Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Edukacja nauka / Studia

Dodaj stronę  ::

» Studia Szczecin

Wybierz jedną ze szczególnie polecanych szczecińskich szkół. Wybierz dla siebie idealny profil studiów. Wyszukaj szkołę, która uczyni z ciebie niezastąpionego fachowca. Jeśli szukasz informacji o wybranej uczelni, dobrze trafiłeś. Frapujesz się nad kierunkiem studiów, może psychologia, politologia,

www: http://www.studiaszczecin.com/

:: szczegóły

» Studia Wrocław

Wdzięku Wrocławiowi nadają kolorowe i stylowe kamieniczki, które na pewno chcesz zobaczyć. Na naszym portalu odnajdziesz właściwą uczelnię wyższą, sprawdzisz jakie oferuje kierunki oraz jak przeprowadzana jest rekrutacja.

www: http://www.studiawroclaw.com/

:: szczegóły

» Studia socjologia

Człowiek dorosły, lecz nadal niezwiązany tonami obowiązków to student. Postanowiłeś, że szczytem Twoich pragnień jest badanie socjologii ? Największe miasto uniwersyteckie na wschodnie państwa to Białystok. Dziennikarstwo i badanie opinii społecznych to bazowe dziedziny pracy socjologa. Chcesz uzysk

www: http://www.studiasocjologia.com/

:: szczegóły

» biologia studia

Poznaj uczelnie na których można w Polsce studiować biologię, biotechnologię, ochronę środowiska, leśnictwo, zootechnikę, a także medycynę. Serwis zawiera aktualne informacje na temat rekrutacji w roku 2007-2008 i 2008-2009. Zobacz informator dla kandydatów na studia przyrodnicze.

www: http://studia.biolog.pl

:: szczegóły

» Elektronika i Elektrotechnika na Uniwersytecie w Nottingham

Zdobądż informacje na temat badań w zakresie: optoelektronika oraz elektronika i elektrotechnika w Wielkiej Brytanii na Uniwersytecie w Nottingham.

www: http://www.nottingham.ac.uk/~ezzfmt/oban/polish/

:: szczegóły

» Juwenalia Pwsip

Juwenalia Przerosły oczekiwania organizatorów. Imprezę uświetniły występy takich gwiazd jak: Ewelina Flinta East Clubbers.

www: http://www.juwenalia.lomza.pl

:: szczegóły

» Szkoły wyższe

WWSH im. B. Prusa - studia humanistyczne, studia magisterskie, studia licencjackie, podyplomowe i uzupełniające. Filologia polska, polonistyka, dziennikarstwo, kulturoznawstwo w Warszawie. Uczelnie niepubliczne, szkoły wyższe, studia magisterskie, humanistyczne, licencjackie Warszawa.

www: http://www.wwsh.edu.pl/

:: szczegóły

» Uczelnie

Wyszukiwarka i ranking uczelni wyższych z całej Polski. Łatwo znajdziesz najlepszą uczelnię, która ma najlepszą opinię wśród studentów i wykładowców. Oceniaj i opiniuj uczelnie razem z całą społecznością studencką.

www: http://uczelnie.biz.pl/

:: szczegóły

» zrob-zadanie.pl - pomoc w rozwiązywaniu zadań przez Internet, rozwiązy

Pomoc w rozwiązywaniu zadań przez Internet. Korepetycje on-line. Pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki, fizyki czy geografii jak również wskazówki przy pisaniu wypracowań. Użytkownicy pomagają sobie nawzajem mając możliwość komentowania otrzymanej pomocy.

www: http://zrob-zadanie.pl/

:: szczegóły

» Instytut Ekonometrii i Informatyki

Instytut Ekonometrii i Informatyki Politechnika Częstochowska

www: http://www.zim.pcz.pl/IEiI

:: szczegóły

» Jak zdawać egzaminy

Egzamin to nieodłączna część studenckiego życia i to w przeróżnej formie. Kolokwia, zaliczenia, no i właściwa sesja, to główne "atrakcje" studenckiego życia. Czy wiesz, że blisko 50% nowych studentów odpada w czasie pierwszej sesji?

www: http://zdawanie-egzaminow.aben.pl/

:: szczegóły

» LO Syców

LO im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie

www: http://www.losycow.pl/

:: szczegóły

» Wydawnictwa podziemne w PRL, wydawnictwa w Polskiej Rzeczpospolitej Lu

Wydawnictwa podziemne w PRL, wydawnictwa w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, Polska Rzeczpospolita Ludowa - tutaj znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat Wydawnictwa podziemne w PRL, wydawnictwa w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, Polska Rzeczpospolita Ludowa

www: http://www.Wydawnictwa-podziemne-PRL.zyg.pl

:: szczegóły

» Protesty w okresie PRL, protesty, Polska Rzeczpospolita Ludowa,

Protesty w okresie PRL, protesty, Polska Rzeczpospolita Ludowa - tutaj znajdziesz wiele interesujących informacji na temat Protesty w okresie PRL, protesty, Polska Rzeczpospolita Ludowa

www: http://www.Protesty-okres-PRL.zyg.pl

:: szczegóły

» Szkoły w Warszawie :: Edumapa.pl - warszawski informator edukacyjny

Szkoły w Warszawie - Informator zawiera ofertę wszystkich warszawskich placówek edukacyjnych. Studia, szkoły językowe, licea, technika, szkoły zawodowe, gimnazja, szkoły podstawowe, przedszkola, żłobki...

www: http://www.edumapa.pl

:: szczegóły

» Studia w Anglii

Studia w Anglii na Uniwersytecie w Wolverhampton, nauka za granicą w Anglii - katalogi Uniwersytetu, wnioski, formularze, doradztwo. Conversa SJO.

www: http://www.studiawanglii.info/

:: szczegóły

» Portal Studentów UMK

Centrum informacji o studiowaniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. To co student wiedzieć powinien - porady, felietony, imprezy, informacje, pogoda, rozkłady jazdy, mapy, repetuary, mieszkania, akademiki, ważne telefony, pogoda. Wszystko o życiu studenta w mieście nad Wisłą.

www: http://umkp.pl

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20