Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Edukacja nauka / Przedszkola

Dodaj stronę  ::

» Przedszkole prywatne Szczecin

Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

www: http://www.krainausmiechu.eu/

:: szczegóły

» Kraina Bajek - Przedszkole - Rumia

Nasze przedszkole Kraina Bajek to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Panuje tu ciepła atmosfera, a dzieci czują się swobodnie jak w domu. Przedszkole położone jest w bardzo ładnej, otoczonej zielenią okolicy. Dobre samopoczucie dzieci stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zapraszamy!

www: http://www.krainabajek.com.pl/

:: szczegóły

» Przedszkole językowe - żłobek prywatny i przedszkole prywatne

Przedszkole i żłobek Baby City zaprasza! Baby City mieści się w 2 budynkach o łącznej powierzchni ponad 800 m 2 w zabytkowej części Sadyby, w rezerwacie przyrody wokół Jeziorka Czerniakowskiego. Zapraszamy!

www: http://www.baby-city.pl/

:: szczegóły

» PROMYCZEK Przedszkole Niepubliczne - Każde dziecko to Promyczek

Celem naszego przedszkola niepublicznego Promyczek jest poznawanie dziecka, jego zdolności i zainteresowań. Staramy się rozwijać potencjał dzieci i doskonalić ich talent. Zapraszamy wszystkie dzieci z Bielska-Białej i okolic, które ukończyły 2 rok życia.

www: http://www.przedszkolepromyczek.eu/

:: szczegóły

» Przedszkole Magiczny Świat Dziecka Warszawa-Białołęka Przedszkole Biał

Przedszkole Magiczny Świat Dziecka - profesjonalna opieka nad dzieckiem. Oferujemy pomoc rodzicom w opiece i wychowaniu dziecka. Naszym głównym celem jest stworzenie dziecku atmosfery rodzinnej, w której będzie się czuło bezpiecznie i beztrosko, Rozwijamy samodzielność oraz kreatywność myślenia dziecka. Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów, do zapoznania się z naszą ofertą.

www: http://www.magicznyswiatdziecka.pl/

:: szczegóły

» Mali Pasjonaci - Klub dziecięcy

Klub Dziecięcy „Mali Pasjonaci” powstał z myœlš o dzieciach w wieku od 8 miesišca do 5 roku życia, a także o rodzicach, którzy chcš, aby ich dziecko dorastało i rozwijało się w przyjaznym i bezpiecznym œrodowisku.

www: http://www.malipasjonaci.pl/

:: szczegóły

» Klub Malucha Kraków, opieka nad dziećmi Kraków, Zajęcia dla dzieci

Zapraszamy do naszego Klubu malucha, oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku 1,5 do 6 lat, prowadzimy zajęcia dla dzieci (plastyczne, muzyczno – ruchowe, logopedyczne, j. angielski, zabawy tematyczne: spotkanie z bajką, podróże małe i duże) oraz korepetycje i pomoc w nauce.

www: http://www.przedszkole.krakow.pl/

:: szczegóły

» Przedszkole Niepubliczne Wesołe Nutki

Państwa dziecko będzie u nas radosne i muzykalne. Placówka świadczy usługi w zakresie opieki, wychowania i edukacji dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Czas pracy przedszkola 6:30 17:30 (istnieje możliwość zmiany godzin pracy na prośbę rodziców) Opieką, wychowaniem i edukacją dzieci zajmuje się wykwalifikowana kadra. Przedszkole zapewnia dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych, dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych.

www: http://www.nutki.edu.pl/

:: szczegóły

» Przedszkole Prywatne Poznań

Przedszkole prywatne o profilu artystycznym Maja w Poznaniu - to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny dziecka połączony z nauką języków obcych. Pracujemy z dziećmi w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego. Poznańskie niepubliczne przedszkole artystyczne. Zapraszamy!

www: http://maja-przedszkole.pl/

:: szczegóły

» terapia dysleksji kraków

Przedszkole Kraków zaprasza rodziców na zajęcia dla dzieci. W naszej ofercie terapia nad wymową, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty edukacyjne oraz psycholog dziecięcy. Profesjnalne zajęcia pod okiem doświadczonej kadry.

www: http://www.pozytywka.edu.pl/

:: szczegóły

» Unisono - Rytmika dla Dzieci - Szczecin

UNISONO - Akademia Rozwoju Artystycznego w Szczecinie - oferuje zajęcia rytmiczne,plastyczne, gimnastykę, naukę języka angielskiego przez zabawę. Zorganizuje zabawę urodzinową dla Twojego dziecka. Szeroka oferta zabaw dostosowana będzie do upodobań dzieci. W ofercie posiadamy także zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży. Indywidualnie uczymy wokalu oraz gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, skrzypcach, flecie poprzecznym, flecie prostym.

www: http://www.unisono.szczecin.pl/

:: szczegóły

» Niepubliczne Przedszkole Akwarella

Przedszkole Akwarella ma profil geograficzno-plastyczny.Na terenie Alkwarelli będą też organizowane urodziny dla dzieci oraz inne dziecięce imprezy mi. Sylwester z noclegiem dla dzieci. Pozycjonowanie stron www

www: http://www.akwarella.pl/

:: szczegóły

» Klub Malucha Słoneczko

Klub Malucha Słoneczko świadczy usługi opieki nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat. Do dyspozycji dzieci są nowocześnie wyposażone sale i sypialnie w wolnostojącym budynku. Dzieci podzielone są na trzy grupy wiekowe, w których realizujemy zajęcia ogólnorozwojowe, edukacyjne, plastyczne, muzyczne i inne. Możliwe jest pozostawienie dziecka codziennie lub w wybrane dni i godziny. W weekendy oraz w innych-niestandardowych godzinach, po indywidualnym ustaleniu

www: http://www.klubsloneczko.pl/

:: szczegóły

» Przedszkole Otwock

Misja naszego przedszkola to zapewnienie każdemu dziecku wszechstronny rozwój i warunki do nauki. U nas każde dziecko jest jednakowo ważne i kochane. W naszych metodach wykorzystujemy naturalną potrzebę ruchu dziecka tak, aby było one w zgodzie z własnym ciałem i umysłem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

www: http://www.naszekrasnale.pl/

:: szczegóły

» Bo wszyscy jesteśmy Dziećmi

Strona pele-mele.pl powstała w grudniu 2007 i jest pierwszym polskim serwisem skierowanym do najmłodszych członków naszego społeczeństwa. Założeniem było stworzenie popularnego serwisu integrującego i kojarzącego setki tysięcy osób.

www: http://www.pele-mele.com.pl

:: szczegóły

» Kraina maluszków - Kraków, kontakt@krainamaluszkow

Kraina maluszków 30-320 Kraków, mail: kontakt@krainamaluszkow.pl

www: http://krainamaluszkow.pl/

:: szczegóły

» przedszkole warszawa - prywatne przedszkole

Przedszkole dla maluszków od 2,5 to 6 lat czynne od 7.30 do 18.00. Całodzienna opieka wychowawcza, zajęcia ogólnorozwojowe, również dla dzieci niepełnosprawnych w grupach integracyjnych wg zasad Marii Montessori. Zajęcia edukacyjne, zajęcia ruchowe i zajęcia artystyczne.

www: http://www.ogrodekmarysienki.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 19