Firmy.GdzieSzukac.pl to katalog firm oraz ofert wg branż. Promuje polskie firmy i produkty w Polsce. Firmy w polsce, lokalny biznes, hurt, detal, import, produkcja, eksport.« Strona Główna / - Edukacja nauka / Poradnie i Ośrodki Szkolno-Wychowawcze

Dodaj stronę  ::

» Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Raciborzu

Poradnia udziela dzieciom i młodzieży pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w tym pomocy logopedycznej, pomocy w wyborze kierunku kształcenia zawodu, a także udziela rodzicom i nauczycielom pomocy psychologiczno-pedagogicznej związanej z wychowywaniem i kształceniem dzieci i młodzieży.

www: http://ppp-raciborz.pl

:: szczegóły

» Psychoedukacja

Akademia Dialogu, woj pomorskie - Rozwiązujemy problemy wychowawcze, problemy szkolne, uczymy radzenia sobie z problemami - rozwój dziecka, komunikacja międzyludzka, porozumiewanie się, awans zawodowy nauczycieli - przez e-booki, e-learning, szkolenia interpersonalne, psychoedukacja.

www: http://www.akademiadialogu.pl/

:: szczegóły

» Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 w Kielcach

Ośrodek jest przeznaczony dla młodzieży upośledzonej umysłowo w stopniu lekkim i umiarkowanym. Jego bazę stanowi: Zasadnicza Szkoła Zawodowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy, Internat dla dziewcząt i chłopców. Uczniowie mogą korzystać z: zakwaterowania w internacie Ośrodka pełnego wyżywienia, obiadów opieki medycznej opieki pedagogiczno-psychologicznej . Szkoła jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

www: http://www.sosw1kielce.republika.pl/

:: szczegóły

Dodaj stronę  ::

  Strona: :  1 |

Wpisów: 18879, Podkategorii: 1805
powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro

Osób online: 21