Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Motoryzacja transport / Samochody - części, akcesoria - producenci

Dodaj stronę  ::

» Elpigaz - gaz do diesla

Zamontowanie zbiornika gazu i wtrysku LPG to zabieg, na który wobec wciąż rosnących cen paliw i ropy oraz zaostrzających się dyrektyw unijnych decyduje się coraz większa liczba kierowców. Elpigaz sp. z o.o. jest dostawcą i producentem nowoczesnych i innowacyjnych kompletnych gazowych układów zasilania LPG i CNG. Instalacje gazowe dla silników benzynowych są coraz powszechniejsze. Dzięki Elpigaz, który jako pierwsza firma na polskim rynku opracowała odpowiednie technologie, podobne rozwiązania można stosować w silnikach na ropę: zmianie możliwej dziś dzięki instalacji DEGAmix do Diesla. Współpracujące z firmą polskie i zagraniczne zakłady montażu są objęte atrakcyjnym systemem szkoleń pozwalającym na rozszerzenie działalności.

www: http://www.elpigaz.com/

:: szczegóły

» Wspomagania kierownicy

Producent przewodów klimatyzacyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Maflow oferuje gumy preformowane do klimatyzacji, przewody klimatyzacyjne oraz przewody hamulcowe, paliwowe, układu chłodzenia, przewody wspomagania kierownicy i aktywnego zawieszenia. Klimatyzacja samochodowa

www: http://www.maflow.pl/

:: szczegóły

» Testery diagnostyczne

Firma powstało w 1988 roku biorąc sobie za cel całkowitą obsługę serwisów bieznikowych i oponiarskich. Od 1993 roku przedsiębiorstwo jest przedstawicielem firmy REMA TIP TOP GmbH na terenie całej Polski. Jako generalny przedstawiciel tej marki rozszerzyliśmy naszą ofertę o przemysłowy program oferując górnictwu, hutom, elektrociepłowniom, zakładom chemicznym a także pozostałym gałęziom przemysłu materiały do naprawienia łączenia taśm przenośnikowych, wykładziny gumowe i inne profesjonalne materiały, części i narzędzia. Obecnie firma posiada 120 pracowników, którzy wykonują swoją pracę w 2 zakładach , które znajdują się w Pobiedziskach oraz 9 oddziałach na terenie Polski.

www: http://www.tiptopol.com.pl

:: szczegóły

» Amortyzatory

Dziś Hermon jest uważany przez specjalistów za jedną z najszybciej rozwijających się firm w kraju. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy postrzegani jako profesjonalista na rynku części zamiennych. Można powiedzieć, że udało nam się zrealizować swoje cele. Jednak dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej stawiamy na konsekwentne budowanie firmy. Wierzymy, że czym lepszą firmą będziemy tym lepiej będziemy mogli spełniać oczekiwania naszych klientów.

www: http://www.hermon.com.pl/

:: szczegóły

» ..::Strona Firmy PPHU MOTO - MARK::..

Produkcja- łączniki, trójniki i zaworki do węży gumowych. Częsci motoryzacyjne Fiat, Honda, Daewoo i inne.

www: http://www.moto-mark.com/

:: szczegóły

» Sprezyny.eu-produkcja sprężyn, produkcja resorów, resory, sprężyny, pr

Produkcja sprężyn i resorów. Resory oraz sprężyny każdego typu. Producent Jochymczyk oferuje terminowość oraz dokładność w produkcji sprężyn i resorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej wytwórni sprężyn i resorów.

www: http://www.sprezyny.eu/

:: szczegóły

» Adler - producent części zamiennych do samochodów

Strona producenta i sprzedawcy części zamiennych dla motoryzacji. Firma Adler specjalizuje się w produkcji części takich jak wahacze, sworznie, drążki i końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora. Nasze części produkujemy dla prawie wszystkich marek samochodów.

www: http://www.adler-auto.pl

:: szczegóły

» Czteropodporowe

Mechanix - produkcja i naprawa. Wały napędowe do samochodów dostawczych (np. VW, Ford, Iveco, Lublin), ciężarowych (MAN, Renault, Scania, Mercedes, Neoplan, Volvo, Star, Jelcz, Liaz) i terenowych (Honker) w ofercie też wały do autobusów, koparek.

www: http://www.mechanix.com.pl/

:: szczegóły

» Wały

Komech producent woj. mazowieckie, sprzedaż wałów napędowych. Produkcja, wały napędowe do wszystkich typów samochodów dostawczych, ciężarowych, terenowych oraz maszyn roboczych. Oferujemy też wały napędowe do autobusów, koparek i ładowarek.

www: http://www.komech.pl/

:: szczegóły

» Czesci Nissan X-Trail Pathfinder Navara

Części do terenowych Nissan, Nissan X-Trail, Navara, Pathfinder, Terrano, Patrol, Nissan Pick-Up, części samochodowe, nissan części zamienne, maski, błotniki, lampy, chłodnice, zderzaki przód, zderzaki nissan, wzmocnienia, drzwi, klapy, lusterka, atrapy, akcesoria samochodowe, elementy zawieszenia, progi, nissana, tapicerki, Nissan

www: http://www.aea.pl/

:: szczegóły

» Alarmy samochodowe

Od 1984 wyposażamy pojazdy w urządzenia sprawdzone pod względem niezawodności i funkcjonalności. Posiadamy autoryzację sprzedaży i montażu takich urządzeń jak: alarmy samochodowe, czujniki cofania, gps, zestawy głośnomówiące.

www: http://www.autozam.com.pl

:: szczegóły

» Petemar - Witamy

Firma Webasto Petemar - wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Webasto AG - działa na polskim rynku motoryzacyjnym od ponad dziesięciu lat - oferuje klimatyzacje, lodówki turystyczne, akcesoria samochodowe, wyposażenie autobusów

www: http://www.petemar.pl/

:: szczegóły

» Chłodnice do Chrysler Dodge Iveco Kia Mercedes Opel VW i inne marki

Chłodnice samochodowe - sprzedaż, naprawa oraz regeneracja. Oferujemy chłodnice wody, chłodnice powietrza (intercooler), chłodnice oleju, nagrzewnice, wentylatory samochodowe oraz skraplacze klimatyzacji do samochodów osobowych i ciężarowych.

www: http://www.chlodnice.net/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 15