firma SPP ppecjalizuje się w produkcji części do przyczep samochodowych. Nasza oferta obejmuje następujące akcesoria do przyczep: zaczepy kulowe, zaczepy i zawiasy do burt, uchwyty do mocowania ładunków, podnośniki samochodowe, koła manewrowe wraz z obejmami oraz inny asortyment.

www: http://www.spp.net.pl/

:: szczegóły

» Naczepy niskopodłogowe

Kreator - autoryzowany dealer naczep marki Zasław, Stokota. Obrót towarami z rynku wtórnego, skup pojazdów będących w trakcie umów leasingu oraz bedących zabezpieczeniem umów kredytowych. Obrót sprzętem powindykacyjnym firm leasingowych, banków, komorników, syndyków mas upadłościowych.

www: http://www.kreatorauto.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18880, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19