Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Motoryzacja transport / Komunikacja, transport pasażerski

Dodaj stronę  ::

» FHU EXPRESS

Firma Express oferuje transport pasażerski i przesyłek do Anglii. Wyjeżdżamy z Polski w każdy czwartek a powroty do kraju odbywają się w soboty. Zapraszamy.

www: http://www.express-przewozy.pl/

:: szczegóły

» Bruno

Parking lotniskowy Bruno znajduje się niedaleko lotniska Lecha Wałęsy w Gdańsku i oferuje swoim klientom możliwość pozostawienia swojego samochodu na czas dłuższej podróży. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

www: http://www.parkinglotniskowy.eu/

:: szczegóły

» AUTO KAP transport osobowy

Auto - Kap to dynamicznie rozwijająca się jednostka, dla której celem głównym jest zadowolenie każdego Klienta. Specjalizujemy się w transporcie osób oraz towarów. Zaistnieliśmy przeszło dziesięć lat temu i posiadamy duże grono zadowolonych Kontrahentów. Współdziałamy z przewoźnikami z całego regionu Polski. Mamy zróżnicowaną flotę oraz zaplecze magazynowe. Jesteśmy firmą z tradycjami, nie boimy się nowych wyzwań. Chcemy dorównać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego angażujemy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy nieprzerwanie podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Od 23-04-2012 r. bezustannie partycypujemy w programie Rzetelna Firma oraz ujawniamy szereg danych świadczących o naszej wiarygodności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej wiadomości i pełna propozycja firmy.

www: http://auto-kap.pl

:: szczegóły

» Geis Cargo Spedycja morska

Firma Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. zaprasza do zapoznania się z kompleksową ofertą. Już od wielu lat działamy w branży transportowej, stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług oraz zadowolenie klientów. Oferta firmy obejmuje transport lotniczy oraz morski, przeprowadzki, usługi celne, logistykę i magazynowanie.

www: http://geis-group.pl/

:: szczegóły

» TAXI KATOWICE

Kompleksowa obsługa - taxi przewóz osób i taxi bagażowe obsługa konferencji i zjazdów, imprez okolicznościowych i rodzinnych odbiór gości z lotniska i dworców. Transport mebli, sprzętu rtv-agd i innych.

www: http://www.taxi-cab.pl

:: szczegóły

» Wynajem autokarów turystycznych, autobusów, busów i mikrobusów.

Wynajem autokarów turystycznych, autobusów, busów i mikrobusów na przewozy autokarowe osób w kraju i zagranicą. W ofercie naszej znajdziecie firmy przewozowe z całej Polski. Wszystkie autokary, autobusy, busy i mikrobusy posiadają aktualne badania techniczne, w większości autokarów na wyposażeniu znajduje się: klimatyzacja, toaleta, cafe-bar, DVD/Video, mikrofon, audio.

www: http://www.autokary.turystyczne.com

:: szczegóły

» TAXI KATOWICE - TAXI KATOWICE TAKSÓWKA

TAXI KATOWICE - TAKSÓWKA CAB KATOWICE - AIRPORT TAXI TRANSFER KATOWICE: Katowice - Pyrzowice 89PLN , Katowice - Balice 189PLN , Pyrzowice - Balice 249PLN , Katowice - Okęcie 599PLN

www: http://www.taxi-katowice.pl.tl/

:: szczegóły

» Minibus24 przewóz osób krajowy i międzynarodowy transport osób

Firma Minibus24 świadczy usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju jak i całej Europy. Posiadamy nowe minibusy wyposażone w klimatyzację .

www: http://www.minibus24.pl/

:: szczegóły

» TRANSEUROBUS Lublin przewóz osób, wynajem busów, przewozy osobowe

Transeurobus, jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie transportu drogowego osób i wynajem busów wraz z kierowcą na terenie całego kraju.

www: http://transeurobus.pl/

:: szczegóły

» PetroConsulting - Automatyka i Wyposażenie Stacji Paliw, Dystrybutory

PetroConsulting - Automatyka i Wyposażenie Stacji Paliw, Oferujemy informatyczne systemy zarządzania Stacją Paliw. Dostarczamy i instalujemy dystrybutory paliw, sondy pomiarowe oraz PetroManager oprogramowanie kasowe i magazynowe. Wykonujemy modernizację zbiorników na dwupłaszczowe.

www: http://www.petroconsulting.pl/

:: szczegóły

» Rent car Krakow

Traffic-Rent is a car hire company. We can offer our customers attractive car fleet and the best prices on the market. Traffic-Rent is operating in South Poland area, Warsaw and at the airports. Car hire in Krakow.

www: http://www.traffic-rent.com

:: szczegóły

» Voyager - Bilety autokarowe

Voyager - bilety autokarowe, transport osobowy, wynajem, wycieczki, wyjazdy, przewozy, Włochy

www: http://www.voyager-transport.pl/

:: szczegóły

» Transport pasażerski - informacje i wydarzenia

Aktualne wydarzenia i informacje z rynku przewozów osobowych. Informacje dla przewoźników, transportowców i klientów. Opisy ważnych wydarzeń, nowych tras i pojazdów.

www: http://www.tanio-w-droge.pl/

:: szczegóły

» Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TRANSKOM sp. z o.o. - Koziegłowy

Usługi w zakresie: komunikacja autobusowa gminy Czerwonak, transport pasażerski oraz usługi naprawcze, diagnostyka, przeglądy rejestracyjne. Zapraszamy także na stację paliw Statoil w Czerwonaku i korty tenisowe w Koziegowach.

www: http://www.transkom.com.pl/

:: szczegóły

» Tanie Linie Lotnicze

Informacja o portach lotniczych w Polsce, dane teleadresowe. Tanie linie lotnicze i tanie bilety lotnicze. Możliwość zakupu biletów i rezerwacja online. Bilety lotnicze w systemie on line, bilety lotnicze centralwings, skyeurope, wizzair, ryanair, easyjet.

www: http://www.lotnisko24.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19