Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Edukacja nauka / Wydawnictwa, drukarnie

Dodaj stronę  ::

» Wydawnictwo INES - książki, rozkłady jazdy, prace naukowe, kalendarze

Naszą działalność wydawniczą stanowią książki i rozkłady jazdy, ale zajmujemy się także publikacją prac naukowych oraz różnego rodzaju broszur, folderów i kalendarzy.

www: http://wydawnictwoines.pl/

:: szczegóły

» MERIDIAN - Wydawnictwo edukacyjno-kartograficzne

MERIDIAN to wydawnictwo kartograficzno-edukacyjne obecne na rynku od 12 lat oraz uznana marka pomocy dydaktycznych o najwyższej jakości. Wydajemy ścienne mapy geograficzne, historyczne i konturowe, a także plansze i tablice edukacyjne dla szkół. Nasze produkty cechuje niezwykła jakość i trwałość wykonania, w związku z którą możemy udzielić naszym klientom 5 lat gwarancji na oprawę i foliowanie. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą.

www: http://meridian.com.pl

:: szczegóły

» Wydawnictwa niskonakładowe - PressComp

Wydawnistwa niskonakładowe, książki, albumy, prace naukowe, broszury, foldery, skład i druk, PressComp - Rzeszów

www: http://presscomp.enf.pl/

:: szczegóły

» Drukarnia i wydawnictwo, usługi poligraficzne Kraków

Drukarnia i wydawnictwo Paradis Kraków - świadczymy usługi poligraficzne oraz introligatorskie, w tym druki reklamowe, promocyjne, druki hotelowe oraz druk kalendarzy. Wykonujemy również usługi w zakresie druku offsetowego.

www: http://www.paradis.com.pl/

:: szczegóły

» Wiedza o Kulturze .:. scenariusze lekcji, zajęć, podręczniki szkolne, programy nauczania, wydawnictwo szkolne, materiały dla nauczycieli

Wiedza o kulturze - nowy przedmiot w szkołach średnich. Wydawnictwa szkolne: program nauczania, podręczniki szkolne, materiały dla nauczycieli - przewodniki metodyczne, scenariusze lekcji pisane przez praktyków, pomoce naukowe, a także recenzje, komentarze, głosy nauczycieli.

www: http://wiedzaokulturze.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 18