Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Edukacja nauka / Językowe szkoły, kursy

Dodaj stronę  ::

» Intensywny kurs angielskiego z firmą Angloville

Naszym celem jest podnoszenie kompetencji językowych naszych Klientów tak, aby już nigdy nie poczuli bariery językowej. Cel ten osiągamy poprzez stworzenie warunków jak najbardziej zbliżonych do naturalnego anglojęzycznego środowiska. Sprawdź!

www: http://angloville.pl/

:: szczegóły

» Szkoła języków obcych we Wrocławiu: GLOBAL Language Academy

Szkoła języków obcych, która kładzie nacisk na konwersację i mieści się w centrum Wrocławia? GLOBAL Language Academy! Ucz się z nami hiszpańskiego, niemieckiego, greckiego, norweskiego, japońskiego i angielskiego!

www: http://www.globalla.pl/

:: szczegóły

» LE REVE Szkoła języka francuskiego

Szkoła języka francuskiego LE REVE zaprasza na kursy języka francuskiego. Oferujemy zajęcia dla osób indywidualnych jak i dla firm. Prowadzimy kursy w naszej siedzibie oraz w firmach. Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie.

www: http://www.lereve.pl/

:: szczegóły

» El-Sueno szkoła języka hiszpańskiego

El Sueno to szkoła językowa, która działa na ternie Wrocławia, Poznania i Opola. Zajmujemy się nauką języka hiszpańskiego w 9 grupach podzielonych ze względu na stopień zaawansowania klientów. Zapraszamy serdecznie!

www: http://www.el-sueno.pl/

:: szczegóły

» College Częstochowa: Kursy językowe: Angielski, hiszpański, niemiecki

Centrum Kształcenia Języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego wprowadziło zupełnie nową jakość w proces nauki języków obcych, korzystając z wieloletniego doświadczenia szkoły College. U nas nauczysz się języków od podstaw, poszerzysz obecną wiedzę oraz zdobędziesz kwalifikacje zawodowe.

www: http://www.college.com.pl/

:: szczegóły

» Szkoła językowa - Clubclass. Angielski Malta czyli kursy angielskiego na Malcie

Zapraszamy na kursy języka angielskiego na Malcie w szkole Clubclass. Malta - nauka i wypoczynek na słonecznej wyspie! Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz zadowolenie i satysfakcję!

www: http://www.angielskinamalcie.pl/

:: szczegóły

» Szkoła jęzkowa, angielski Bielsko-Biała

Zastanawiasz się nad nauką języka obcego? Jesteś z Bielska-Białej? W takim razie, zapraszamy serdecznie do naszej szkoły językowej w Bielsku-Białej przy ulicy Stawowej 29 w pawilonie handlowym na I piętrze. Oferujemy kursy dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasi lektorzy starannie i profesjonalnie wzbogacą Twoją wiedzę językową. Pracuje z nami również Native Speaker z USA. Oferujemy zniżki dla nowych uczestników nawet do 25%. Co więcej, nasze ceny są bardzo niskie! Nasi metodycy wybrali na ten rok najciekawsze podręczniki pod kątem zawartości, gramatyki i czytania ze zrozumieniem. Małe grupy 4-7 osobowe. Przyjdź i przekonaj się sam!

www: http://www.mentes.edu.pl/

:: szczegóły

» Szkoła Językowa "Euro-Alphabet" Lublin

Nauczamy z sukcesem od 1996 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy własne metody nauczania pozwalające naszym Słuchaczom osiągnąć optymalne umiejętności w zakresie aktywnego używania języka obcego w mowie i piśmie. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych na różnych poziomach zaawansowania. Języków obcych nauczamy zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, co gwarantuje, że przekazywana wiedza jest ciągła i uporządkowana, a ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych odpowiada poziomowi językowemu słuchaczów.

www: http://euroalphabet.pl/szkola-jezykowa

:: szczegóły

» SONGin ENGLISH - Gliwice - Szkoła Języków Obcych - Zapraszamy !

Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH zaprasza na kursy języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy w centrum Gliwic, konkurencyjne ceny, małe grupy, nowoczesne sale.

www: http://songinenglish.pl/

:: szczegóły

» Kursy maturalne Łódź

Szkoła academic! prowadzi korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne i językowe. Oferujemy kursy językowe dla firm oraz kursy specjalistyczne - angielski prawniczy, angielski medyczny.

www: http://www.academic.com.pl/

:: szczegóły

» BRITISH eHOUSE - angielski, kursy, korepetycje

BRITISH eHOUSE - centrum języka angielskiego. Nauka języka i tłumaczenia. Podstawą sukcesu BRITISH eHOUSE są nasi lektorzy, którzy posiadając odpowiednie przygotowanie dydaktyczne i metodyczne poparte certyfikatami TEFL (Teaching English as a Foreign Language) lub dyplomami uczelni wyższych, mają także duże doświadczenie w nauczaniu grupowym i indywidualnym, zarówno języka ogólnego jak i Business English.

www: http://www.british.pbws.pl/

:: szczegóły

» Kurs angielskiego

Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najbardziej wydajne zapamiętywanie wiedzy dzięki innowacyjnemu systemowi powtarzania. System eTutor jest inteligentną metodą nauczania, która dopasowuje się indywidualnie do osoby uczącej się języka angielskiego. Kurs angielskiego eTutor umożliwia na przyswojenie wiedzy z zakresu słownictwa oraz gramatyki angielskiej bez konieczności marnowania czasu na powtarzanie materiału, który już umiesz.

www: http://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/

:: szczegóły

» Aangielski

Szkolenia językowe, nauka języka angielskiego to oferta szkoły International House Bydgoszcz. Jeśli chcesz studiować język angielski zapisz się na kurs językowy do tej szkoły. Wysoki poziom i profesjonalna kadra nauczycielska. Poza tym kursy indywidualne i grupowe.

www: http://www.inthouse.pl/

:: szczegóły

» Kurs angielskiego

Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najbardziej wydajne zapamiętywanie materiału dzięki dedykowanemu systemowi powtarzania. System eTutor jest inteligentną metodą nauczania, która dopasowuje się indywidualnie do osoby uczącej się języka angielskiego. Angielski z eTutor umożliwia na przyswojenie wiedzy z zakresu słownictwa oraz gramatyki angielskiej bez konieczności marnowania czasu na powtarzanie materiału, który już umiesz.

www: http://www.etutor.pl/

:: szczegóły

» Angielski w biznesie

Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm. Oferujemy kursy językowe dla firm. Nasze szkolenia pozwalają rozwinąć angielski w biznesie. Dysponujemy programem do przyswajania Legal English oraz Financial English, Zapraszamy na naukę Polish for foreigners.

www: http://www.english.biz.pl/

:: szczegóły

» Szkoła języków obcych,jezyk szwedzki

Oferujemy nauke jezyków: portugalskiego, japońskiego, chińskiego, niderlandzkiego, norweskiego, fińskiego, szwedzkiego, arabskiego, tureckiego, hebrajskiego, hausa, greckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, chorwackiego, angielskiego, duńskiego, twi, swahili, polskiego, rosyjskiego, łacińskiego, koreańskiego, języka migowego, wietnamskiego, joruby, igbo, tagalogu, urdu, hindi, litewskiego, laotańskiego, albańskiego

www: http://www.activeschool.org/

:: szczegóły

» angielski ząbki

Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.

www: http://www.englishway-szkola.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 20