Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Motoryzacja transport / Transport, spedycja i logistyka

Dodaj stronę  ::

» Agencja celna PEKO Spedycja międzynarodowa

Spedycja Międzynarodowa Peko obejmuje transport lądowy krajowy i międzynarodowy, drogowy i kolejowy, transport morski kontenerowy FCL, LCL, BCT oraz transport lotniczy w zakresie importu i eksportu. Naszym partnerem jest agencja celna Peko, świadcząca usługi i odprawy celne, obsługująca międzynarodowy ruch towarowy i oferująca profesjonalną obsługę celną.

www: http://www.peko.pl/

:: szczegóły

» usługi transportowe

Oferujemy usługi transportowe na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej. Przewieziemy każdy towar w dowolne miejsce na terenie Europy. Specjalizujemy się przede wszystkim w transporcie między Polską i Anglią.

www: http://www.trio-transport.pl

:: szczegóły

» Śląskie Centrum Logistyczne, magazyn, logistyka, agencja celna, ADR

Naszą misją jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań logistycznych przy maksymalnym ukierunkowaniu działań na satysfakcję naszych partnerów. Dążymy do wzajemnego rozwoju poprzez dbałość o czas i pieniądze naszych klientów. Ciągle podnosimy fachowości i kompetencji pracowników oraz doskonalimy infrastrukturę.

www: http://www.scl.com.pl

:: szczegóły

» Transport Polska, usługi transportowe - SPEED-TRANS - Transport Polska

SPEED-TRANS - Transport Polska - szybko, pewnie, bezpiecznie. Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną świadczącą usługi transportowe, zatrudniajacą najwyższej klasy fachowców w dziedzinie transportu. Sprawdź naszą ofertę i już dziś złóż zamówienie!

www: http://speed-trans.com.pl/

:: szczegóły

» Firma transportowa PHU MARŁSAW

Firma transportowa MARSŁAW z Wyrazowa k/ Częstochowy działa na rynku od 1993 r. Świadczy usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Firma posiada LICENCJĘ I CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Rzeczy. GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOSĆ USŁUG ORAZ ATRAKCYJNE CENY

www: http://transport.marslaw.com.pl

:: szczegóły

» Przeprowadzki, Usugi Transportowe

Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzkirnna terenie całego kraju Przeprowadzki domów, mieszkań, biur, sklepów, rnmagazynów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.Skontaktuj się z rnnami telefonicznie bądź korzystając z formularza na naszej stronie internetowej, rnbardz

www: http://www.uslugitransportowe.com/

:: szczegóły

» agencja celna warszawa

Agencja Celna LEX nastawiona jest na kompleksową obsługę klienta począwszy od organizacji transportu, magazynowania, przygotowywania dokumentów dodatkowych, aż po wystawienie dokumentu SAD i reprezentowanie firmy przed organami celnymi. Jesteśmy nastawieni na obsługę klientów indywidualnych jak również na obsługę spedycji morskich przewożących przesyłki drobnicowe odprawiane w centrum Polski i dystrybuowane do małych podmiotów gospodarczych. Zapewniamy kompleksową obsługę zgłoszeń INTRASTAT - deklaracje intrastat wypełniane będą w oparciu o przekazane przez Państwa dane z faktur importowych i eksportowych.

www: http://www.aclex.eu

:: szczegóły

» przewóz osób

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób i bagaży w kraju i zagranicą. Obsługujemy wyjazdy i szkolenia organizowane przez firmy oraz imprezy organizowane przez prywatne osoby. Łączymy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z atrakcyjnymi cenami. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz licencję do przewozu osób na terenie całego kraju.

www: http://www.trans-voyager.go3.pl

:: szczegóły

» Transport międzynarodowy

Transport międzynarodowy, Poland - transport międzynarodowy, Podkarpacie - transport międzynarodowy, Przemyśl - transport międzynarodowy, Europa - transport międzynarodowy, Fir 191 ma Karina - transport i spedycja międzynarodowa.

www: http://www.karina.info.pl/

:: szczegóły

» Transport

Firma transportowa Universal Transport zajmująca się spedycją krajową i międzynarodową, transportem ponadgabarytowym i nienormatywnym. Posiadamy dużą bazę pojazdów do transportu ciężkiego oraz specjalistycznego. Połączenie kompetentnego planowania, oraz stałe inwestowanie w park pojazdów firmy gwarantują pewne, bezpieczne i korzystne usługi transportowe.

www: http://www.universal-transport.pl/

:: szczegóły

» SafeVans - Man and Van London removal company - London Removals

Firma przeprowadzkowa z Londynu oferuje szerokie uslug w zakresie transportu miedzynarodowego. london removals, man and van london, moving house london, london removal company, safe vans

www: http://www.safevans.co.uk/

:: szczegóły

» Wynajem autokarów

Międzynarodowe przewozy autokarowe, wynajem luksusowych autokarów, busów i limuzyn. Usługi dla biur turystycznych, agencji, firm i osób prywatnych. Firma posiada kilkanaście komfortowych i bezpiecznych autokarów, serwisowanych regularnie w autoryzowanej stacji obsługi.

www: http://www.dobrucki.com

:: szczegóły

» Spedycja

Frima Trans-Tok z Warszawy oferuje kompleksową obsługę logistyczną dla firm. Transport, spedycję oraz dystrybucję towarów w Polsce i za granicą. Magazynuje i konfekcjonuje ładunki we własnych magazynach w Warszawie i Broniszach.

www: http://www.trans-tok.com/

:: szczegóły

» Transport, spedycja, usługi transportowe

Jesteśmy firmą założoną w roku 1995 roku. Prowadzimy działalność o zasięgu krajowym. Swoją ofertę kierujemy do firm o profilach: transport oraz spedycja.

www: http://www.transport-kris.pl/

:: szczegóły

» Euro Shipping Sp. z o.o. Spedycja Kontenerowa i Miedzynarodowa

Oferujemy kompleksowa obsluge spedycyjna ladunkow w eksporcie oraz imporcie droga morska. Aranzujemy frachty kontenerowe, drobnicowe. Zapewniamy odwozy kontenerowe i drobnicowe, magazynowanie, odprawy celne oraz ubezpieczenia ladunkow. Sluzymy poradnictwem spedycyjno-transportowym.

www: http://www.euro-shipping.com.pl/

:: szczegóły

» Ładunków

Firma transportowa, Warszawa - transport towarowy. Usługi transportowe, transport krajowy, spedycja, logistyka. Przewóz towarów, ładunków kompletnych jak i drobnicowych. Transport samochodowy, tiry, przewozy, przewóz rzeczy, usługi transportowe.

www: http://www.speed-trans.pl/

:: szczegóły

» Międzynarodowy Transport Drogowy - MTD International Transport Chłodni

Międzynarodowy Transport Drogowy - MTD International Transport Chłodnie i Plandeki. Międzynarodowy Transport Drogowy - MTD International Transport Chłodnie i Plandeki.

www: http://www.borski.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18883, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 23